Domáca liečba nechtovej plesne

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
davidekMTB
Stálý člen
Příspěvky: 62
Registrován: čtv 12 led 2012 19:29
Bydliště: Ostrava
Dal: 15 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Re: Domáca liečba nechtovej plesne

Příspěvek od davidekMTB »

Nsoci, myslím, že mi to tak odbarvila díky tomu, že mám už od přírody dost světlé vlasy. Ale Henu, nebo čím to barvíš by to asi odbarvilo. Několikrát jsem "Slávkovu směs" aplikoval přítelkyni, která má dost tmavé vlasy, s tím, že by chtěla pár pramenů odbarvit a nestalo se nic... Ale nevím co by se dělo, pokud bych jí to patlal 3xdenně po několik dnů. Maximálně budeš zářivě blond, to se u ženy snese, ale já vypadal jak... no divně :D

David


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Domáca liečba nechtovej plesne

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nso ci píše: ... ako pokračuje odrastanie nechtu ... (?) ...
Jsem Ti to teď zase nafotil. Ještě to není úplně komplet, ale za tejden už to asi bude. Ještě to pak pro sichr "přeléčím" aspoň 2 tejdny. S laskavým pozdravem, Slávek.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Domáca liečba nechtovej plesne

Příspěvek od kachna »

Slavek Krepelka píše: Jsem Ti to teď zase nafotil...
Pěknej paleček! :D Nevím, čím to budeš krmit, ale myslím, že to dá víc než tejden! Aspoň mně by to teda určitě dalo. Ale gratuluju. :)
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Domáca liečba nechtovej plesne

Příspěvek od Slavek Krepelka »

kachna píše: .... Pěknej paleček! :D Nevím, čím to budeš krmit, ale myslím, že to dá víc než tejden! ....
:D http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=123010#p123010

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: Domáca liečba nechtovej plesne

Příspěvek od Nso ci »

Slavek Krepelka píše:Jsem Ti to teď zase nafotil. Ještě to není úplně komplet, ale za tejden už to asi bude.
Slávek, ďakujem a pozerám ako puk :shock:. Keby som to nevidela, asi neuverím, ohromujúci výsledok za krátky čas :eclap:.


„Chcem byť silný nie preto, aby som bol väčší než môj brat, ale aby som porazil svojho najväčšieho nepriateľa – seba.“ Indiánske príslovie.
pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: Domáca liečba nechtovej plesne

Příspěvek od pavelv »

Slavek Krepelka píše:
kachna píše: .... Pěknej paleček! :D Nevím, čím to budeš krmit, ale myslím, že to dá víc než tejden! ....
:D http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=123010#p123010

S laskavým pozdravem, Slávek.
Slavku, kdyz jsem se dival na tvuj postup
Slavek Krepelka píše:...Tenhle nehet byl před cca měsícem plesnivý celý. Navíc býval od lůžka po konec prasklý, ale to se srovnalo už dřív po dřívějších aplikacích. Pokusničil jsem na něm cca 4 roky. Teď jsem opět začal plíseň mořit před čtyřma nedělema. 3 neděle na střídačku 3x denně - 1 denně uvedenou směsí, 1 denně propylalkoholem, 1 denně 5% octem. Poslední týden už jen 2x denně. Jednou uvedenou MMS směsí a jednou propylalkoholem, nebo 2x denně MMS směsí, jak mám náladu.... tak jsem si vzpomnel, ze propylalkohol velice pomlouvala Hulda Clark, viz napriklad
Hulda Clark Revoluce v leceni nemoci, str. 40 píše:Znecišteni rozpouštedly
Rozpouštedla jsou chemické slouceniny, které rozkládají jiné látky.
Voda je užitecné a životodárné rozpouštedlo. Vetšina ostatních rozpouštedel
rozpouští tuky a jsou tedy zdraví škodlivé, nebot tuky tvorí membránu
okolo každé bunky našeho tela - zvlášte okolo bunek nervových.
Nejškodlivejším rozpouštedlem je benzen, který proniká do brzlíku, nicí
imunitní systém a zpusobuje AIDS. Dalším velmi škodlivým rozpouštedlem
je propylalkohol, který se dostává do jater a zpusobuje rakovinu nekterého
z dalších orgánu. Významnými nositeli nemocí jsou také xylen, toluen,
metylalkohol, methylenchlorid, ci trichloretan. I temito látkami se budu
v knize zabývat, a to v souvislosti s onemocnením, na kterém se podílejí.
Tedy pise o propylalkoholu na hodne mistech, toto je jeste drsnejsi
Hulda Clark Revoluce v leceni nemoci, str. 278 píše:Spojeni s rozpouštedly
Možná, že Vás uklidní informace, že rustový faktor, který je pro rozvinutí
rakoviny nezbytný, se nemuže vytvorit bez prítomnosti rozpouštedla
propylalkoholu (presneji isopropylalkoholu). Bez prítomnosti propylalkoholu
rakovinou nikdy neonemocníte....
Pokud jsi se tim nezabyval, tak doporucuju se na to podivat,

