Medvídkovo vlákno

Léčebné postupy.
Odpovědět
roztomily.medvidek
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: pon 09 pro 2013 19:39
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Energetické štíty pro ochranu těla i ducha

Příspěvek od roztomily.medvidek »

Energetické štíty pro ochranu těla i ducha

Zde přikládám mnou navržený štít, který funguje spolehlivě, pokud má někdo jiný štít, může ho sem dát :color:
Obrázek


Jsem nekonečná energie zdroje, jsem nekonečné vědomí, jsem nekonečná láska a vše ostatní je pouze ILUZE.
Jsem tady a teď, jsem tu proto, abych žil a užil si to.
mahatma

Re: Energetické štíty pro ochranu těla i ducha

Příspěvek od mahatma »

najlepšia ochrana je láska, múdrosť a pokora. aj v bežnom živote chodíš v brnení a nosíš štít? načo? ak vo mne to čo prichádza z vonka nenájde nič podobné, tak sa ma to ani nedotkne - nemá sa čoho "zachytiť"


roztomily.medvidek
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: pon 09 pro 2013 19:39
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Energetické štíty pro ochranu těla i ducha

Příspěvek od roztomily.medvidek »

Ale dotkne a než se naděješ už to máš v auře, když máš štít nepřichytí se ti ani do aury temné entity :color:
Popřípadě na tebe nemůžou různé druhy magie či energetičtí upíři, záleží na každém, jestli štít potřebuje, energie světla stvořitele je ZDARMA a pro každého bez rozdílu.
U cíleného útoku stačí zasít jen semínko pochybnosti a už to jede, můžeš být čistý jak chceš, dualita je pořád v nás a hranice je velmi tenká..


Jsem nekonečná energie zdroje, jsem nekonečné vědomí, jsem nekonečná láska a vše ostatní je pouze ILUZE.
Jsem tady a teď, jsem tu proto, abych žil a užil si to.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od poota »

Máte pravdu oba - a rozdíl je jenom v tom, v co věříte.

Mahatmovým "štítem" je jeho víra ve vlastní schopnost případnému "zlu" odolávat.
Medvídek je přesvědčen o tom, že "zlo" je silnější, než on sám a proto že se mu bez nějaké "pomůcky" neubrání.

To, čemu věříme, vytváří naši realitu - a v té taky žijeme.

Například Eric Pearl, učitel rekonektivních metod, považuje za naprosto zbytečné se před jakýmikoli temnými či zlými silami a jejich účinky nějak bránit nebo chránit - protože ve skutečnosti vůbec neexistují!
Takže teprve svojí vírou v jejich existenci si každý jedinec vytváří svoje soukromé "zlo". Záleží jenom na něm samém, jak mocné "zlo" si vytvoří a také jenom na něm záleží, jak se mu che bránit a dokonce i to, jestli se mu ubránit dokáže.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
mahatma

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od mahatma »

roztomily.medvidku, rozumiem tomu čo píšeš, tiež som mal asi tak pred 25 rokmi potrebu podobne poučovať.
tento štít je IBA samoprogramovanie - autoregulácia. skutočné veci fungujú bez toho aby si musel v ne veriť.
skús, prosím, nehádzať svoje múdra po ľuďoch o ktorých nič nevieš... evokačnú a rituálnu mágiu, ako aj niektoré ďalšie smery mágie som roky praktizoval a neskôr vyučoval...
je to ako v bežnom svete - ovládať bojové umenia neznamená mlátiť sa na každom rohu, vykrikovať že som king. ale v prípade potreby - ak niekto na mňa zaútočí, tak vedieť reagovať najvhodnejším možným spôsobom v danej situácii.
nemusíš veriť v jiu-jitsu, aikido, wu-shu... zaútoč na niekoho kto v ne neverí, ale ovláda techniky techniky týchto smerov. zaútoč na niekoho kto verí, že tieto umenia mu môžu pomôcť ale neovláda techniky... a presvedčíš sa, že viera na praktický úspech v reálnom živote nestačí...
k Erikovi Pearlovi - popierať možnosť útoku mi príde práve tak isto nerozumné, ako domnievať sa že na ulicu nesmiem vyliezť bez zbraní a ochrán...


