HÁDANICE 2015

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od felda »

pooto, vůbec ne. Pořád tady melete o rozvracení fóra zevnitř a demontáži atd. Zachrání to změna pravidel.
Fajn.
Tak tohle je přesně to ,čím se na rozvracení podílíte vy jako globální a moderátoři. Pitomci, bulíci atd.
To je to vytváření prostředí,kterým to tu jde k brdičkům. Je nás tu aktivních členů kolik? 100,1000,10000,-? kdo je pitomeček,zbulíkovanej, postiženej atd? Kde si vůbec na tohle osobujete právo?
Jak se to srovnává s pravidly fóra , notabene ,když jeden globální napíše takovouhle donebe volající nehoráznost , pak jí za přizvukování druhého globála označí za banalitku resp. potrefená husa se ozvala, třetí Adam moderátor taky v poho, navzájem se za to oceníme ,pro fantastickou myšlenku ,kterou jsme přispěli k -ADAME-pozor-zásluha!- k pohodě na fóru
Tak to je přesně to, co nevyřeší žádná změna pravidel, vy na ně kašlete a ostatní jsou mimo mísu a nemaj k tomu nic konstruktivního.
Takže takhle ne pánové.....
Nelíbí se mi to,oznámil jsem to Rivalovi
Jestli si s někým píšu maily či SZ po tom je Vám či komukoliv buřt
už jsem se vážně nasrrozčílil


felda
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše: ... Myslím, že vůbec ne ...
:) Takže si už jen počkej na nějakou tu diagnozu. :pivko:


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od poota »

Tu diagnózu si můžu stanovit i sám - co jiného asi tak můžu být, když se zdráhám uvěřit tomu, že někdo si může vážně myslet, že nejlepší fórum je takové, které nemá žádná pravidla, žádné moderátory, každý si tam může dělat co se mu zachce a právě díky tomuhle všemu báječně funguje a je tam úžasná atmosféra.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od felda »

Proč mi vkládáte do úst cosi o diagnoze ? SDK -vždyť takhle by reagovala pavlačová štěkna,žádnou diagnozu nemám.
Poota, pravidla zde jsou, problém je ,že pro Vás neplatí. Vaše porušení pravidel byste ohodnotili jak?
Posměškem o diagnoze?
Wargoogler,kde jsem to jen slyšel?
Naposledy upravil(a) felda dne pát 10 dub 2015 23:05, celkem upraveno 2 x.


felda
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od milda »

adam.benda píše:Vypadá to na to, že velká část sporů je teď založena na přesouvání příspěvků.
.............. Myslíte si ale snad, že to tady někdo dělá s nadšením a zábavou,
Adame, jsou zhruba dva druhy přesunování příspěvků:

1) technické - když uživatel fora umístí příspěvek do nesprávného vlákna, popř. založí duplicitní vlákno
- to je záslužná práce moderátora a všichni mu za ni děkujeme :good:

2) názorové - když moderátorovi nejdou některé příspěvky "pod nos", tak je někam odklidí, popřípadě založí jiné vlákno na nepohodlné příspěvky, a tam je zamete
- a na tohle tady (skoro) všichni nadáváme. :evil_vm: :bad: :devil:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

felda píše:pooto, vůbec ne. Pořád tady melete o rozvracení fóra zevnitř a demontáži atd. Zachrání to změna pravidel.
Fajn.
Tak tohle je přesně to ,čím se na rozvracení podílíte vy jako globální a moderátoři. Pitomci, bulíci atd.
To je to vytváření prostředí,kterým to tu jde k brdičkům. Je nás tu aktivních členů kolik? 100,1000,10000,-? kdo je pitomeček,zbulíkovanej, postiženej atd? Kde si vůbec na tohle osobujete právo?
Jak se to srovnává s pravidly fóra , notabene ,když jeden globální napíše takovouhle donebe volající nehoráznost , pak jí za přizvukování druhého globála označí za banalitku resp. potrefená husa se ozvala, třetí Adam moderátor taky v poho, navzájem se za to oceníme ,pro fantastickou myšlenku ,kterou jsme přispěli k -ADAME-pozor-zásluha!- k pohodě na fóru
Tak to je přesně to, co nevyřeší žádná změna pravidel, vy na ně kašlete a ostatní jsou mimo mísu a nemaj k tomu nic konstruktivního.
Takže takhle ne pánové.....
Nelíbí se mi to,oznámil jsem to Rivalovi
Jestli si s někým píšu maily či SZ po tom je Vám či komukoliv buřt
už jsem se vážně nasrrozčílil
:ethink: Koukám, že jsem se mýlil. No, stane se. Hele Feldo, mohl bys mi uvést stávající pravidlo, které podle Tebe pasuje na to co tu říkáš? To ani nemluvě, že si neustále pleteš moderátora Pootu, s uživatelem pootou. Já Ti to tu lehce naznačím:
Co je od uživatele, je zasláno v ČERNÉM tisku, popřípadě jiné barvě, ale nikdy v modré.
Co je od moderátora je zasláno v MODRÉM tisku.