Pavel
Naposledy upravil(a) pavelv dne ned 03 lis 2013 9:39, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Domáca liečba nechtovej plesne

Příspěvek od Slavek Krepelka »

pavelv píše: .... tak jsem si vzpomnel, ze propylalkohol velice pomlouvala Hulda Clark ....
Děkuju za upozornění Pavle. Vím o tom. Nicméně, při vší úctě k její práci si zřejmě nebyla vědoma toho, že spousta z těchto rozpouštědel jsou, i když ve velice malém množství, také součástí lidského metabolismu. Specielně vím o acetonu, metylalkoholu a isopropylenu. Její tvrzení tedy beru s nějakou tou reservou.
Hulda Clark píše: Spojeni s rozpouštedly
Možná, že Vás uklidní informace, že rustový faktor, který je pro rozvinutí rakoviny nezbytný, se nemuže vytvorit bez prítomnosti rozpouštedla propylalkoholu (presneji isopropylalkoholu). Bez prítomnosti propylalkoholu rakovinou nikdy neonemocníte....
A kde jako lidi, co rakem onemocněli řekněme ve středověku, brali propylalkohol, než ho "věda" izolovala a eventuelně syntetizovala? Kde se k tomu nachomýtne kdejaký pes a kočka, který nejsou na průmyslové stravě? Hulda byly odvážná školačka a tvrdila odvážné věci, očividně ne vždy smyslu plné. Přesto, ten kdo jí bezmezně uvěřil, se vyzdravil, bylo jich hodně a možná ještě je.

Taky už nějakou dobu vím, že jsem podle několika milónů kdejakých expertů, jak mudrů, tak politiků, přirodoléčitelů a novinářů asi tak jedenáct a půlkrát mrtvej, protože od 13 pravidelně hulím. Kolikrát už jsem měl umřít na raka, či jinou bolístku, díky toluenu, acetonu, metyláku, xylenu, trichloretylenu, benzínu, nafty a podobně ani nedokážu odhadnout, ale naráchal jsem se v nich a nadejchal se jich taky spoustu. To ani nemluvím o pigmentech nejrůznějších barev, především základovek, takže olovo a hliník. Co jsem všecko zblajzl z broušeného železa, mědi, leštěného nerezu a dalších kovů včetně hliníku by určitě vydalo na kilové kladivo, ne-li víc. Tím neříkám, že ty věci nejsou jedovaté, ale jak pro koho a do jaké míry a v jaké závislosti na víře, že to tak je, či není.

Upřimně řečeno bych radši používal na nehet svou oblíbenou whisky, ale to by mne svádělo ji cucat a to radši snesu trochu propyláku. Taky bych si mohl koupit kolínskou, ale kdo ví, čím to dnes taky křtěj. Konec konců, mám propylák v takovéto míře za menší zlo než tu plíseň. Když si projedu dostatek různých autorů, dojdu k nezvratnému přesvědčení, že jsem se vůbec nemohl ani narodit a když už, měl jsem zakalit nejpozději do šesti měsíců po odstavení. Tímto jsem se před časem rozhodl považovat svou maličkost za podivnou hříčku přírody, která vyvrací kdejakou vědistickou pranostiku perfektně doloženou několika staletími jejích vlastních neúspěchů a hodlám se v tom zdokonalovat. Zatím to pro mně jakž takž pracovalo a to jsem ani neměl tušení, co dělám jakž takž dobře. Dnes ho už mám. Bál jsem se jen málo čeho a ne moc. Taky jsem asi měl v životě dost kliku, ale hádám, že i to patří k věci má-li člověk nějakou tu odvahu a trochu rozumu. Vše se mi kondenzuje do poznání, že přestože hmota hmotu ovlivňuje, hmota vždy následuje myšlenku. Jen se to naučit skutečně a převelice využit ku prospěchu svému a eventuelně i druhých.

Podívej se Pavle jenom na to, kolik lidí se utopí, protože jim někdo nakukal, že neuměj plavat. Stačí pár utopenců a je z toho společensky i vědecky potvrzený fakt. Přitom je schopnost plavat přirozená intuitivní znalost každého tvora a i lidská prťata to dovedou, dokud se jim nedostane zdělání. I myš si dovede udržet tělesnou teplotu když mrzne, člověk ne. Ne nadarmo patřil Prometheus ke svrženým andělům. Dal nám první berličku a od té doby kulháme, co pravím kulháme, plazíme se pomocí kdejakého udělátka a vůbec to není potřeba. On ten pámbu, či co to bylo, nás stvořil dokonalými. Po Patagonii se před vyvražděním bílým katolíkem ve jménu Ježíše Krista proháněli Patagonci nahatý v zimě v létě. Mniši v Tibetu se to léta učí, či spíše se odnaučují své zdělání a trvá to dost dlouho.
Těch příkladů je hafo.

