Egelyho fúze

Úspěšně replikované otevřené projekty...

Moderátor: sano

Odpovědět
Antonín Kratochvíl
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: úte 21 kvě 2013 11:18
Dostal: 14 poděkování

Egelyho fúze

Příspěvek od Antonín Kratochvíl »

Egely a jeho fúze se mi nezdá tématicky vhodná pro Boxovárnu, takže jsem pro ni vytvořil nové téma - poo.
Barbucha píše: ... ale. ale, pánové, já se vám divím.... to jste si ještě nezvykli, že akademická komunita je v naprosté většině složena z patolízálků,...
člověk to musí brát z rezervou, ale tady jde spíše o informovanost a vliv na ostatní. ZdeněkF vychází právě jen z informací, které nezasazuje do kontextů a vybral si pouze jen to co nahrává jeho argumentaci . Přesně takto jsou zmanipulovaní ti co nehledají pravdu, ale pouze jim stačí odkaz na takové papaláše o kterých píšete.
Osobně jsem si vyzkoušel test studené fúze v mikrovlnné troubě, kde z magneticky inertního materiálu, což byl v tomto případě grafit ( tuha z pentilky Koh-i-noor ) a uhelný prach nadrcený z brikety, vznikl feromagnetický prach .( předem otestováno silným magnetem....nulová reakce ) Po vyjmutí prachu z prolákliny, kde zářil konec tuhy jsem zjistil, že reaguje na magnet Magnet pod papírem prach na papíře přitahoval a opisoval tahy magnetu. ( reakce uhlíku na teplo je diamagnetická, magnety by prach na papíře odpuzoval ) Tato reakce není akademiky přijata a bylo mi fyziky Pekárkem a Jelínkem ze Sisyfa řečeno, že je to nemožné. Vymysleli si, že se uvolnilo železo ze stěny mikrovlnky a putovalo po dně cca 10 cm do místa kde zářil konec grafitové tuhy a skoro to protavilo stěnu zkumavky s pracovní teplotou skla Simax 1260'C. Posléze řekli, že jsem si neumyl zkumavku, když i to jsem jim vyvrátil přišli s diamagnetičností uhlíku. To jsem jim vysvětlil, že magnet prach přitahuje stále i rok po testu ( diamagnetická reakce je dočasná ). Nedalo jim to a nakonec přišli s jakousi zahraniční studií , kde jsou některé tuhy syceny železem . Je pravda, že maďarský vědec György Egely toto prezentoval na tiskovce v Praze a otestoval předem jen uhelný prach nikoliv grafitovou tuhu, jenže já jsem použil tuhu, kterou jsem předem otestoval magnetem s nulovou reakcí . Firma Koh-i-noor nesytila grafit železem a ani ložisko grafitu na Netolicku obsah železa neuvádí . ( použil jsem tuhu z dob ČSSR ) Starší fyzik mi zakázal slovně tuto zkušenost a skutečnost šířit . Vyměnili jsem si několik mailů , ale jejich přístup byl takový, že test nakonec provedou , ale jen se zážehem grafitu . Toto jsou podmínky , které neumožní vzniku potřebné reakce transmutace uhlíku na železo . Opakoval jsem sám test několikrát než se to povedlo a nechal záři a mikrovlny působit 4 minuty . Vysypaný prach ze zkumavky, volně ležící kolem tuhy feromagnetický nebyl, jen ten co ulpěl v protavené proláklině společně s okrajem tuhy ve stěně zkumavky .

Pánové tuto skutečnost ověřit nechtějí, museli by toto oficiálně přiznat a protože to plně odporuje jejich vzdělání , raději to vytěsní a zapřou. Předpoklad, že si to v SZÚ jen tak vyzkoušeli je hodně pravděpodobný , ale protože ví že pouhý zážeh grafitu nevytvoří kýžený výsledek, jsou tento test jimi navržený ochotni v jejich tzv. kontrolovaných podmínkách uskutečnit. ( asi se bojí o ústavní mikrovlnku :-) )
PS : má mikrovlnka neutrpěla jediný šrám i když tam proběhly teploty nad 1260 'C. Po otevření dvířek po 4 minutách záření ( jako když svařujete elektrikou ) nevyšel kouř, jen takový zápach pálení . Zkumavka ( Válec ) je zde : http://postimg.org/gallery/2owv2ayos/ ..... je potřeba spíše otevřený válec z obou jeho konců , kvůli přístupu vzduchu . ( při zapnutí mikrovlnky zažehly oba konce tuhy , ale ten u dna zkumavky záhy zhasl a zářil jen ten u otevřeného okraje. )
Tato reakce podle pana Egelyho uvolní z materiálu ( grafit a uhlí ) daleko více než je hodnota energie kterou získáváme konvenčním pálením ( zapálení hořákem ) těchto složek . Pan Egely už vytvořil generátor , kde měří vstupní a výstupní hodnoty energie . Dalo by se za minimální náklady topit a vyrábět elektřina . viz :