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od poota »

mahatma píše: k Erikovi Pearlovi - popierať možnosť útoku ...
Vyjádřil jsem se zřejmě nepřesně - Eric to míní tak, že zlo samo o sobě neexistuje - nejprve ho musí někdo "vytvořit" tím, že dá nějaká kritéria. Ostatně to souvisí s dualitou a celé je to velice náročné téma, kterého se dotkl jen zcela okrajově v souvislosti s otázkou, zda je nutné se během rekonektivního působení nějak chránit proti negativním vlivům. O cílených útocích se vůbec nezmiňuje.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
roztomily.medvidek
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: pon 09 pro 2013 19:39
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od roztomily.medvidek »

poota chápeš to naprosto přesně, každý si tvoří svoji realitu myšlenkama, jenže je tu i společná realita tu kterou tvoří většinové kolektivní vědomí a pokud jsi zrovna v daný moment v té realitě ve která se tě dotýká, tak zažíváš společný účinek reality kolektivního vědomí jehož jsi součástí.
Já si vytvořil štít, abych otestoval pár věcí co mě zajímají, naše planeta Země je jen experiment virtuální reality, nic není skutečné.
Dobro a zlo tu je pořád, záleží na každém ke které straně se přidá, protože bez poznání dobra nevíš co je zlo a bez poznání zla nevíš co je dobro.
Kdo si myslí, že zlo není, už teď je jednou nohou tam, protože jeden bez druhého nemůžou existovat-dualita.
Teprve když víš co je zlo, můžeš vytvářet dobro a tvořit realitu pro sebe a ostatní.
Je to celkem zamotané, samozřejmě můj názor nikomu nenutím.

mahatma tvoje příspěvky okolo mě jsou velmi negativní, já jen abys věděl.


Jsem nekonečná energie zdroje, jsem nekonečné vědomí, jsem nekonečná láska a vše ostatní je pouze ILUZE.
Jsem tady a teď, jsem tu proto, abych žil a užil si to.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Tady je nějak rušno. Já to vidím tak, že jen těch nejčistčích, duševně, se nic nechytá. Kdo si něco do života přitahne, a to mluvím o nějakých obavách a strachu, je více méně vystaven vlivům magie. Nicméně, kdo tohle měl a má v hlavince velice prímově srovnané je J.K.Rawlings v Harry Potterovi, i když to nedotáhla do virtuosity díky tomu, že jaksi nedospěla natolik daleko, aby ti čarodějové zjistili, že nepotřebujou žádné pomůcky a zaklinadla, pokud tyhle berličky odhodí. Nicméně krásně vystihla vlastní obranu v podobě několika zaklínadel, Patronuse a Riduculuse. Nebezpečí dementorů zahnat láskou a nebezpečí daší potvory výsměchem. Ty černo a bílo magické štíty udělaj několik věcí, ale vždy odpovídají pokud vím stejným, a to zlem. Chyba soudruzi. To pak jen resonuje a pro nikoho to nic dobrého neudělá a definitivně to jen přitíží ať již jedné, nebo druhé straně. Naučte se žít s čistým srdcem a láskou v něm a žádnou jinou ochranu nikdo nebudete potřebovat.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
mahatma

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od mahatma »

roztomily.medvidku, niečo k tomu čo som napísal - názor, argument, odpoveď asi nemáš, keď produkuješ prázdne reči o negativite. já viem, na rozdiel od teba. lebo keby si videl a vedel, nepoučoval by si ma.
vydávaš svoje domnienky a názory za všeobecne platnú realitu, v tom je problém...


roztomily.medvidek
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: pon 09 pro 2013 19:39
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od roztomily.medvidek »

Slavek Krepelka zajímavý názor, ještě doplním jednu věc, zase můj názor a nikomu ho nenutím.
Pokud se člověk ujišťuje pořád jak je čistý a neposkvrněný, snadno nastane doba, že zapomene co je zlo, protože si vnutí myšlenku, že zlo není a tím pádem, nad tím musí neustále přemýšlet, aby se v tom utvrzoval, pak následuje rychlý pád, protože člověk není schopný rozlišit jing a jang a než se naděje je na temné straně, ikdyž je stále přesvědčený že není.
Naproti tomu člověk ,který ví naprosto přesně co je dobro a zlo, nemá žádné myšlenky co by ho utvrzovaly, takže spolehlivě rozlišuje a nemá potřebu se v tom přesvědčovat.
Kdo ví co je to karmický vzorec, tak pochopí co jsem teď napsal.

mahatma opět silně negativní příspěvek od tebe, ale čekal jsem to a nic proti tobě nemám.