S laskavým pozdravem, Slávek.

P.S. Podívej se na podpis Českyma. Má to docela přesně vystižený. http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=122794#p122794


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: Domáca liečba nechtovej plesne

Příspěvek od pavelv »

Slavek Krepelka píše:
pavelv píše: .... tak jsem si vzpomnel, ze propylalkohol velice pomlouvala Hulda Clark ....
Děkuju za upozornění Pavle. Vím o tom. Nicméně, při vší úctě k její práci si zřejmě nebyla vědoma toho, že spousta z těchto rozpouštědel jsou, i když ve velice malém množství, také součástí lidského metabolismu. .......
Super, predpokladal jsem, ze jsi Huldu cetl a nejak jsi si to prebral. Ale kdyz tak hezky vyhrozovala :) ...


Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: Domáca liečba nechtovej plesne

Příspěvek od Nso ci »

Ahoj, Slávek,

už zasa uplynul nejaký čas a ja som si vzpomenula na tvoj palec. Ak ťa to moc neobťažuje, môžem poprosiť do tretice ešte jedno aktuálne foto?
P.S. A mažeš ešte stále aj hlavu? S akými výsledkami? Zaujíma ma, či stále platí, že aj z"chmýří" sa stanú normálne vlasy, teda či iba počas aplikácií alebo je to trvalý stav? Snáď tými otáznikmi nedráždim. :bye:


„Chcem byť silný nie preto, aby som bol väčší než môj brat, ale aby som porazil svojho najväčšieho nepriateľa – seba.“ Indiánske príslovie.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Domáca liečba nechtovej plesne

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nso ci píše: ... môžem poprosiť do tretice ešte jedno aktuálne foto? .... A mažeš ešte stále aj hlavu? ....
a) Ty nehty jsem měl shnilý na obou palcích.
b) Hlavu pro sichr tak jednou za tři neděle máznu, jak si vzpomenu, jen 4-6 kapiček směsi, ale jestli je to nutné nevím. Každopádně vlasy co zbyly jsou fajn a žádný lupy ani jiné potíže.

S laskavým pozdravem, Slávek.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: Domáca liečba nechtovej plesne

Příspěvek od Nso ci »

:eclap:No WOW! Podľa mňa neskutočný výsledok. Ďakujem ti moc. :jump: :bye:


„Chcem byť silný nie preto, aby som bol väčší než môj brat, ale aby som porazil svojho najväčšieho nepriateľa – seba.“ Indiánske príslovie.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Domáca liečba nechtovej plesne

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nso ci píše: ... Podľa mňa neskutočný výsledok....
Hlavně si všimni, že konečky na sobě ještě maj trochu flíčky. Je to potřeba dotáhnout až do odstřihnutí posledních zbytků tý mrchy, jinak se to rychle vrací. Stačí vynechat dva dny a už to zase roste. Nejsem si jistý, jestli MMS atp. jenom drží plíseň na uzdě, aby nemohla růst, nebo jsetli se do toho poškozeného hned zase dá, co si to nachytá ze vzduchu, popřípadě z obuvi atd. Mám dojem, že znova nachytá, ale jen dojem :dknow:

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: Domáca liečba nechtovej plesne

Příspěvek od Nso ci »