Stačí přemýšlet, konat a pozorovat pak budeme všichni moudřejší :-)


Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od Barbucha »

Antonín Kratochvíl píše:
Tato reakce podle pana Egelyho uvolní z materiálu ( grafit a uhlí ) daleko více než je hodnota energie kterou získáváme konvenčním pálením ( zapálení hořákem ) těchto složek . Pan Egely už vytvořil generátor , kde měří vstupní a výstupní hodnoty energie . Dalo by se za minimální náklady topit a vyrábět elektřina . viz :
Antré pana Egelyho jsem viděl jak a výstaviští, tak na další přednášce, ale zrovna moc mě nepřesvědčil. Jeho argument, že pří tomto pokusu se uvolní 10KW enegrie, podle mého názoru je poněkud zavádějící, protože si asi dovedu představit, co by takovéto množství energie provedlo s tou mikrovlnkou, která nebyla nikterak chlazena a i přesto nejevila žádné známky / teda na rozdíl od pana Egelyho / sebemenšího rozpálení. :ethink: :roll:
tím samozřejmě nechci tvrdit, že tam k jisté reakci nedochází, ale že by to byl tak velký převis, že by to stálo ohřálo dům? :baby: no, leda že by ten dům od té rozpálené mikrovlny chytil, to pak asi ano. :evil_vm: :pivko: to by se pak ohřáli i ti v okolí stojící zvědavci. :esilenced:


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od poota »

Rozumnější asi bude věřit tomu, že se tímhle způsobem "uvolní z materiálu ( grafit a uhlí ) daleko více než je hodnota energie kterou získáváme konvenčním pálením ( zapálení hořákem ) těchto složek".
Těch 10 kW se dá zřejmě získat ze zařízení přiměřeně většího a patrně i poněkud složitějšího, které bude mít nejspíš vyřešený i kontinuální přísun nového paliva a odsun "spáleného".

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Antonín Kratochvíl
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: úte 21 kvě 2013 11:18
Dostal: 14 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od Antonín Kratochvíl »

