Nový Globální moderátor (moderátorka)

Nemoderovaná část fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od poota »

A co se takhle už konečně naučit citace?

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:
NAVAR píše:
E_man píše:Podívej A(&F]. Tento mrakodrap ........ ......... a pod.).quote]
Bestie to je ........
A co se takhle už konečně naučit citace?

Zdravím - poota
... :| ... Pooto, ... to, že ses od počátku března "lehce" změnil, to zřejmě nemohl přehlédnout nikdo ... ale že se ve finále změníš až v "prskajícího staříka" ... :dknow:

pro vysvětlení: ... dnes, když jsem si dnes kolem poledního všiml, že NAVAR ve svém příspěvku (opět) udělal chybu v citaci, tak jsem mu mailem poslal upozornění (viz příloha) ...... a když jsme cca o hodinu později s NAVARem spolu telefonovali, jsem se ho mezi řečí zeptal, "proč tu citaci neopravil", tak z toho následně mimoděk vznikla "sázka-nesázka", zda-li se někdo z "protistrany" sníží k tomu, že by se o tuto NAVARovu chybu "otřel" ...... hm, ... a jak vidno, tak ano ... :? ...

... proč, Petře ?? ... :ethink: ... to vám fakt ležíme tak hluboce v žaludku ?? ...... vždyť na počátku této "bitvy" jste stáli aj vy dva globálové (ať již svou nečinností či nesmyslnou podporou "lživých dámiček", popř. svými některými nepravdivými tvrzeními) ...... stejně tak jste se nemenší měrou podíleli i na jejím "konečném výsledku" (nesmyslným banováním, překrucováním faktů, atd.) ..... tak proč se teď chováš takto ?? ...

... Anri ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od poota »

Asi Ti uniklo moje prohlášení, že v dočasném režimu budu vykonávat pouze nezbytně nutné moderátorské zásahy a doufám, že za takový nepovažuješ i opravování citací, které jsem běžně dělal v "normálním" režimu.
Pro uživatele s více než šestnácti sty příspěvků by už citace neměly být problémem, zvlášť když tu existuje i velice podrobný návod, dokonce Tebou osobně ještě doplněný.
Není mi příliš jasné, ale ostatním třeba bude, proč napadáš moje osobní vlastnosti místo abys polemizoval s mým názorem na citace, jak bys podle pravidel měl. :bad:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:Není mi příliš jasné, ale ostatním třeba bude, proč napadáš moje osobní vlastnosti místo abys polemizoval s mým názorem na citace, jak bys podle pravidel měl. :bad:
... proč ?? ...

... třeba protože mi je smutno z toho, jak se z kdys "moudrého staříka" stává "zapšklý dědek" ?? ... :| ...

... no nic, Petře, nech to bejt ...

... pokud se tě to dotklo, tak je mi líto ... :? ...

... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Otevřená odpověď na SZ od Ilema ...

Příspěvek od A(&F) »

... jelikož mám Ilema za poslední dva a půl měsíce už takříkajíc "plný zuby", volím proto otevřenou odpověď na jeho dnešní popůlnoční SZ ...
Ilem píše:To jsi opravdu takový chudák, že je ti tohle zapotřebí? To Poota už nemůže napsat vůbec nic, abys to neotočil proti němu?
Upozornil na špatnou citaci (udělal to už nesčíslněkrát). Dokud jsi byl GM, tak ti to nevadilo. Najednou ti to vadí. A kdyby to nechal bez povšimnutí, vadilo by ti, že nedělá svou práci. Je mi z tebe na nic. Do teď jsi nevysvětlil své nesmyslné banování za zdvižené palce a pořád odvádíš pozornost na banality, abys vypadal jako zneuznaný chudák. Sakra začni se už chovat jako chlap.
Ilemku, ... fakt úžasné !!! ...... fascinuje mě, jak již dopředu víš, co bych udělal, pokud by to Poota ponechal bez povšimnutí ... :bad: ... to i v běžném životě dopředu vyčítavě odsuzuješ ostatní za to, co ještě nespáchali ??? ... :ewhistle: ...

... rovněž nemám potřebu "odvádět pozornost na banality (??), abych vypadal jako zneuznaný chudák" ... :roll: ... to opravdu ne ... (a co se týče, proč jsem udělil "bany za palce", tak svůj postoj k tomuto jsem již taktéž vysvětlil ... takže prosím nekecej nepravdy ...... viz vlákno "A je to jen Vaše" ... a bylo to mj. obsaženo například i v odpovědi Vlčici ve vlákně "Obdržel by MIRKO")

... jinak pokud ti nevadí to, co se zde stále děje, jak tu Adam, Hanka, Vlčice, atd., nově i E-man, dál bezostyšně lžou o průběhu událostí minulých měsíců + opět mě tu veřejně "ohněďují" (na nic z čehož však Rival stále nijak nereflektuje), tak potom by ti Ileme asi spíše mělo býti blivno ze sebe samého ...

... a prosím, ... už mi nepiš žádné SZ, jelikož když vidím tvou "nestrannost", definitivně jsem ztratil zájem s tebou dále diskutovat ... dík ...
(použiji tvá slova, jenž jsi cca před měsícem ty veřejně napsal o mě: ... "jako technika si ho vážím, ale jako člověk mě zklamal")

... Anri ...

