rozlúčenie s FUP

Moderátor: A(&F)

martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: rozlúčenie s FUP

Příspěvek od martin11 »

milá Siso....já mám zase jinou perlu


cituji ze SZ od křepelky


Předmět: SMAZÁNO

martin11 píše:
lajos píše:
Slávku že jsem na Anryho straně neznamená že cokoliv dělám pro něho za něho, jsem sprosťák sám za sebe.

odpovídám...
...jsem na tom stejně....m11 :D

křepelka píše
:D Několik Tvých posledních SZ to vyvrací Martine. Vzhledem k tomu, že nemám potřebu Ti dělat potíže, Ti příspěvek vracím. SDK


tak jsem odpověděl, že mě potíže nedělá...

...tak si to lidi přečtěte, třeba se to zase vrátí...ale nevím, co je na tom závadného....no asi, že tu stále ještě jsem... :idea:

...jo a k dotazu kdo je bílej a černej král, ať si čtoucí udělají vlastní názor... :good: martin11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1218
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Info

Příspěvek od rival »

Požádal jsem globální moderátory, aby až do odvolání nikterak nezasahovali do dění v této sekci s názvem "Anriho voloviny". Osobně se jí budu věnovat, takže v případě potřeby se obracejte přímo na mne. Samozřejmě i v této sekci platí, stejně jako pro celé fóum, týden klidu a pohody ( Netýká se SZ určené mé osobě ). Podrobnosti o této akci najdete zde http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=137127#p137127 .


rival - živý člověk
mahatma

Re: rozlúčenie s FUP

Příspěvek od mahatma »

adam.benda píše: Rozloučení některých členů mi přijde jako zcela zbytečné (a jako vrchol něčí snahy to tady pomalu ale jistě rozeštvat...
Bendo, takto rýpať dokáže každý hňup... (po vyjadreniach SDK je tento výraz povolený)
prečo vidíš slušnosť ako vrchol snahy to tu rozeštvat? trpíš paranojou, alebo "iba" máš potrebu kydyť na mňa, a obviňovať ma z vymyslených podlostí lebo ako moderátor vidíš že mám ban a nemôžem reagovať?
snažíš sa svojim nezmyselným obviňovaním zakryť špinavosti čo tu napáchali tvoji kolegovia globálni moderátori?
kua, alebo o čo ti vlastne ide?
čo vlastne znamená to rozeštvat? mne z toho vychádza jediné - ukázať na špinavosti moderátorov...


proud
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: ned 14 zář 2014 21:22
Bydliště: World
Dal: 18 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: rozlúčenie s FUP

Příspěvek od proud »

OOPS,co to vidi moje oko? Chvili tu nejsem,repektive jsem ale studuju jisty veci a moc se nerozhlizim,az me napadne se podivat na posledni temata a posledni prispevky a zustanu "cumet"!Zdravim vespolek.A nabizim takovy maly zamysleni o nikom,ale o necem! Schazime se tady ke vzajemny pomoci a pomoci ostatnim,byt i jenom ctenarum,hazeme odkazy vsem kdo maji nejakej problem a tohle cejtim jako poslani fora,ctete dobre,jako POSLANI! A takovy veci se nenicej a neznehodnocujou zabomysima valkama,at uz je v pravu kdokoliv.Meli bysme si to vsichni uvedomit,protoze to je o necem dnes umyslne neznamym,systemem potlacovanym,o zodpovednosti kazdyho jednoho vuci ostatnim a vzajemny soudrznosti.Kdo vnima co se ve svete a u nas deje,vi dobre co mam na mysli a o cem tocim.Proto nas vsechny zadam,zamysleme se a konejme! Jinak osobne bejt vlastnikem fora,vubec bych nepremejslel o nejakejch kralech,sachovejch partiich a zavirani fora,a to ani nahodou.Kdo chce dal pusobit,at pusobi,kdo chce odejit,tak do toho,ale vsichni s osobni zodpovednosti jak se slusi na obcany,u ovcanu je to jedno,stejne nekonaj sami za sebe,natoz nejaka zodpovednost,schovavaj se za kolektivni a plky medii s tim,ze si jen naivne myslej,ze je to z jejich hlavy.Za me tedy rikam : VYDRZME!!!


Teprve,az pokacite posledni strom , az otravite posledni reku,
az ulovite posledni rybu , teprve tehdy prijdete na to,
ze penize se nedaji jist...poselstvi ...

proud
Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Info

Příspěvek od Peter11 »

Rival píše:Požádal jsem globální moderátory, aby až do odvolání nikterak nezasahovali do dění v této sekci
Už můžeš vypustit psy. Do všech vláken. Víc to už pos.at nejde.


tichys
Stálý člen
Příspěvky: 87
Registrován: pon 13 úno 2012 17:33
Dal: 65 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: rozlúčenie s FUP

Příspěvek od tichys »



Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: rozlúčenie s FUP

Příspěvek od Vlčice »

:bye:


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: rozlúčenie s FUP

Příspěvek od hanka »

Zdravím všechny přátele, kteří neuvěřili pomluvám a lžím o mně.
Celých 6 let, co jsem byla na tomto fóru, jsem nikdy nelhala, nepomlouvala ani nikomu nechtěla vědomě uškodit.
Vždycky jsem ze sebe dávala to nejlepší ze mne a největší odměnou mi bylo to, když jsem pomohla aspoň radou.

Přeji vám hodně lásky, dobré lidi okolo sebe, pevné zdraví a... S l u n c e v d u š i ... :lol:..... :lol: ..... :lol:

Hanka :bye:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Co je psáno, to je dáno ...

Příspěvek od A(&F) »

hanka píše:Zdravím všechny přátele, kteří neuvěřili pomluvám a lžím o mně.
Celých 6 let, co jsem byla na tomto fóru, jsem nikdy nelhala, nepomlouvala ani nikomu nechtěla vědomě uškodit.
... :laugh: :laugh: :laugh: ... :good: ... sorry, ale to je jednoznačně nejlepší fór týdne ... :D ... úžasné, jak někdo i v poslední chvíli dokáže vědomě lhát dokonce i o tom, co sám napsal :ewhistle:

... Hanko i Vlčice, pro další cestu životem vám za sebe přeji co nejméně lhaní a pomlouvání (pokud možno žádné) ... abyste co nejméně ubližovaly lidem, které na ní potkáte, ať již se tak stane vědomě či nevědomě ..... jedině potom vás lidi budou mít doopravdy rádi ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Co je psáno, to je dáno ...

Příspěvek od deʒa vy »

hanka píše:Celých 6 let, co jsem byla na tomto fóru, jsem nikdy nelhala, nepomlouvala ani nikomu nechtěla vědomě uškodit.
Očúvaj ma Hanka ty, no že netaj nám už tolko a prezraď, na čom že ty to fičíš keď pravdu v sebe saméj vieš ty takto zapierať?


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Odpovědět

Zpět na „Anriho voloviny“