Bolotov

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: Bolotov

Příspěvek od jani »

Moc prosím o radu a děkuji předem:
mám namíchaný bolotův balzám - 1l reverzky a do toho 1 dcl jablečný ocet, 4tbl nitráku, 1 lžíce kys. sírové 96% a 1 lžíce kys. chlorovodíkové 36%.
Pří míchání to při přidání sírovky jakoby lehce bouchlo, při přidání HCL to kouřilo :dknow:
Takže vše namícháno, nachystáno a já s hrůzou zjištuji, že nevím dávkování, v koutku duše mám trošku obavy z požití :color: . V knize jsem to letemsvětem nenašla, možná jsem to přehlídla, elektr. forma mě ničí a mám maličký notas.
Proto prosím o radičku, jak mám ten můj zázrak dávkovat a kolikrát denně .... už chci být konečně hodně zdravá :color:


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Bolotov

Příspěvek od kutil »

jani píše:Moc prosím o radu a děkuji předem:
mám namíchaný bolotův balzám ...
Ahoj cholká.
Víš v čem je ten tvůj problém? že vše děláš letem světem a že chceš být rychle zdravá :(
Nejméně 2x sem tu dal na sklo že je lepší to nedávat do litru vody a koncentrát kapat do vody k pití podobně jako to HCl- tedy 7-10 kapek na cca 2 dcl vody.
Na str. 160 máš psáno že ten jeho litrový roztok musíš ředit 1:50 a to pak vychází 1 až 2 lžíce na hrnek vody, zákysu atd...
Kolikrát denně, to si musíš vyzkoušet sama, mně stačí 1x denně dopoledne....
A nepočítej s tím že budeš brzy zdravá :!: To by sis musela naštudovat ty jeho zákysy na kterou konkrétní nemoc a ty užívat delší dobu.
Ten jeho balzám je balzámem pro dělení buněk a všechny buňky se v těle vymění za cca 7 roků vč. kostí a zubů .... Tak úplně zdravá nebudeš nikdy protože během té doby na tělo útočí vnější vlivy vč. stravy-grrr
Spěchej pomalu, velikost obsahu té knížky nepochopíš při čtení enem letem světem :bhead:
H.v.


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: Bolotov

Příspěvek od jani »

Ahoj Kutilku a moc děkuji.
Já jsem tu knížku v el. podobě četla hned jak se tu objevila, to už je nějaký pátek a dnes jsem dostala poslední ingredienci potřebnou k realizaci balzámu, plus do toho nějaké události a já jsem měla zbrklý pocit, že všechno potřebuju hned. Hledala jsem na přeskáčku, to ředění jsem teda dost pitomě přehlídla, přitom od stránky 161 znám už všechno skoro naspamět. :bhead:
Většinou nedělám věci letem světem, knížka mě zaujala moc, hlavně léčení plic a srdce, to mám také vypsané a rozhodně bude přínosnější mít ji v papírové podobě, než soupisky z ní, protože el. podoba je pro mě děsná na malým notasu. Ty kvašeniny mám prostudované taky, už jsem psala, že Bolotov mě dostal i používáním omanu, což je moje jedna z nejoblíbenějších bylinek a má zázračné učinky, s přesvědčením ji doporučuju. S tím, že budu brzo zdravá neskromně počítám, 4 roky se v tom plácám a ted se zdá, že už su na velmi dobré cestě, jen to nechci zakřiknout.
Dovol, abych tě poopravila v tom, že na šálek se použije 1-2 lžíce, v knize se píše nikoliv lžíce, ale lžičky - nechci samozřejmě dělat přemoudřelou, je to jen dobře míněná oprava pro možné konzumenty a v úctě k tobě.
Já jsem si dala večer lžičku do hrnku vody a dost jsem to cítila na zubech, no prostě takový drsný zuby jak už to bývá po HCL, 2 lžíce by asi byly docela dost. Uvažuju, že bych brala 2x denně půl lžičky, uvidím, jak mi to bude vyhovovat. Mám pocit, jakobych trošku po tom cítila žáhu, tento stav jsem nikdy nezažila.
Popis léčby u gangrény je velmi zajímavý, mít tuto možnost před 15ti lety, tak by tu možná ještě mohl být i můj dědeček.
V každém případě, Honzi, moc děkuji za rychlé nakopnutí, já se na ten balzám tak dlouho těšila, že až jsem ho měla, tak jsem se v tom upo ztratila. :spirit:


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Bolotov

Příspěvek od kutil »

jani píše:....Většinou nedělám věci letem světem, knížka mě zaujala moc, hlavně léčení plic a srdce, to mám také vypsané a rozhodně bude přínosnější mít ji v papírové podobě .....
...Dovol, abych tě poopravila v tom, že na šálek se použije 1-2 lžíce, v knize se píše nikoliv lžíce, ale lžičky - nechci samozřejmě dělat přemoudřelou, je to jen dobře míněná oprava pro možné konzumenty .... Mám pocit, jakobych trošku po tom cítila žáhu, tento stav jsem nikdy nezažila....
Ahoj Jani,
možná sem to napsal dost ostře, ale ta knížka se nedá číst hala-bala, promiň.
I když mám koupenou tu knížku, tak sem si ji ještě vytiskl, abych si ty důležité věci zvýraznil a mohl k tomu připsat poznámky...(je toho na důkladné pochopení a vstřebání novot dost).
Jinak já ty lžičky neřešil protože jsem od prvopočátku přešel na kapání koncentrátu a zrovinka tak jak to píšeš, měl sem při větší dávce pocit takové divné žáhy ....
V těch jeho receptech je psáno užít někdy až po jídle, prostě to musí každý vyzkoušet sám na sobě...

Opravdu ti přeji to rychlé uzdravení, abys měla konečně tu správnou radost ze života :good:
H.v.

PS- osobně si myslím, že v tomto případě není nutno "tlačit na pilu" a brát velké dávky BK. Tak jak se buňky dělí průběžně, tak i ta podpora balzámem by měla být průběžná a hlavně trvalá ...


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Bolotov

Příspěvek od sisa »

Kutile, po kolika kapičkách si něco cítil? Já včera dala pět kapiček jednou denně a nic, dnes dám deset a pak uvidím.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Bolotov

Příspěvek od sisa »

Na ruských stránkách se píše, že zhoršení je známkou čištění organismu a jako u autopatie začínají se objevovat veškeré neduhy těla, ale v obráceném pořadí.. Při rapidním zhoršení je potřeba ubrat dávkování.
Minimální dávka je 1 čaj.lžíčka 4xdenně a maximální je 2 pol. lžíce 4x denně.
Když se zároveň užívají i fermetované preparáty, je potřeba počítat se zmenšením účinku balzámu.
http://bolotov.in.ua/Balzam-Bolotova/Ka ... otova.html

Oprava chyby - poo.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Bolotov

Příspěvek od kutil »

sisa píše:Kutile, po kolika kapičkách si něco cítil? Já včera dala pět kapiček jednou denně a nic, dnes dám deset a pak uvidím.
Já to tu už jednou psal....
Je to podobný jako s tím MMS. Pokud se nic neděje, tak je dobře!
To dělení buněk a nastolení převahy těch zdravých se nemůže stát den ze dne, toto je opravdu běh na velice dlouhou trať, ale vítěznou trať na rozdíl od klasické léčby :eclap: Pokud budeš navyšovat dávky, možná si přivodíš tu žáhu protože Bolotov píše že složení jeho balzámu je podobné složení krokodýlích žaludečních šťav :shock: .
Já změny pozoroval poprve asi po 14 dnech pravidelného užívání cca 7-10 kapkového BK na jazyku, že se mě bílý povlak od špičky začal zmenšovat. Po cca měsíci se vše vrátilo ještě ve zhoršené formě ale po dalších 14 dnech se jazyk opět vyčistil.
Ještě nésu fit, ale je vidět že se v těle něco pozitivního děje !
V každém případě se cítím líp a mám novou chuť do života.
V tomto případě opravdu platí spěchat pomalu, ale furt :laugh:
Ať se daří
H.v.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Bolotov

Příspěvek od sisa »

OK, kutile, nechám to na pěti kapkách a budu to sledovat. :D


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Opět Bolotov

Příspěvek od kutil »

Kucí, nějak se nám tu to léčení dle Bolotova zvrtlo na problém kuřáctví :ethink:

Já se dnes zatetelil blahem páč sem na procházce zakop o krásně mladé, šťavnaté zelené rostlinky "čistotěla" :shock:
Najít v půlce prosince zdravou vzrostlou zeleň, něco se s tím klimatem opravdu děje.
Ovšem daleko větším problémem je získat čerstvou mléčnou syrovátku :cry:
Z teho krabicovýho mlíka to udělat nepude :bhead:
Tak si ten vlaštovičník zatím usuším a musím sehnat někoho kdo má doma kravku nebo kozu .....
Ještě sem sebral děckám kaštany co si s něma na podzim hráli (dělali si různá zvířátka) a udělám si na zkoušku ferment z kaštanů, tam se dá ta syrovátka nahradit kysanou smetanou nebo droždím .....
Samozřejmě že se zase časem ozvu jak ty fermenty působí .....
H.v.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Bolotov

Příspěvek od kutil »

Ahojky vespolek.
Já se dnes zatetelil blahem páč sem na procházce zakop o krásně mladé, šťavnaté zelené rostlinky "čistotěla" :shock:
Najít v půlce prosince zdravou vzrostlou zeleň, něco se s tím klimatem opravdu děje.
Ovšem daleko větším problémem je získat čerstvou mléčnou syrovátku :cry:
Z teho krabicovýho mlíka to udělat nepude :bhead:
Tak si ten vlaštovičník zatím usuším a musím sehnat někoho kdo má doma kravku nebo kozu .....
Ještě sem sebral děckám kaštany co si s něma na podzim hráli (dělali si různá zvířátka) a udělám si na zkoušku ferment z kaštanů, tam se dá ta syrovátka nahradit kysanou smetanou nebo droždím .....
Samozřejmě že se zase časem ozvu jak ty fermenty působí .....
H.v.