Máš to v těch pravidlech, co jimi tak opovrhuješ a která jsou odkázána v Knize přání a stížností hned v úvodu.

To jako máš pocit, že když je jednou někdo moderátor, tak má omezený rejstřík, jak a k čemu se vyjádří, oproti běžným uživatelům? To zas :enaughty: Asi si neuvědomuješ, že stejně jako Ty sem Petr, stejně jako já a kde kdo další, přišel pro potěchu sdílet a přiučit se.

Nevím jak k tomu GM přišel Poota, ale já dostal naloženo daleko víc, než o co jsem si řekl, a vzal jsem to, protože to bylo potřeba během a po předposlední sérii podobných pokusů, měl jsem na to čas a tohle fórum mi přirostlo k srdci. No a tak je to dodnes. Chtěl bys to dělat Ty? Rival slíbil, že vyhlásí konkurz na třetího moderátora. Přihlaš se a třeba to dostaneš. Ale to pak budeš muset dodržovat ty pravidla, co Ti tak vadí. Je vás tady kolik, 6 šermířů, co sice nevědí, k čemu přesně došlo a buďto maj maltu v pravidlech, nebo o nich nechtěj ani slyšet a stejně tak maj maltu v tom, k čemu tady došlo a proč a Ty jsi jeden z nich. Ale Felda má "názor". Čí názor Feldo? A japak to, že teď, a ne řekněme před dvěma měsícema? Před půl rokem? Před dvěma, třema? Když už jsme u té modři kde jsi byl, celou dobu, co jsi tady? Jsi .... mchch .... "mimo téma" a nasrrozčilovat se můžeš jak chceš. :) Tama cesta nevede.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

milda píše: ... 2) názorové - když moderátorovi nejdou některé příspěvky "pod nos", tak je někam odklidí, popřípadě založí jiné vlákno na nepohodlné příspěvky, a tam je zamete ...
Hmm, Snad se podívej do vyřízených stížností.

Další šermíř ... "mimo téma", aspoň pětkrát upozorněný, aby neplevelil, a to jen v jednom vlákně a furt dokola. Požádán, aby si založil svoje vlákno na své hobby, ale to ne a budeš tu dělat moudrého. :D Radši nám tu Mildo řekni, jak to zařídit, abys toho plevelení nechal aspoň Ty? Jsem samé ucho. :pivko:

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

felda píše:Proč mi vkládáte do úst cosi o diagnoze ? SDK -vždyť takhle by reagovala pavlačová štěkna,žádnou diagnozu nemám.
Poota, pravidla zde jsou, problém je ,že pro Vás neplatí. Vaše porušení pravidel byste ohodnotili jak?
Posměškem o diagnoze?
Wargoogler,kde jsem to jen slyšel?
:shock: Feldo, to bylo pro Petra, ne pro Tebe. Kdyby sis aspoň přečetl jen co je dnes tady v tomhle vlákně, muselo by Ti být jasné, že o Tebe s tou diagnózou vůbec nešlo. :D Kam na tohle chodíš? Nejseš Ty trochu nenasytnej?

Ahoj, Slávek. :dknow:


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od milda »

Slavek Krepelka píše:
milda píše: ... 2) názorové - když moderátorovi nejdou některé příspěvky "pod nos", tak je někam odklidí, popřípadě založí jiné vlákno na nepohodlné příspěvky, a tam je zamete ...
Hmm, Snad se podívej do vyřízených stížností.
Slávku, nemusím se dívat do žádných oddělení, šanonů, nebo kanceláří. Já jsem schopen si ještě pár týdnů něco zapamatovat.
To vy tady z toho začínáte dělat úřad vlády a lidský rozum se nestačí divit.
Nechci ani komentovat řeči o "rozkládání fóra zevnitř" apod.


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od felda »

SDK další nehoráznost- kde jsi vzal ,že opovrhuji pravidly?
Proč by zrovna pro vás pravidla neměla platit ? jestli se přihlašuješ do diskuze zelenej nebo bílej?
Prostě jen ukazuješ ,co jsi zač. Pro tvoji informaci jsem od dubna loni byl na tom zdravotně velmi zle a v lednu a co je ti vůbec do toho.
S odsudkem jsi hotov raz dva, na věci to nemění, že jestli jsi byl zvyklý někoho někde vmanipulovávat do nějaké polohy, tak se mnou prostě nepochodíš. Musíš na jinou adresu. Kecy o ,,NÁZORU" si nech pro toho ,kdo ti to zobe. Kdybych na tebe a to co tady předvádíš názor neměl, neztrácím tady s tím vůbec čas.