Barbucha píše:
Antonín Kratochvíl píše:
Tato reakce podle pana Egelyho uvolní z materiálu ( grafit a uhlí ) daleko více než je hodnota energie kterou získáváme konvenčním pálením ( zapálení hořákem ) těchto složek . Pan Egely už vytvořil generátor , kde měří vstupní a výstupní hodnoty energie . Dalo by se za minimální náklady topit a vyrábět elektřina . viz :
Antré pana Egelyho jsem viděl jak a výstaviští, tak na další přednášce, ale zrovna moc mě nepřesvědčil. Jeho argument, že pří tomto pokusu se uvolní 10KW enegrie, podle mého názoru je poněkud zavádějící, protože si asi dovedu představit, co by takovéto množství energie provedlo s tou mikrovlnkou, která nebyla nikterak chlazena a i přesto nejevila žádné známky / teda na rozdíl od pana Egelyho / sebemenšího rozpálení. :ethink: :roll:
tím samozřejmě nechci tvrdit, že tam k jisté reakci nedochází, ale že by to byl tak velký převis, že by to stálo ohřálo dům? :baby: no, leda že by ten dům od té rozpálené mikrovlny chytil, to pak asi ano. :evil_vm: :pivko: to by se pak ohřáli i ti v okolí stojící zvědavci. :esilenced:
Řešíte, ale jen přednáškovou prezentaci experimentu , nikoliv to jak je možné že se tam vytvořil feromagnetický materiál . Předcházíte něco co je samo o sobě pro oficiální vědu zatím nepopsané . Připouštíte jistou reakci , ale i to je z hlediska vytvoření železa ze vzduchu a uhlíku při těchto zdánlivě nízkých teplotách podle vědy nemožné .
S uhelného prachu a grafitové tuhy vznikl feromagnetický materiál . Toto není podle konvenční vědy možné ! Nejde o zahřátí jako když spálíte tyto ingredience ohněm , ale o působení mikrovln . Grafit a uhelný prach se v mikrovlnce nevznítí, na to by potřeboval tento materiál delší dobu zahřívání mikrovlnami, ale pár sekund po zapnutí mikrovlnky začné konec grafitové tuhy obsypané uhelným prachem, zářit jako když svařujete elektrodou elektrickým obloukem , má to i podobný zvuk a neuvolňuje se kouř jako při pálení ohněm. V pecích se dříve tavilo železo z rudy už při teplotách 1500'C se sycením kyslíku . Zkumavka ve které zářil okraj grafitu má natavenou stěnu v tomto místě . Teplota musela přesáhnout pracovní teplotu Simax skla 1260'C tak, aby došlo k tavení skla ( nesehnal jsem křemenné sklo , to je vhodnější a vydrží větší teploty ) Zjevně jste si všímal jen rozladěností a nesoustředil se na samotný experiment, ten je zdokumentován na youtube z vícero kamer a i na tiskovce. Skeptik Čeněk Zlatník byl také přítomen a nepopisuje nic pochybného , uvádí že prach byl před vložení skutečně magneticky inertní . To, že on sám vysvětluje tento jev více nespecifikovanou reakcí s tím, že železo muselo být již přítomno v reakci v mikrovlnce je samo o sobě pochybné . Vím, že nebylo protože jsem si to zkusil , ono kritizovat od stolu je jednoduché , ale něco udělat pro to, aby se člověk mohl sám rozhodnout komu nebo čemu věřit je pro každého strašně složité a při tom stačí málo. To, že jde o energetický převis hodnotí Egely nejen slovně na přednášce, ale i prakticky jak ve videu, které jsem již sdílel , tak i na webu.
Ona to moc legrace není, protože je to hodně smutné co vše dokáží lidé co mají moc zakrývat a znemožňovat .


Antonín Kratochvíl
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: úte 21 kvě 2013 11:18
Dostal: 14 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od Antonín Kratochvíl »

poota píše:Rozumnější asi bude věřit tomu, že se tímhle způsobem "uvolní z materiálu ( grafit a uhlí ) daleko více než je hodnota energie kterou získáváme konvenčním pálením ( zapálení hořákem ) těchto složek".
Těch 10 kW se dá zřejmě získat ze zařízení přiměřeně většího a patrně i poněkud složitějšího, které bude mít nejspíš vyřešený i kontinuální přísun nového paliva a odsun "spáleného".

Zdravím - poota

Zjevně jste pochopil Egelyho snahu i samotný proces, který uvolní z těchto složek energii díky působení mikrovln . Jeho vize je, aby byl generátor přenosný a finančně dostupný . Ingredience by byly podstatně sníženy a tím pádem i odpad a náklady na provoz zařízení . Volná energie není termín pro energii zadarmo , ale pro efektivnější způsob jejího získávání. Nevzniká kouř jako u pálení hořákem a celý projekt má ekologický podtext . Pan Egely říká, že tato rekce je vlastní reakcím ve hvězdách a stejně tak i v našich buňkách. Termín volná energie je skeptiky znehodnocován fabulacemi a nepochopením tohoto procesu .

:idea: Na tomto fóru je zvykem si navzájem tykat - zjednodušuje to komunikaci a vyjadřuje i jakousi sounáležitost https://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=3303 - poo.


Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od Barbucha »

otázkou však zůstává co že vlastně za feromafnetický materiál reakcí vznikl. Pokud vím ještě nikdo neprovedl žádnou materiálovou analízu tohoto materiálu a předpoklad že tam vzniklo železo je odvozen od viditelných feromafnetiských vlastností vzniklého vzorku a to zásadně nemusí být důkazem že je přítomno železo. :pivko:


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od martin11 »

