Rozprava - 2015

Nemoderovaná část fóra.
Odpovědět
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Vlčice »

Slavek Krepelka píše: Snad si ušetři dech.
Už končím. myslela jsem si, že je lepší, když ho předbíhaly takové pověsti.
Škoda, že jsem ho nepoznala dříve. Ted už fakt, nic moc a nuda k tomu.


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od deʒa vy »

Vlčice píše:
deʒa vy píše:
Vlčice píše:Choď do riti :bye:
V tomto ťa nepoteším, tento druh sexu neprevádzam ani so svojou pani. Skús sa s tým obrátiť na svojho partnera alebo cez internet na nejakú agentúru ktorá ti to bude za nejaký rozumný penáz schopná zabezpečiť.
No vida. Stačila tři slova a ctihodná maska pana recyklovaného je fuč :eclap:
Vlčica zas blúzniš, o akéj maske hovoríš? Kto z nás dvoch tu má problém, kto tu komu má snahu pomôcť?


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Vlčice »

Svoji masku, svůj problém i svoji přiblblou snahu si sbal a táhni do jakékoliv prdele u Vás na Slovensku a už se nikdy nevracej.


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od deʒa vy »

Vlčice píše:Svoji masku, svůj problém i svoji přiblblou snahu si sbal a táhni do jakékoliv prdele u Vás na Slovensku a už se nikdy nevracej.
Za dobrotu na žobrotu. Niečo na tom "Svetu zloba vládne" asi predsa len bude pravdivé.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od poota »

deʒa vy píše:Za dobrotu na žobrotu.
:laugh: Zrovna v tobě je dobroty jak v hovně medu! :bad:

:bye: poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

Vlčice píše:Svoji masku, svůj problém i svoji přiblblou snahu si sbal a táhni do jakékoliv prdele u Vás na Slovensku a už se nikdy nevracej.
... :ethink: ... aha ... tak takhle se na to musí ... :laugh: :laugh: :laugh: ... :good: ... no, zjevně sis nepřečetla návod od sisi ... ;) ... (http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=138595#p138595)

... teda Vlčice, ty seš excelentní ... :D ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od deʒa vy »

poota píše:Zrovna v tobě je dobroty jak v hovně medu!
Po skúsenostiach tu s tebou že to hovoríš zrovna ty mi naozaj nie je záhadou.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Brdské lesy ...

Příspěvek od A(&F) »

milda píše:
sisa píše:....Hloupá či nepromyšlená urážka je v každém případě kontraproduktivní záležitostí, neboť nedehonestuje našeho protivníka, ale bez jeho nejmenšího přičinění se k nám vrátí jako bumerang a plnou silou nás přimáčkne ke zdi
Siso, to je geniální čtení! :D :good:
... Mildo, přesně tohle jsem chtěl vypíchnou také ... :D ... skororo jak z pera pánů cimrmanů ... :) ...

... kdy krom pojednání o "Antickém Řecku" se mi nejvíce (ani nevím proč :lol: ) líbila především ta předposlední věta, končící: "... kančík příčnopruhý je počmárané selátko ryjící bukvice v brdských lesích" ... :laugh: :laugh: :laugh: ...... mno, původně jsem si sice myslel, že sisa tuhle větu topograficky přizpůsobila, aby to lépe odpovídalo nynější situaci, ale ono je to i v originále !! ... :D ... viz https://rybicky.net/clanky/862-kterak-s ... ych-urazek ...

... mno, ... brdské lesy jsou zřejmě "vyhlášené" ... ;) ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Vlčice »

A(&F) píše:... teda Vlčice, ty seš excelentní ... :D ...
Děkuji

Ve Tvém případě nebylo nutné skrytý potenciál využít. Teď ano.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

Vlčice píše:
A(&F) píše:... teda Vlčice, ty seš excelentní ... :D ...
Děkuji

Ve Tvém případě nebylo nutné skrytý potenciál využít. Teď ano.
... jé, promiň, ... já jsem v tom fofru úplně opomenul napsat "cože jsi vlastně excelentní" ... :D ... ale teď už je to jedno, doplňovat to nebudu ... ;) ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

Slavek Krepelka píše:abych pak sebevědomě netvrdil blbosti typu, že

a) hAFi "modrou skalici si jednoduše vyrobím vhozením kusu mědi do kyseliny sírové"

