rozlúčenie s FUP

Moderátor: A(&F)

mahatma

rozlúčenie s FUP

Příspěvek od mahatma »

ahoj,
tak sa pomaly lúčim, zachvíľu tu na fóre končím. kedy - to závisí od Rivala ako rýchlo vybaví moju žiadosť o zrušenie registrácie.
ďakujem za spoluprácu tým čo spolupracovali, aj každému s kým som viedol podnetné rozhovory či polemiky...
prostredie tu na FUP (ktoré tu nastalo pôsobením určitých entít na určitej funkcii) sa stalo pre mňa absolútne neprijateľným...

keby niečo, tak kontakt na mňa cez www.mahatma.sk

Jožo Hetényi alias mahatma


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: rozlúčenie s FUP

Příspěvek od martin11 »

ahoj,
tak se pomalu loučím, budu osobně konzultovat s Rivalem :idea: .
...všichni kdož budou mít v budoucnu zájem na spolupráci na Magnetickém motoru, což je můj největší přínos pro Forum, nechť dále píší na traban600@atlas.cz
..
..
...s úctou a pozdravem též globálnímu moderátorovi slávkovi křepelkovi martin11 :D a karkulka červená- blbá :oops:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Skřípu zubama ...

Příspěvek od A(&F) »

... jak smutné ... :| ... dá se vůbec na miskách vah vyvážit ego jednoho zakomplexovaného jedince vůči odchodu dlouholetých přispívajících členů... :? ...

... Rivale, pls, asi by už opravdu chtělo, abys již konečně vydal nějaké to své prohlášení ...... protože jinak by se Ti totiž mohlo stát, že ho potom na prázdném náměstí budeš pronášet k vzorně seřazenému dvoučlennému týmu globálních moderátorů, ... za nimiž zpovzdálí bude zdravicemi mávat trio dámiček (Vlčice, Hanka, <Benda>) ...

... Anri ..


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2443
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: rozlúčenie s FUP

Příspěvek od lajos »

Co byste se na to vysrali a nechodili nikam? ja nevidím důvod odcházet, nějaké nepříjemnosti se musí vyřešit a pokračujem néé?


mahatma

Re: rozlúčenie s FUP

Příspěvek od mahatma »

lajosi, ide o princíp. admin tohoto fóra nekoná - to znamená, že s daným stavom súhlasí.
v spoločnosti ľudí ktorí ovládli FUP nemienim pôsobiť. také jednoduché to je, nie je za tým zlosť, ale iba nechuť prichádzať s istými entitami do kontaktu


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: rozlúčenie s FUP

Příspěvek od martin11 »

...já bych to komentoval "klasikou"
v 68 jsme psali po zdech..."Lenine vzbuď se Brežněv se zbláznil...."
Dnes tady můžeme napsat:
"Rivale vzbuď se Křepelka se zbláznil"

nevím jestli to je na ban...jestli ano...slovo ZBLÁZNIL...nahradím něčím uctivějším...
třeba ...jede z moderátorů je :esilenced: ..........martin11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2443
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: rozlúčenie s FUP

Příspěvek od lajos »

Rival bude asi momentálně zaměstnán něčím jiným, FUP je nehořlavý a že jediný hasič je admin se nedá nic dělat, odejít z fóra kvůli nějaké "kravině" nehodlám ani teď ani jindy, mahatmo chápu že ti jde o princip- vyšší princip je zůstat tam kde chci být- je to blbý? mně to tak nepříjde.


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: rozlúčenie s FUP

Příspěvek od felda »

Martine,ban samozřejmě dostat nemůžeš, protože jak zde bylo vysvětleno modrým písmem píše moderátor, černým člen.... ty si samozřejmě myslel člena,že.. členové mohou za jistých hvězdných konstelací sem tam něco říci....Pozor s malým p -poota už toho má taky dost , je to vyčerpávající se s námi handrkovat o tom,že chovat se normálně, nefízlo..pardon kontrolovat ručičky zda jsou umyté a zoubky vyčištěné-z toho jsem taky vyřízenej,když jsem to musel svým malým dětem dělat. Ono například reagovat jen na nahlášené vulgarity a útoky na lidskou důstojnost např. zmáčknutím vykřičníku by byla nuda

:) Ne, že by nemohl, ale dostal jen další varování za osočování spolu-uživatele. SDK


felda
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: rozlúčenie s FUP

Příspěvek od Slavek Krepelka »



Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: rozlúčenie s FUP

Příspěvek od adam.benda »

Slávek mi to přesunul, tak to řeknu jinak a budu se víc držet zdejšího tématu.