...nejsem fyzik..ani vědec.... :help:
...již dříve jsem zde někde v magnetickém vláknu popisoval, jak mikrotuha 0,3 "plave" nad neodymem N42 / rozměr magnetu 10x20x40 naplocho magnetováno...používám v mém mag motoru/

ta tuha se vznáší nad magnetem cca 0,1-0,2 mm :idea: ... si to zkuste....a pochybuji, že obsahuje Fe...protože kdyby obsahovala tak se tuha přicucne....
nic víc nic míň ...dále budu sledovat diskuzi....zkusím ji dát do mikrovlnky....sháním....nemám simax sklo....martin11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
Antonín Kratochvíl
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: úte 21 kvě 2013 11:18
Dostal: 14 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od Antonín Kratochvíl »

Barbucha píše:otázkou však zůstává co že vlastně za feromafnetický materiál reakcí vznikl. Pokud vím ještě nikdo neprovedl žádnou materiálovou analízu tohoto materiálu a předpoklad že tam vzniklo železo je odvozen od viditelných feromafnetiských vlastností vzniklého vzorku a to zásadně nemusí být důkazem že je přítomno železo. :pivko:
Nemáte pravdu materiálovou analýzu pan Egely nechal udělat .
http://www.egely.hu/letoltes/Nano-dust-Fusion.pdf


Pokud jde o magnetičnost uhlíku , ta je známá , ale jde o diamagnetičnost , tedy dočasnou reakci uhlíku na tepelnou změnu ( stačí i pokojová teplota ) , kdy by musel magnet pod papírem směs vyjmutou z mikrovlnky odpuzovat . Prach na papíře je magnetem přitahován, pokud by šlo o diamagnetičnost bude tato reakce dočasná . Testoval jsem prach magnetem rok po vyjmutí z mikrovlnky a je stále feromagnetický . Nechápu proč by si měl maďarský vědec vymýšlet. Tohle je způsobené skeptickou propagandou a snahou Egelyho diskreditovat, ale opravdu stačí jediné , mikrovlnka , ingredience křemenný válec a pak vzít magnet a testovat, případně vzít vzorek a nechat udělat anylýzu, ale stejně to bude informace jen pro Vás. I když budete stejně jako já mluvit pravdu, nikdo Vás z akademických kruhů nevyslyší. Testoval jsem ještě Egelyho přístroj na měření lidské vitality , ukazoval jsem fyzikům ze SZÚ, že se v rotaci plastového kolečka jednat o tepelnou výměnu mezi rukou a chladnějším okolním vzduchem nemůže . Nedbali pozorovatelných skutečností a vydali zprávu na webu Sisyfa o tepelném vlivu . Mé konzultace s nimi skončily ve chvíli, kdy mi bylo řečeno, že pokud budu nadále popisovat poznatky o testu v mikrovlnce , nebudou se dál se mnou bavit. Jejich zájem o mé poznatky byl i nadále, kdy vydali zprávu , ale nemohu popřít skutečnosti jen protože si to někdo přeje . Lhát pro jednu ideu vůči druhé rozhodně nebudu !
Naposledy upravil(a) Antonín Kratochvíl dne stř 05 lis 2014 13:16, celkem upraveno 1 x.


Antonín Kratochvíl
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: úte 21 kvě 2013 11:18
Dostal: 14 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od Antonín Kratochvíl »

martin11 píše:...nejsem fyzik..ani vědec.... :help:
...již dříve jsem zde někde v magnetickém vláknu popisoval, jak mikrotuha 0,3 "plave" nad neodymem N42 / rozměr magnetu 10x20x40 naplocho magnetováno...používám v mém mag motoru/

ta tuha se vznáší nad magnetem cca 0,1-0,2 mm :idea: ... si to zkuste....a pochybuji, že obsahuje Fe...protože kdyby obsahovala tak se tuha přicucne....
nic víc nic míň ...dále budu sledovat diskuzi....zkusím ji dát do mikrovlnky....sháním....nemám simax sklo....martin11 :D
Také nejsem vědec, ale máte pravdu, potvrzujete mé poznatky ! Vaše tuha je diamagnetická díky uhlíku v ní , magnet jí odpuzuje proto se vznáší. Železo v grafitové tuze obsaženo není !

http://www.grafitnetolice.cz/historie_cz.php
http://www.grafitnetolice.cz/grafit_cz.php

Reakce uhelného prachu staveného s grafitem, ( v natavené proláklině stěny skla byla taková přilnutá směs ,, struska '' u které držela grafitová tuha tím koncem, kde probíhala záře ) na který působilo mikrovlnné záření je stálá a feromagnetická !!!!