-------------------
PeS: ... pokud by to Poota napsal (byť klidně i stejným stylem) v rámci moderování (tj. modrým písmem, kdy by ale zároveň NAVARovi opravil tu "zmršenou citaci"), tak pak bych neřekl ani slovo ...... tohle, jak to pojal, však považuji za naprosto zbytečné nic neřešící "vod-prsknutí" z pozice běžného člena, sloužící pouze k tomu, aby NAVARa zesměšnil (stejně tak i ta jeho novější poznámka "Pro uživatele s více než šestnácti sty příspěvků by už citace neměly být problémem, ... atd") ...... ohání se pravidly (i morálkou), sám je přitom nedodržuje ... :? ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od poota »

A(&F) píše:... pokud se tě to dotklo, tak je mi líto ... :? ...
Nevěřím Ti ani slovo - a můžu Tě ujistit, že podobné řeči po mně stečou jak voda po kachním peří.
Ostatně myslím, že kromě Tvého fan-klubu Tvoje poťouchlosti nikoho moc nenadchnou.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
E_man
Zasloužilý člen
Příspěvky: 342
Registrován: pon 17 zář 2012 11:23
Dal: 139 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od E_man »

Abych vrátil diskusi striktně k tématu a jen k tématu!, neviděl jsem zatím po celém světě diskusí bez moderátora. Ten ve všech mě znamých případech samozřejmě udržuje diskusi směrem, který považuje za vhodný, prospěšný, užitečný....
Jen díky tomu se tam nemůže stát, aby kdokoliv útočil na moderátora či kohokoliv jiného na fóru.


____________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa střílí...
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od NAVAR »

poota píše:A co se takhle už konečně naučit citace?

Zdravím - poota
Mám "cukající se počítač" a při editaci sem tam se mi podaří umáznout lomítko a závorku.
Hele ono zkracování citací bylo právě na Tvůj požadavek Poo, i když jak jsem se doptával tak systémově to při nezkrácené citaci místo nezabírá. Full citace mi problém nedělá protože nic nezatrhávám a nezkracuji. :D


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od poota »

NAVAR píše:Mám "cukající se počítač" a při editaci sem tam se mi podaří umáznout lomítko a závorku.
Hele ono zkracování citací bylo právě na Tvůj požadavek Poo, i když jak jsem se doptával tak systémově to při nezkrácené citaci místo nezabírá.
Když si podržíš [Shift] tak si šipkami doprava a doleva můžeš u označeného bloku přidávat i ubírat po jednom znaku :idea:
Netvrdil jsem, že se mají citace zkracovat kvůli šetření místem, ale kvůli přehlednosti - proč má někdo pročítat citaci celého příspěvku, když reaguješ jenom na jeho určitou část. Pokud to považuješ za příliš obtížné a nebo zbytečné, tak si cituj jak chceš - je to jenom Tvoje vizitka a je mi celkem lhostejné, jaký názor si na Tebe kdo udělá.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od poota »

E_man píše:...neviděl jsem zatím po celém světě diskusí bez moderátora.
Čistě soukromě se domnívám, že to bude nejspíš tím, že diskuzní fórum bez moderátora spíš dříve než později zanikne - takže pokud nějaká taková byla, tak asi skončila dřív, než jsi je stačil postřehnout.
Uvidíme, jak to dopadne tady ...

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:
A(&F) píše:... pokud se tě to dotklo, tak je mi líto ... :? ...
Nevěřím Ti ani slovo - a můžu Tě ujistit, že podobné řeči po mně stečou jak voda po kachním peří.
Ostatně myslím, že kromě Tvého fan-klubu Tvoje poťouchlosti nikoho moc nenadchnou.
... :shock: ... poťouchlost ?? ... :ethink: ...... no, když to bereš jako "poťouchlost", tak to potom ano ...

... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od A(&F) »

Mimo téma (offtopic)
NAVAR píše:Malý princ: "Jsi zodpovědný za všechno co si k sobě připoutáš".

... A malý princ řekl: ...
Teda, ... ty nevíš že nejkrásnější věci
není přeci vidět ... néé, no teda,
to už bys měl vědět ...
a v poušti studna je,
ale jen pro toho, kdo ji hledá ..... víš? ..... kdo ji hledá ...


(Slávek Janoušek / Kuchyňské rituál blues ... )

... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
ufon
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: ned 29 kvě 2011 10:52
Bydliště: Planéta X
Dal: 12 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od ufon »

Ja som za Mima nech je ten moderator :D mozno sa tu potom objavi :jump: :laugh:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od poota »

Konečně něco k tématu :lol:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Nový Globální moderátor (moderátorka)

Příspěvek od NAVAR »

Možná by bylo z demokratičtější zvolit moderátora na zkušební dobu. (Nelíbí se mi doživotní funkce, to měli snad jenom eunuši v Egyptě, v harému...... :-)
Po tom co se moderátor osvědčí tak ho nechat ve funci na určené moderátorské období, rok, dva atd.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Odpovědět

Zpět na „Hyde Park nebo Kanál ?“