Rozloučení některých členů mi přijde jako zcela zbytečné (a jako vrchol něčí snahy to tady pomalu ale jistě rozeštvat) a za sebe říkám, že mi tu někteří lidé budou chybět. Pokud někteří vycházíte z toho, že tu už opravdu nesnesete být, nebo vás tu nebaví být, fajn. Ale pokud je to jen nějaká póza, pak je to trapné.

Třeba se vám to časem rozleží a pospojujete si víc souvislostí, které se až tolik třeba netýkají nelibých zákroků současných globálních moderátorů, ale věnují se více podstatě věci a tomu, jak to celé začalo.

Tak jako tak, ahoj.

P.S. Na fóru existuje jen jediný člověk, u kterého bych jeho rozloučení přivítal. Ale dopadne to zase jinak, že jo...
Naposledy upravil(a) adam.benda dne ned 12 dub 2015 18:04, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: rozlúčenie s FUP

Příspěvek od hanka »

Když se (asi před měsícem) rozběhly Anriho zběsilé útoky proti mně, chtěla jsem znechuceně odejít z fóra pryč, jako teď chcete odejít vy, přátelé. Ještě do nedávna jsem ke každičkému členu tohoto fóra mohla bez obav použít tohoto oslovení, protože všichni jste mými přáteli..
Nevadí mi názorové spory, stejně jsou jenom o tom, jak každý z nás chápe situaci ze svého hlediska. Bohudík - jiný názor neznamená špatný charakter. Špatný charakter je úplně o něčem jiném – takoví lidé škodí jiným pro svoje uspokojení a proto, aby ukázali svoji sílu a moc .. Kdysi, před pár lety, jsme měli v Psychických příčinách … polemiku, zda máme považovat za přítele člověka, který se k nám zatím chová přátelsky, i když víme, že jiným lidem ubližuje .. Byla jsem toho názoru, že je jen otázkou času, kdy se člověk (i když dosud přítel), který se chová hnusně k jiným lidem, obrátí tímtéž způsobem i proti nám … Poslední události potvrzují, že jsem měla pravdu – bohužel .. . Hnusnějším způsobem, než bývalý „přítel“, se ke mně za celý můj život nikdo nechoval .. Ale o tom jsem mluvit nechtěla…

Když jsem tedy uvažovala o odchodu, jeden můj přítel – šachista, se zajímal, proč jsem smutná a přečetl si zdejší spor od samého začátku, hlavně ho však zaujalo Anriho osobní vlákno o uživateli Mirko… Pak mi řekl něco v tomto smyslu:
„To je rozehraná šachová partie. Tady nejde o vás, ale o krále! Vy jste jenom figurky bílého krále, které stojí v cestě černému králi. Až vás odstraní (ne všechny, jenom ty, kteří mu stojí v cestě), přijdou na řadu nejsilnější (moderátoři) a bílý král dostane mat!“
Zdálo se mi to příliš fantastické, pohleďme však, jak vypadá „šachová partie“ nyní? Černý král povolal svoje figurky, aby mu pomohly odstranit nejsilnější bílé (moderátory) a bude v cíli – bílý král dostane mat! Co dál? Jestli má ten můj známý pravdu, Král i se šachovnicí (fórem) skončí ..

Nevím, šachy hrát moc neumím. Blbá vyhlídka pro všechny, ať bílé nebo černé – přesto bych doporučovala všem vydržet až do konce šachové partie.

Hanka :bye:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: rozlúčenie s FUP

Příspěvek od martin11 »

Mimo téma (offtopic)
adam.benda píše: P.S. Na fóru existuje jen jediný člověk, u kterého bych jeho rozloučení přivítal. Ale dopadne to zase jinak, že jo...
adame, po dlouhé době s tebou zase souhlasím, bílý nebo černý král....jestli hraješ šachy, tak víš varianty dva tahy dopředu :idea: martin11 :D

p.s. tímto zdravím Hanku :bye: :pivko:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
adam.benda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1726
Registrován: čtv 15 bře 2007 12:03
Bydliště: Praha
Dal: 151 poděkování
Dostal: 258 poděkování

Re: rozlúčenie s FUP

Příspěvek od adam.benda »