Podívejte se na test Egelyho, je potřeba stojánek, který odolá teplotám a křemenný válec otevřený z obou stran, kvůli dobrému přístupu vzduchu . Vyjměte točící sklo a na dno položte sanitární kachličku , stojánek se dá vytvořit z kusů kachliček . Válec je potřeba umístit na střed . Grafitovou tuhu položit na střed válce a obsypat !!! uhelným prachem. Hned po zapnutí mikrovnky dojde k zážehu , pokud to máte vše dobře nastavené . Kachle nesmí být navlhlé ani uhelný prach . Dal jsem mikrovlnku na plný výkon a ponechal zářit 4 minuty . Někdy to zhasne dříve , nebo se záře nedostaví, jde o vlhkost ingrediencí, musí být vše suché! Pokud budete mít křemenný válec ( doporučuji... Ne simax !!! ) neprotaví se! Když záře zhasne předčasně , vypnout a zkusit znovu nastavit vše na střed a obsypat grafitovou tuhu, pokud jen leží na prachu je to problém ! Pozor !!!!! po vyjmutí je vše hodně horké , takže rukavice !!!!
Já blbec drtil uhelnou briketu kovovou lžící a pak jsem se divil, že je uhelný prach magnetický :-) ještě před vložením do mikrovlnky. Vkládat do válce plastovou lžičkou a vyjmout třeba za pomocí špejle , když to bude držet ve válci . Jeden můj známý test udělal a krásně se mu vytvořila záře , mám to i natočené , ale byl netrpělivý a hlavně někde udělal chybu , prach magnetizovatelný neměl . Musí proběhnout reakce a záře musí nějaký čas působit . Také jsem měl prach volně ležící kolem tuhy , který jsem bezprostředně vysypal na papír nemagnetizovatelný. Jde zjevně o dotyk grafitové tuhy s uhelným prachem , proto jsem objevil magnetické částečky jen v místě speku okraje tuhy s okolním uhelným prachem, kde byly největší teploty a kde se natavila stěna skla .


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Egelyho fúze

Příspěvek od martin11 »

:jump: ...toto se mě začíná líbit...protože tomu nerozumím....jako Mag.motorům, proto ho dělám ten motor..
....zpět k mikrovlnce a pokusu...

...co takhle místo tuhy použít obyčejný grafitový prášek, to za prvé a pak proč uhelný prach, ten může obsahovat cokoliv, skusil bych použít uhlík v jiné formě, třeba živočišné uhlí....proč to musí být v trubičce? smíchat na hromádku a "grilovat"
trubička ze skla mě dává jediný smysl...protože je kyslík magnetický...magnet přitahuje O2 tak mě napadá, že v okamžiku zapnutí mikrovlnky vznikne na vodivém uhlíku, tuha z tužky atd elektrický impulz, ten vyvolá magnetizmus, a kyslík se přitáhne a s uhlíkem hoří dává samozžřejmě teplo a to probíhá právě v té trubičce jako v tunelu.. :idea: ...a ...a...dál už mě nic nenapadá...třeba za chvilku.... :baby: martin11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
Antonín Kratochvíl
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: úte 21 kvě 2013 11:18
Dostal: 14 poděkování

Re: Egelyho fúze

Příspěvek od Antonín Kratochvíl »

martin11 píše::jump: ... zpět k mikrovlnce a pokusu...
Pan Egely je vystudovaný tepelný energetik, to co popisujte zcela jistě zná a byl by hodně proti sobě kdyby to opomněl . Výsledky analýzy zveřejnil a nevidím důvod jim nevěřit. Za Egelyho prací stojí sdružení vynálezců a dostává za ni ocenění na poli obnovitelných zdrojů , takže nejde jen o jeho tvrzení a web . Americký eskamotér a skeptik se jej snažil zdiskreditovat na základě toho, že má Egely titul získaný ve východní Evropě ( hloupost ) a za mediální taškařici s označením, že Egely je jaderný fyzik , což Egely o sobě nikdy netvrdil .
Reakce kyslíku na elektrický impulz je podle mého laického názoru dočasná stejně jako reakce uhlíku na teplo.
Živočišné uhlí jsem také zkoušel jako první a nic , briketa musí být vysušená , většinou jsou z venkovních hromad navlhlé , proto je stačí dát k topení vyschnout / nebo jen trochu nadrceného prachu. Když nadrcený prach po vyschnutí z ní otestujete neodymovým magnetem ( nebo obyčejným ) a nadrtíte si grafitovou tuhu v porcelánovém hmoždíři a také ji otestujte , budete vědět zdali je prach magnetizovatelný a nebo ne ! Pak je jedno kdo co o tom píše a kdo Egelyho shazuje, budete sám znát pravdu a pokud máte někoho v laborce, nechejte si vzorek na přítomnost železa otestovat . O tomto je celá prezentace tohoto jevu v mikrovlnce . jinak je to jen zjednodušená manifestace samotné reakce a hlavně toho kdo lže a kdo ne !!!!