Slavek Krepelka píše:Hlavně si všimni, že konečky na sobě ještě maj trochu flíčky
Jasné, to dorazíš, ale mňa práve fascinuje to odrastanie zdravého nechtu z kože :shock:, lebo podľa mňa práve vtedy vidno, že pleseň je preč. Ja som asi tri roky dozadu žrala ťažké lieky a ani ju to nehlo :bhead:. Síce nemám takú formu, ako je na tvojej prvej fotke, zato dlhodobú a úplne vytrvalú, navyše sa mi vypukli všetky nechty, aj tie na rukách, takmer do tvaru hodinového sklíčka, pred niekoľkými rokmi, nevenovala som tomu pozornosť. Tých info o dôvodoch ich vypuknutia je málo a sú to len dohady, čo je príčinou, ale ten tvar mal aj môj otec, čo si pamätám, tak odjakživa, už zomrel, príčin bolo viacej, dosť závažných, jednou z nich rozdutie pľúc, skleróza tepien, niečo so srdcom...
Ale naspäť k plesni, chcem sa pokúsiť zlikvidovať ju pomocou MMS a DMSO čím skôr, lebo na budúci rok začiatkom marca ma čaká úplná výmena bedrového kĺbu, takže MMS kvôli tomu asi používať nebudem môcť, keďže má fungovať ako "supernabíjač imunity" a v tomto prípade by to bolo asi kontraproduktívne, ak má telo cudzie teleso prijať, aspoň si to myslím, nie že by som k tomu zákroku mala od lekára nejaké uspokojivé info, ale nič iné mi už nezostáva. Ale to už som zasa odbočila z témy :bhead: :roll:.
Inak na udržanie plesne pod kontrolou by možno bolo aj dobré vystriekať topánky pomocou MMS, ako mi kedysi radil Merlin http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... asy#p70292, teda asi určite skúsim.
A dnes mi dorazilo DMSO, tak som trochu o ňom študovala http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic ... hilit=DMSO a zisťujem, že aj v súvislosti s ním sa uvažuje o koncentrácii..., ale ak som správne pochopila tebou uvedený pomer na morenie nechtov, tak ty si použil čisté, neriedené DMSO(?)
K tomu môjmu som dostala mailom tieto informácie, resp. údaje z bezpečnostného listu:
Názov: Dimethylsulfoxid
Využitie: Použitie má najmä v kozmetike - pokial potrebujete, aby látka prenikla kožou.
Informácie:
Dimetylsulfoxid (DMSO) je organosírová zlúčenina so vzorcom (CH3) 2SO. Táto bezfarebná
kvapalina je dôležitým aprotickým polárnym rozpúšťadlom, ktoré rozpúšťa polárne aj nepolárne zlúčeniny a je miešateľné so širokou škálou organických rozpúšťadiel i s vodou. Veľmi ľahko preniká cez kožu, následne sa vylučuje na povrch jazyka a spôsobuje tam cesnakovú chuť.
DMSO - Dimetylsulfoxid je číra kvapalina, charakteristického zápachu, ktorá tuhne už pri
teplotách pod 19 ° C. Dimetylsulfoxid bol prvýkrát syntetizovaný v roku 1866 ruským
vedcom Alexandrom Zajcevom, ktorý svoje objavy prezentoval v roku 1867. DMSO je
vedľajším produktom sulfátového procesu výroby celulózy. Možno ho získať aj oxidáciou
dimethylsulfidu kyslíkom alebo oxid dusičitý.
Kód: 314224001000
Vzorec: CH3-SO-CH3
CAS: 67-68-5
ES: 200-664-3
Limit ADR (kg, l): nie je ADR
Expirácie (mesiacov): 12
Vzhľad: bezfarebná číra kvapalina
Špecifikácie:
Čistota: min. 99%
Hustota pri 20 °C: 1,096 - 1,110 g/cm³
Index lomu pri 20 °C: 1,475 - 1,480
Obsah vody: Max 0,2%


Slávek, ďakujem :bye:.


„Chcem byť silný nie preto, aby som bol väčší než môj brat, ale aby som porazil svojho najväčšieho nepriateľa – seba.“ Indiánske príslovie.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Domáca liečba nechtovej plesne

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nso ci píše: ... ale ak som správne pochopila tebou uvedený pomer na morenie nechtov, tak ty si použil čisté, neriedené DMSO(?) ...
Ano. Přesně jak uvádím. Boty, všecko co máš najednou, bych zplynoval v plastikovým pytli chlordioxidem, a pak vystříkal zřeba koloidním stříbrem. To tam zůstane a plísně to drží od těla docela slušně. Taky jsou k dostání stříbrný ponožky. Další alternativa je vystříkat lehce boty roztokem modré skalice, ale bude to trochu chvíli barvit ponožky.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Maito
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: úte 08 říj 2013 20:21

Re: Domáca liečba nechtovej plesne

Příspěvek od Maito »

Ahoj, rád bych se podělil se svými zkušenostmi s užíváním směsi MMS + kys. citronová + DMSO na hlavu. Užívám zatím cca 10 dnů, přičemž aplikuji 1x denně (před spaním) směs 5 kapek MMS + 5 kapek kys. cironová + cca 40 kapek DMSO. Přijde mi to, že směs docela dráždí pokožku, a tak jsem zatím neměl odvahu aplikovat více než 1x denně, radši nechávám pokožku zklidnit. Směs mi lehce odbarvila vlasy na temeni, které mám jinak tmavé, ale nic zásadního, zatím si toho téměř nikdo nevšiml. Akorát zatím nepozoruji změny co se týče zesílení a vypadávání vlasů. Ale věřím, že to brzy přijde. Je skutečně potřeba aplikovat směs 3x denně anebo se výsledek dostaví i při aplikaci 1x denně, akorát třeba o něco později?

Moc díky, po čase se zase pochlubím s novinkami :)


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“