PS- zdroj syrovátky sem už získal


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Bolotov

Příspěvek od sisa »

Tak jsem změnila dávkování, 1-2 kapky 4x denně. Jedna koncentrovaná kapka odpovídá 1 čaj. lžičce zředěného roztoku.


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: Bolotov

Příspěvek od jani »

sisa píše:Tak jsem změnila dávkování, 1-2 kapky 4x denně. Jedna koncentrovaná kapka odpovídá 1 čaj. lžičce zředěného roztoku.
Super, takže to bereme tak nějak stejně, já beru míchanici v litru reverzní osmozy, tak nějak instinktivně jsem nasadila 3x-4x denně lžičku až lžičku a půl. Zkusím ale pití brčkem, mám pocit, že mi to tak nějak naleptává zuby a více se mi na nich usazuje lepkavý plak, nejsem zvyklá si je čistit, jen je občas přejedu neředěným chloritanem a přeleštím nimbovou pastou, ted mám pocit lepkavých zubů a nechci je ještě dorážet tím chlorošem. Jinak prvotní cítění žáhy už se neopakovalo. Jazyk jsem měla tak nějak stabilně růžový, asi i tím, že průběžně popíjím KStříbro.
Nebylo by od věci k tomu všemu ještě nasadit žužlání slunečnicového oleje 20 minut asi 1 polévkovou lžíci, min. 1x denně.
Ještě trochu mimo mísu: co se týká potlačení pocitu hladu a zvednutí elánu do života, nabuzují mě semínka schizandry, stačí mi 1g :hip:


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Bolotov

Příspěvek od hanka »

kutil píše: Já se dnes zatetelil blahem páč sem na procházce zakop o krásně mladé, šťavnaté zelené rostlinky "čistotěla" :shock:
Zdravím "bolotovce :lol: "!
Hlásím, že vlaštovičníkový kvas mám hotový a připravený k užívání. B. koktejl teď vynechávám, aby nic nezkreslovalo výsledky léčení slinivky, které zítra zahajuji dle doporučení Bolotova. Doufám, že za týden už budu moci podat průběžnou zprávu.
Kutile, já jsem si vyrobila syrovátku z čerstvého nepasterizovaného mléka z "mlékomatu", kam ho denně dodává blízká farma. Mléko a veškeré výrobky z něho vyrobené nemají chybu :jump: !
Ahojte, Hanka :pivko:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
proud
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: ned 14 zář 2014 21:22
Bydliště: World
Dal: 18 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Bolotov

Příspěvek od proud »

"Teho Bolotova musíte číst velice pozorně" Zdravim :-),Kutil to podle me napsal spravne,Bolotova je potreba pozorne cist,vubec netvrdi,ze je potreba se okyselovat! Napriklad o lymfe tvrdi naplno,ze je zasadita a ma bejt zasadita.Jak psal i Slavek,zdravim Slavku,kysely a zasadity je jak co a kde a my jsme o rovnovaze,kdyz plati pro prirodu a vsechno z ceho jsme,pak plati i pro nas .Stejne jako Bolotov pise o "uzamykani zaludku",tedy kysela,vi proc ;-)
Jak jsem uz vzpominal nekde jinde,vzpomente si kdo vite o leceni rakoviny "zasadama",praktikujou to lekari co prisli na to ze to pomaha a nasledkem toho byli zesmesneny a prisli o licence,podporou jsou jim tisice vylecenejch pripadu lidi nad kterejma "Pharma-lekari" uz zlamali hul.Mame tendenci si neco precist a nadchnout se,ztratit soudnost,bezna vec se kterou stavajici system umi moc dobre zachazet,vidime to vsude:-).Navic jsem se setkal a setkavam s nazorama,ze snist zasadity vyvola zasaditost a snist kysely vyvola kyselost,tak tak to v ty nasi tovarne co se mu rika lidsky telo OPRAVDU nefunguje!Takze Bolotova opravdu DOBRE cist!A je skvelej,s tim naprosto souhlasim.


Teprve,az pokacite posledni strom , az otravite posledni reku,
az ulovite posledni rybu , teprve tehdy prijdete na to,
ze penize se nedaji jist...poselstvi ...

proud
Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Bolotov

Příspěvek od Bobina »

no vy mi zas dáváte :dknow: začala jsem číst knihu a jsem na pochybách, co je vlastně správně,kde je pravda. :bhead: Tak snad až to dočtu budu mít jasno :bye:


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“