Antonín Kratochvíl
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: úte 21 kvě 2013 11:18
Dostal: 14 poděkování

Re: Egelyho fúze

Příspěvek od Antonín Kratochvíl »

martin11 píše: ... ...co takhle místo tuhy použít obyčejný grafitový prášek, to za prvé a pak proč uhelný prach, ten může obsahovat cokoliv, ...
Grafitovou tuhu jsem myslel nadrtit před testem a nebo nadrtit její kousek a nebo ze stejné krabičky použít jinou , !
Já bych grafitový prach s uhelným prachem nepoužil , nejde o kontakt lisované stěny grafitové tuhy z okolním volně ležícím uhelným prachem , který tuhu obestupuje, ale jen o konec tuhy , který zažehne jako elektroda u svařování el. obloukem . Její délka se zmenšuje vyjmete jen zbylý kousek s okolním prachem . Nevím co by se stalo kdyby jste tyto ingredience smíchal , zní mi to jako výbušná směs !!!!!!! Takže bych se držel zkušeností Egelyho , zkusil toho zjevně dost, než začal sestrojovat generátor s měřením vstupní a výstupní hodnoty energie !!!!!!
Použití křemenného válce je, protože odolává vysokým teplotám a chrání okolí . Válec s otevřenými konci, protože jde o přístup vzduchu. Já měl uzavřené dno a konec grafitové tuhy u něj zažehl a hned zhasl, zažehnutý u otevřeného vstupu do válce se více rozsvítil po zhasnutí toho u dna , dostal najednou více kyslíku .... Pro efektivnější výsledek je dobré, když zažehnou oba konce , samotný zážeh i několika minutový ještě není známkou dobrého výsledku. Chce to trpělivost a testovat prach i další hodiny a dny . Já mám prach feromagnetický stále více jak rok po testu . Egely používá kulatou baňku , zjevně z důvodu toho, že tato reakce co navozujeme je uvnitř planet hvězd a buněk . Nejde tedy o válcovitý tvar a zvyšuje se tak efektivnost působení mikrovln na ingredience a odolnost skleněné stěny baňky. ( válec se roztahuje a praskne , kulový objekt nese pnutí rovnoměrněji )

Antoníne, zkus prosím tě krátit ty citace. Děkuji, SDK


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Egelyho fúze

Příspěvek od martin11 »

... zatím nikdo na tyto pokusy nereaguje a já osobně na to momentálně nemám čas. mám to ale napsané jako eventulní námět k amaterskému pokusování. :good: :pivko: m11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
Antonín Kratochvíl
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: úte 21 kvě 2013 11:18
Dostal: 14 poděkování

Re: Egelyho fúze

Příspěvek od Antonín Kratochvíl »

martin11 píše:... zatím nikdo na tyto pokusy nereaguje a já osobně na to momentálně nemám čas. mám to ale napsané jako eventulní námět k amaterskému pokusování. :good: :pivko: m11 :D
tohle jsou staré vlákna , psal jsem tady před dlouhou dobou a až teď jsem nahlédl, takže komentáře jsou sporadické . Ono to složité není , je to otázka 4 minut a 5 minut instalace, horší je sehnat pomůcky . Já do toho šel, protože jsem ověřoval přístroj Egely Wheel na měření lidské vitality a prokazatelně jsem si uvědomil, že skutečně tato síla existuje a Egely nelže . Nelže ani v případě transmutace uhlíku na železo v mikrovlnce ! Případný test který chcete udělat je jen zpráva pro Vás , budete mít lepší rozhled .

EW...... http://antoninkratochvil.blog.idnes.cz/ ( první druhý a šestý článek odspodu )


Odpovědět

Zpět na „OPEN SOURCE PROJEKTY“