Jsem nekonečná energie zdroje, jsem nekonečné vědomí, jsem nekonečná láska a vše ostatní je pouze ILUZE.
Jsem tady a teď, jsem tu proto, abych žil a užil si to.
mahatma

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od mahatma »

verím, že štít si sem dal v najlepšom úmysle niekomu pomôcť. ja som s rovnakým úmyslom vyjadril svoj názor naň.
čo tak názor alebo argument na to čo som písal predtým. zasa nič? iba prázdne reči o silnej negativite?
prezradím ti tajomstvo úspešnej komunikácie : ľudia si vymieňajú skúsenosti, názory, predkladajú nápady a argumenty na tému o ktorej sa diskutuje, tým sa vzájomne obohacujú.
hodnotenie negativity príspevku považuješ za všeobecne prínosné a obohacujúce?


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od Slavek Krepelka »

roztomily.medvidek píše: ... Pokud se člověk ujišťuje pořád jak je čistý a neposkvrněný, snadno nastane doba, ...
Samozřejmě. Dokud se člověk potřebuje ujišťovat, je tam rozumově, ale ne srdcem.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
roztomily.medvidek
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: pon 09 pro 2013 19:39
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od roztomily.medvidek »

mahatma dal sem ho sem, aby kdo chce si ho mohl vyzkoušet, třeba si trochu zaexperimentovat, stejně je planeta Země jen experiment taková pokusná laboratoř, tak proč si taky nezaexperimentovat, nikomu ho nenutím.
Aspoň se může každý naučit pracovat se svým energetickým tělem.

Slavek Krepelka ano v podstatě ano, jenže vždy se to může otočit, dám ti jednoduchý příklad z jedné knížky:

Lucifer archanděl světla měl na starost planetu Maldek, která už v naší slunečné soustavě není, byl archandělem světla, jenže se stalo něco co vše změnilo a to bylo to malé semínko o kterém sem mluvil, takže se stalo následující, začal mít nedůvěru ve zdroj, zničil planetu Maldek a utekl jako temný 5 dimenzionální vládce do Orionu.

Proto říkám, že hranice mezi dobrem a zlem je velice tenká, srdce ti říká pravdu ano, ale může se stát to co se stalo Luciferovi a to byl archanděl světla 5 dimenze.

Země běží na duálním systému viz třeba toto video:
[youtube][/youtube]

nebo toto:
[youtube][/youtube]
Naposledy upravil(a) roztomily.medvidek dne stř 29 led 2014 23:07, celkem upraveno 1 x.


Jsem nekonečná energie zdroje, jsem nekonečné vědomí, jsem nekonečná láska a vše ostatní je pouze ILUZE.
Jsem tady a teď, jsem tu proto, abych žil a užil si to.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od Slavek Krepelka »

roztomily.medvidek píše: .... dám ti jednoduchý příklad z jedné knížky ...
Osobně? ..... kecy, kecy a vic keců kromě jedné věci. Každý z nás má na výběr, jakým je, jakým se stane a jakým bude. Můžeš se "upsat" "bohu", "ďáblu", nebo viset někde mezi. Tvá přirozenost, což je řízeno Tvým podvědomím, není vůbec vrozená, ale naučená s tím, jaká rozhodnutí jsi dnes a denně dělal a uskutečňoval. Změň své podvědomí a změníš svou "přirozenost". Tvůj celý problém (stejně jako nás všech) je v konfliktu mezi Tvým vědomím (dá se říct i rozumem) a Tvým podvědomím (zvycích myšlení a povětšinou i konání). Proto se potřebuješ neustále vědomě přesvědčovat o něčem, čemu Tvé podvědomí nevěří. Ano, současná situace je jaksi polarizovaná mezi takzvaným zlem a dobrem a připadá nám to normální. Je to ale nezbytně normální? Musí to být normální. Když už jsi se tu opřel s biblí, vlez si do jiných legend, které hovoří o lidských věcích (věky, ne věci), od zlatého po dnešní železný. Třeba dojdeš na to, že to dnes normální není to jedinné, co je normální, či nemusí být to jedinné, co je normální. Jak bude z Tvého pohledu dál záleží jen na Tobě. Zbav se svých strachů, že můžeš cokoliv ztratit. Třeba to aj ztrať a koukej nikoliv do minulosti, ale do budoucnosti. My si ji totiž dnes a denně tvoříme, jak osobní, tak sociální a co bylo bylo.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
mahatma

Re: Magie, kouzla a zdraví

Příspěvek od mahatma »

Slávku, Ty to dokážeš tak krásne diplomaticky napísať. ja už radšej takéto jalové teórie nekomentujem, lebo by to bol tak silne negatívny príspevok, že by som dostal ban...


Odpovědět

Zpět na „Léčba těla i ducha“