felda
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od adam.benda »

felda píše:melete o rozvracení fóra zevnitř a demontáži atd. Zachrání to změna pravidel.
Fajn.
Nikoliv. Nikdo neřekl, že situaci na fóru má zachránit změna pravidel. (A byla by to taky pěkná pitomost.) A pokud si to někdo myslel, není to tak dlouho, co jsem upozornil, že pravidla vyžadovala revizi celkově a současná situace pouze inspirovala k tomu, s některými body pravidel nějak pohnout. Jinak stav fóra by (sice nezachránilo, ale alespoň) zlepšilo, kdyby tady někteří respektovali pravidla a nevytvářeli moderátorům vůbec nějakou příležitost cokoliv s vámi řešit (a to se týká i "blbýho" patlání příspěvku do nevhodného vlákna atp.). No a když je to s vámi občas takhle těžký, tak už se nediv, když moderátor už vystartuje o něco víc, nebo když pak i zavadí o sarkazmus. Upozorňuji Tě na to, že ten problém nezačíná u vedení fóra, ale u vás, u evidentně nepřizpůsobivých a některé věci nechápajících vzbouřených členů. Moderátorská kolonie má s váma jenom práci a únavu, nic jiného!

Jo a promiň, když s někým souhlasím, nebo když chci ocenit třeba jen nějakou pasáž z jeho příspěvku, tak mu prostě dám palec, od toho ty palce jsou. Ale to je v pohodě, protože ti druzí to taky tak berou a oceňují si navzájem to, jakým způsobem tady "přispívají".


mahatma

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od mahatma »

Slavek Krepelka píše: Je to velice špinavá válka a co nešlo silou na scéně, probíhá především v zákulisí.
máš pravdu Křepelko, vedieš špinavú válku... iba nechápem, či si tými výmyslami o rozvracaní fóra ospravedlňuješ sám pred sebou svoje konanie, alebo máš takéto reči kvoli ospravedneniu svojich krokov pred členmi fóra.

ešte chvíľu sa tu budem baviť nad zúfalými krokmi uzurpátorov jedinej pravdy (kým mi Rival nezruší registráciu)


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od felda »

No jo, stále stejná písnička dokola, trojice nepochopených a vzbouření, nepřizpůsobiví členové.
Jsem tu od 2006. Pravidla jsem kdysi přelítl -asi jen ty prapůvodní- a celou tu dobu tady ode mne nenajdeš vulgarity -banalitky typu pitomeček,bulík, blbeček a jiné perly .
Nikoho tady nenapadám urážkami, nezesměšňuji a jiné... To se tady odehrává pořád jen
od vás- to to nevidíš?
Řekl bych ,že velká spousta lidí se řídí jen citem a fungují zde úplně v pohodě.
Ale jak řekl tuším Milda, vy z toho děláte úřad vlády a otravujete lidem život.
Napíšu názor k Pravidlům FUP 2015 -neměnit, zvolnit ,nezasahovat -je to modrý,off topic
,přemístíme to , hodíme to jinam, jděte s tím už k šípku....


felda
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od adam.benda »

milda píše:Adame, jsou zhruba dva druhy přesunování příspěvků:
1) technické ...
2) názorové - když moderátorovi nejdou některé příspěvky "pod nos", tak je někam odklidí, popřípadě založí jiné vlákno na nepohodlné příspěvky, a tam je zamete
- a na tohle tady (skoro) všichni nadáváme. :evil_vm: :bad: :devil:
Taky nepotřebuju koukat do šanonů, kanceláří atd., abych věděl, že tu nešlo o žádné odklízení příspěvků, které by moderátorům nešly "pod nos". Příspěvky byly vráceny nebo přesunuty z důvodů:
- neměly věcnou náplň k danému tématu (pravidla nedoporučují)
- veřejně posuzovaly činnost moderátorů (pravidla neschvalují)
- více nebo méně znovu načínali staré hádanice, které byly ukončeny Rivalem s tím, ať vyčkáme jeho stanoviska

A mimochodem, je tady moderátor, který začal odstraňovat právě ty příspěvky, které mu nešly "pod nos", i když to bylo ve vlákně, kde se mimořádně částečně tolerovalo sdělování názorů o charakteru ostatních uživatelů, nebo o činnosti moderátorů. A jestli potřebuješ napovědět, tak Slávek ani poota tím moderátorem nebyl. Takže, prosím Tě... ...


mahatma

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od mahatma »

adam.benda píše: Příspěvky byly vráceny nebo přesunuty z důvodů:

- více nebo méně znovu načínali staré hádanice, které byly ukončeny Rivalem s tím, ať vyčkáme jeho stanoviska

Takže, prosím Tě... ...
pokiaľ ma pamäť neklame, tak Rival napísal jasne že po jeho rozhodnutí sa nesmie pokračovať v diskusii na túto tému. ešte nerozhodol. tak prosím, neschovávaj sa za Rivalove slová ktoré nikdy nenapísal...


Odpovědět

Zpět na „Černá díra“