Křepelák :) http://www.google.ca/url?sa=t&rct=j&q=& ... 0622,d.bGQ
... njn, ... dostal jsi mě ... :dknow: ...... sorry, to byl vtip ... :lol: ... jelikož on je totiž těžce zásadní rozdíl mezi "práškovou mědí vsypanou do koncentrované horké sejrovky" a tím, co jsi napsal v odkazovaném příspěvku:
Slavek Krepelka píše:Takže jedině hodit koprovou báru :laugh: (copper bar/ tyčku mědi) do baterkovýho acidu (sírovky) a vyrobit si ...
... :shock: :roll: ... :good: ... tak jo, zkus to, ... schválně, kolik síranu vyrobíš vhozením kusu mědi do "baterkový kyseliny" (akumulátorovka má koncentraci pouze 38%, ale třeba se ti jí podaří vařením zahustit ... :lol: ) ... :arrow: ... jsi jen velmi chabý teoretik (navíc bez základních znalostí chem. reakcí) ... no a tím také nadále zůstaneš (teda dokud se "nedovzděláš" ... alespoň na úroveň učiva ZŠ) ... ;) ...
[hr]
Slavek Krepelka píše:b) hAFi , že "stejnosměrný motor se může vlivem střídavého napětí roztáčet a zase zastavovat"

Křepelák Odpovídal jsem na příspěvek viewtopic.php?p=123425#p123425 , ve kterém nějaký Naso vysloveně říká, že napojil 12V stejnosměrný motorek ventilátoru ze Škody 1202 natvrdo přes trafo, tedy definitivně na střídavý proud. O žádném roztáčení nebyla řeč, pouze o střídavem sepnutí a vypnutí. Nauč se už konečně rozumět tomu, co čteš, místo aby ses furt domníval blbiny.
... mno, pokud bys nebyl stejně tak pouhým teoretikem i v oblasti elektřiny (navíc i zde bez základních znalostí), tak bys pak věděl, že o nějakém "střídavém sepnutí a vypnutí motoru" vlivem AC nemůže být ani řeč ... jelikož pokud by Naso stejnosměrný motor napájel přímo střídavým napětím (tedy pomocí trafa bez usměrňovače), tak jediné, co by možná mohl zaznamenat, by byl jemný téměř neslyšné vrnění o frekvenci 50 Hz ... ale zřejmě ani to ne ... :) ...... a že Naso blbě pojmenoval to, k čemu motor připojil ?? + to, že chybně popsal, co potom motor dělal ?? ...... no to se zkrátka občas laikům z vlákna "Pro Neználky" stává, kdy však "skutečný odborník" (na základě svých znalostí) snadno rozpozná "vo co gou" ... :) ...... jo, a nebyl to "stejšn", ale "1203ka", ... ale to ses zřejmě jen uklepl ... ;) ...
[hr]
Slavek Krepelka píše:c) hAFi ... že peroxid vodíku lze získat bubláním kyslíku do vody

Křepelák Bez odkazu po tom nic není. Hmm, nešlo náhodou o ozon?
... viz naše konverzace po skype ... cca -2,5y ... :) ... a když už jsi tedy vytáhl ten ozon, tak potom připomenu mou lehce přehnanou reakci na jednu z tvých dalších "chemických pitomin" ... http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=123954#p123954 ... ;) ...
[hr]
Slavek Krepelka píše:d) hAFi že člověka může zabít i napětí z jedné autobaterie (asi toho, co má v těle tolik železa, že by to vydalo na půlkilogramové kladivo)

Křepelák Bez odkazu po tom nic není. Tak jak jsi to podal je to pitomost. Jinak s tím kladivem jsem citoval tvé oblíbené, tedy MuDrologické prameny a vyjádřil své pochybnosti. Zavádíš jako vždy.
... takže popíráš, že jsi před cca -2,75y naprosto vážně hovořil o riziku "úrazu elektřinou z 12V aku" ?? ... :) ... bylo to rovněž po skype, kdy jsem ti pak vysvětloval, že to není možné, jelikož odpor lidského těla to zkrátka neumožní ... ani kdybys byl mokrej od hlavy až po paty ... ;) ... (tehdy poprvé jsem si uvědomil, že ti nic neříká ani "ohmův zákon", rovněž učivo ZŠ ... :? ... a přestože jsem tě na to tehdy upozornil, stejně ses ho nedoučil, což jsi dokázal ve vlákně "Indukční ohřev", takže jsem ti ho musel znovu připomenout ve http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=129272#p129272 .... no, hlavně že jsi "odborník na Lenze") ...

... a to "půlkilový železný kladivo" nastřádaný v lidském těle ?? ... ano, vzpomínám si na to jasně ... :) ... koneckonců vždyť je to tady ... http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=106135#p106135 ...... kdy další tvý "libový příspěvky" jsou tam hore i dole ... :D ... (chudák Akord, co ten si s tebou vytrpěl ... :lol: ) ...