Mimo téma (offtopic)
Martine, šachy jsem hrával jen vyjímečně v dětských letech, takže tréninku jsem v tom moc nepobral a můj děd (památka na něj zde), který mě to tehdy učil, se mnou vždy vyhrál. Ale k "sociálním šachovým partiím" nechci přistupovat tak, abych nutně vyhrál a tak tady ty dva pověstné tahy dopředu nijak nerozmýšlím. To by bylo příliš rafinované (popř. třeba až manipulativní) a za to bych na sebe pyšný nebyl.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: rozlúčenie s FUP

Příspěvek od sisa »

Jelikož jsem od pana Křepelky dostala tuto SZ, dovolím si vznést dotaz, proč mi na příspěvek vůbec šahal, nebylo na něm nic závadného.


------ Původní zpráva --------
Předmět: Re: SMAZÁNO
Datum: pon 13 dub 2015 14:11
Od: Slavek Krepelka
Komu: sisa
Slavek Krepelka píše: Nazdar Siso,
velice se Ti omlouvám, že jsem originál omylem skutečně smazal a nemohl Ti ho vrátit. Udělal jsem o tom záznam v moderátorském vlákně a posílám Ti aspoň ten.


Předmět: SMAZÁNO
Slavek Krepelka píše::oops: Omylem jsem při přemísťování umázl Sise příspěvek z tématu: "Re: rozlúčenie s FUP", který jsem jí hodlal vrátit po SZ "k přepracování na základě skutečností a ne dojmů" :oops:

Sisa se v něm ptala , proč je Hance dovoleno jmenovat Anriho a ostatním nikoliv, což není zrovna moc přesné, šlo hlavně o kontext. Také jde o to, že Hanka ještě v danném vlákně slovo neměla a chová se stabilně velice slušně, zatímco specielně Sisa se v tam už vyjádřila mnohonásobně, stejně jako další fandové AF a málokterý z Anriho fandů se zdržel aspoň hrubostí, včetně Sisy, i když Sisa v jiných vláknech.

Dále Sisa vznesla na Hanku dotaz, zda Hanka náhodou nenapadla Anriho (v kontextu osočila Anriho z manipulace s jejími SZ). což je nesmysl. Hanka Anriho nikde v této souvislosti nikdy nejmenovala ani jménem, ani jako Globálního Moderátora. Anrimu se především jeho bleskurychlé nepravdivé tvrzení o jeho vlastním napadení Hankou později podařilo nedoložit. Zpětně jsem si sám znovu ověřil, že Hanka se pouze (byť i mylně) rozlítila pod Anriho útoky, že jí někdo manipuloval se SZ.

To svědčí buďto o naprosté a dříve již přiznané nevoli Sisy si zjistit skutečnosti, které jsou veřejně na skle, a její pochybenou zaujatost, popřípadě jiné důvody.

Z těchto důvodů jsem příspěvek přesunoval jako osobní napadání. SDK


Tak zopakuji dotaz.
Reagovala jsem na tuto hančinu větu: Když se (asi před měsícem) rozběhly Anriho zběsilé útoky proti mně........"

Zeptala jsem se, jestli to nebylo naopak..................................co je na tom závadného?

Dále jsem reagovala na zmínku o šachu.
Napsala jsem, že jsem šachy hrávala a že záleží na pohledu na černého a bílého krále. Záleží na tom, kdo v kom vidí bílého a kdo v kom vidí černého krále. A že zakončení vidím jako pat...................................................co je na tom závadného?

Dále byl třetí dotaz a to, proč může hanka ve svém příspěvku zmínit zakázané jméno a nic se neděje a v našich příspěvcích ( všimněte si, jak p. Křepelka začal členy dělit na my a oni), když se objeví, bere se to jako rozvracení fóra a příspěvky se zakázaným jménem jsou bez milosti mazány nebo lifrovány do černé díry...........................................................................co je na tom závadného?

Panu Křepelkovi doporučuji nemazat, protože budu odkaz zasílat k vyjádření adminovi.
"


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: rozlúčenie s FUP

Příspěvek od sisa »

Prosím pana Křepelku o vymazání mého příspěvku z neděle 12:58 z tohoto vlákna.
Děkuji.

Edit: ... na žádost uživatele byl požadovaný příspěvek přesunut do vlákna "SMAZÁNO" v moderátorské sekci ... A(&F) ...


Odpovědět

Zpět na „Anriho voloviny“