Znižovanie spotreby u dieselových motorov

Vodík, plasma, orgon... a spalovací motory.
jirkasbk
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 07 srp 2014 9:26
Bydliště: Holešín

Re: KAWA

Příspěvek od jirkasbk »

Edgar píše:Jé promiň, nechtěl jsem se tě nijak dotknout, měl jsem na mysli to vyhledávání né jazyk! Ale když jsme u toho předělávání aut tak musím říct že mi to taky nedá spát. Ta moje kráva žere 11/100km lehkou nohou a do práce jezdím přes město, tak pořád přemýšlím jak tu spotřebu omezit bez omezení jízd. Bohužel mám benál tak tam tou vodou asi moc nenadělám, při kompresním poměru jaký mají benzináky. Možná stojí za pokus ionizace vzduchu, ale přiznám se že se bojím náhodného vznícení směsi v sacím kanále...A na jiný auto nemám. Zatím šetřím předvídavým způsobem jízdy, neni to to pravý ořechový, ale někdy dám i město za průměr 9/100km. Kdybych měl nafťák tak jezdím na rostlinný olej Tesco za 13,50,- :lol:
Ať se daří

na olej bacha je hustejsi jak nafta a muze tim poskodit rotacni cerpadlo a to tak ze tam praskne hridelka.motor nema vykon dostatecny a neda se predjizdet a smrdi to po hranolkach z vyfuku.toto je zdroj ze sveta motoru delali tam test na starem renoltu 1,9td a po velmi kratke chvili kleklo cerpadlo takze pokud olej z teska tak redit naftou min2/1 ve prospech nafty


Odpovědět

Zpět na „Auto na alternativní pohon“