... no, a v tomto duchu bych mohl pokračovat k dalším bodům ...
(např. k tomu, že ...
Slavek Krepelka píše:Neřkuli o tom, že já jsem předával hlavně osobní zkušenost s chloridem hořečnatým, o kterém byla řeč, zatímco ty jsi se podbízel s nějakými skripty o citrátu, ....
... kde bych ti pak dokazoval, že v souvislosti s hořčíkem jsi o citrátech začal hovořit ty jako první (viz http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=122217#p122217), kdežto má skripta a poznámky byly o hypermagnesémii, na kterou může snadno skapat člověk s ledvinovou nedostatečností + rovněž jsem tam níže popsal svou zkušenost s předávkováním hořčíkem ... atd. ... )
... což je však pro mě totální ztráta času, jelikož když ti dojdou argumenty, tak potom vždy totálně vše překroutíš a začneš protistranu zesměšňovat stylem:
Slavek Krepelka píše:- může jako ty interpretovat už jen slepý osel s kýlou
- Snad se dej na červenou knihovnu, s tou si snad neublížíš, ale nesmíš ji na sebe v poryvu vášně shodit.
- Nauč se už konečně rozumět tomu, co čteš, místo aby ses furt domníval blbiny.
- jsem citoval tvé oblíbené, tedy MuDrologické prameny
- na rozdíl od tebe nemám moc potíže chápat text a pro nějakého boha bych to možná i milerád udělal. Ale ne pro každého boha a ten tvůj mi vůbec nesedí.
- Že ty nakonec už 4 měsíce chlastáš blíko a je ti z něj nanic?
- atd. / apod. ...
... navíc tím, jak ses včera odpoledne "totálně odstřelil" svým povedeným příspěvkem http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=138569#p138569 , tak si na tebe "udělal názor" i zbytek fóra ... 8) ... to se ti fakt povedlo ... :eclap: ... tím myslím ty členy, co si po jeho přečtení nemuseli jít vyměnit spodní prádlo, protože si doň "ustříkli blahem" ... a někteří možná rovnou i "ukákli" (tipnul bych na <Bendu>, ale dost možná se to přihodilo i dalším jedincům s "ochablým anusem" (co kašlou na "Kegelovy cviky")) ...

... tož se měj jak chceš ... :) ...

... s pozdravem "Je-li tvá přitomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své búdoucnosti" ... :bye: ... Anri ...

-----------
PeS: ... mmch, už ses zamyslel na tím pravidelným užíváním přemíry čuriny (http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=138411#p138411) ... já to totiž myslel vážně ... :ewhistle: ... (ale komu není rady, atd. ... )


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

hanka píše:Řekla jsem "nedostudovaný", ne hloupý! ...... Nekecej :), fáákt? :shock:.. Při Tvé "pravdomluvnosti" se tomu jednomu ani nechce věřit......
... takže co jsem dle tebe nedostudoval ??? ... :ewhistle: ...

... :D ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

Vlčice píše:Až se vymotáš ze svých bludných kruhů, můžeme se bavit dál. V klidu a bod po bodu, jako jsme dnes začali.

Ráno snad najdu od Tebe na skle něco rozumnějšího.
Dobrou noc.
... dobré ráno, Vlčice ...

... obávám se, že tě zklamu .... vždyť probůh, co chceš ještě řešit ??? ... :D ... všem jsi tu lhala, pomlouvala jsi mě a překrucovala ... ;) ...

... a se lhářema si nemám o čem povídat ... ani o pravdivejch věcech ... :P ...

... :bye: ... Anri ...

--------------
PeS: ... vzhledem k tomu, že mi před pár měsíci vzhledem k občasným výkyvům INR má hemo-mudra preventivně zakázala užívat mimo jiné aj kotvičník, ale koagulace se poměrně rapidně dál zhoršovala, a to i přes postupné navýšení léků až na samou hranici maximální přípustné dávky, proto jsem jí v rámci poslední kontroly oznámil, že blbé hodnoty přičítám právě vysazenému kotvičníku ...... v pondělí jsem s ním opětně začal, tudíž do konce týdne bych měl být zpátky na původní "mozkové kapacitě" ...... takže se těš, to teprve začne tóčo ... to bude příval upřímnosti ... :D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od Vlčice »

Dobré ráno, A(&F),
už včera bylo patrné, že se Tvoje mozková kapacita lehce navýšila.
Do konce týdne ráda počkám, až budeš opět v plné formě.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rozprava - 2015

Příspěvek od A(&F) »

Vlčice píše:už včera bylo patrné, že se Tvoje mozková kapacita lehce navýšila.
... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Hyde Park nebo Kanál ?“