Křepelkoviny ... (a jiné případné další "-iny") ...

Moderátor: A(&F)

Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Křepelkoviny ... (a jiné případné další "-iny") ...

Příspěvek od Kov »

Kurňa, už i s Mirkem? Jestli to tak bude pokračovat, tak budeš mít za chvíli problém se všemi členy webu...


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Křepelkoviny ... (a jiné případné další "-iny") ...

Příspěvek od A(&F) »

Kov píše:Kurňa, už i s Mirkem? ....
... Kove, pleteš se ... ;) ...... já totiž nemám problém s MIRKO, ale on má "nějaký" problém se mnou ... a proto se do mě neustále "sere", především tam, kde je to naprosto zbytečné (naposledy naprosto nesmyslně /nesouvisejícně ve vlákně "Marihuana", kde se do mě obul, "že jsem k FuP připojen coby "skrytý návštěvník" = tj. bez zobrazení nicku mezi ostatními přihlášenými uživateli, atd. ... no prostě [se chová jako] kokot) ... :ewhistle: ...... sice nevím, kdy a kde / na základě čeho ta jeho averze ke mě přesně vznikla, ale troufnu si říct, že to souvisí především s mým postojem vůči tzv. "chemtrails" ...... počátek je tak nejspíše zde ve http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=134335#p134335 (i když předpokládám, že spadýno měl na mě již dříve) ... vždyť porovnej, jak reagoval na to, co jsem mu tam odepsal ... to, co tehdy předvedl nemá s diskuzí nic společného ... :roll: ... ale to už se tak s holt stává, že když "chemtrailistům" sáhneš na to v co skálopevně věří (tj. na jejich "víru, že jsme cíleně práškováni")/ když jim to podloženě a logicky začneš vyvracet ... a jim během toho dojdou skutečné argumenty (pak začnou prskat a chovají se iracionálně) ...... neb oni by potom totiž neměli na co nadávat a nemohli by tudíž obviňovat někoho jiného ....... mám pokračovat nebo to takto stačí ??? ... :ewhistle: ...
Kov píše:Jestli to tak bude pokračovat, tak budeš mít za chvíli problém se všemi členy webu
... z toho rozhodně strach nemám, jelikož obdobně "hovadsky" (jako MIRKO) se tu již (ke mně) téměř nikdo další nechová ...

... :bye: ... Anri ...

-----------------
PeS: ... ale třeba ty jeho "výkyvy nálad" časem ustanou (což mu přeji), až si přestane zasírat mozek pravidelným "nadměrným hulením (travky)" + až se mu podaří zbavit se všech těch "chemických svinstev, jenž do sebe nastřádal za 10 let, co pracoval s rozpouštědlovými barvami" ... jak napsal někde jinde na inetu ... (byť nevylučuji, že je to jen možná další z jeho cílených provokaček, na kterou jsem se měl chytit [což prosím není paranoia, tedy bludné představy, ale pouze zkušenost, kterou jsem s ním již zažil] ...... ale možná je to také pravda ... neb obojí je možné ...... ale jak je to doopravdy, to ví jedině on ... :dknow: ) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
kalyp
Stálý člen
Příspěvky: 66
Registrován: úte 11 led 2011 16:32
Bydliště: Sev.Slovensko
Dal: 27 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Křepelkoviny ... (a jiné případné další "-iny") ...

Příspěvek od kalyp »

On ten Mirko ohladom toho chemtrils tak daleko od tej pravdy zasa nebude,zacina to od 19:45 min.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Křepelkoviny ... (a jiné případné další "-iny") ...

Příspěvek od A(&F) »

to kalyp: ... pls, ty odkazy na "důkazy" o tzv. "chemtrails" si dávej/vkládej do příslušného vlákna, kde si o tom můžete diskutovat do aleluja ...... neb zde, v tomto vlákně, se totiž diskutuje o něčem úúúplně zcela jiném ... (tj.: o "podivném" chování některých členů fóra / o výpadech vůči mé osobě, kteréžto jim nebrání si o mě vymýšlet nesmyslné lži, pomluvy, bezdůvodné zesměšňování, atd. ... o tom, co je k tomu vlastně vede / jaký k tomu mají důvod) ... ;) ...

... pro příště (pokud snad ještě budeš mít potřebu) to udělej tak, že svůj příspěvek vlož do "tamního vlákna" a sem potom něj dej odkaz ... dík ... :) ...

(mmch, to že někdo veřejně bez důkazů prohlásí, že "montoval stříkačky a barely do letadel", tak je to potom pravda ??? ... :roll: ... svatá prostato, :epray: ...... jo, také bych chtěl mít tak "snadný a jednoduchý život" a věřit všemu, že je to pravda, jen "protože to dávali v televizi" nebo "protože to někdo napsal na netu" ... :ewhistle: )

... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
kalyp
Stálý člen
Příspěvky: 66
Registrován: úte 11 led 2011 16:32
Bydliště: Sev.Slovensko
Dal: 27 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Křepelkoviny ... (a jiné případné další "-iny") ...

Příspěvek od kalyp »

v inom vlakne by to stratilo zmysel,kedze odpovedam na tvoj odkaz ohladom chemtrails pre ktore vznikla hadka!


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Křepelkoviny ... (a jiné případné další "-iny") ...

Příspěvek od A(&F) »

kalyp píše:v inom vlakne by to stratilo zmysel,kedze odpovedam na tvoj odkaz ohladom chemtrails pre ktore vznikla hadka!
... pokud bys sem zároveň vložil odkaz (jak je popsáno v mém předchozím příspěvku), tak potom určitě neztratilo ... :) ...

... mmch, ... "hádka" ??? ... :shock: ... :D ... nikoliv, to rozhodně nebyla žádná "hádka", to byl pouze ukázkový "nefalšovaný MIRKO výron", kterýmžto reagoval na mé argumenty (na něž nebyl schopen rozumně odpovědět) ... a jak na ně reagoval je velmi krásně vidět v jeho tamějším následném příspěvku ... shrnuto: já chtěl diskutovat, kdežto on měl posléze pouze potřebu urážet mě, navíc tím nejprimitivnějším způsobem ... (ale když jsem tehdy již více nereagoval, tak si to chlapec zkrátka "schoval" na později, což následně zapříčinilo počátek tzv. "MIRKO kauzy", jíž ještě větší měrou vzápětí zapříčinila svým nestydatým lhaním i Vlčice, Hanka, Ceskymo, Křepelka, <Benda>, Poota, atd. ... neb pokud by tehdy sprostě nelhali, neomaleně nepomlouvali a nepřekrucovali fakta, tak by potom tato kauza nikdy nevznikla ... fakt povedená "partička" ... :ewhistle: :ewhistle: ... to si však ale mnozí zdejší účastníci fóra dodnes neuvědomují ... :ewhistle: ... nikdy bych se potom nemusel bránit, kdy jsem jim postupně dokázal a do puntíku vyvrátil všechny ty jejich úmyslný lži, překroucení faktů, atd. ... a to jenom pouze pomocí pravdy / pravdivých důkazů, ničeho víc ... takříkajíc "bez ztráty kytičky") ...

... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Definitiva
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: úte 01 pro 2015 7:30

Re: Křepelkoviny ... (a jiné případné další "-iny") ...

Příspěvek od Definitiva »

Zešílen a uondán žongluješ s vlastními výkaly a obecenstvo prchá.................................. :bye:


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Když jsem já sloužil ...

Příspěvek od A(&F) »

... ok, Vlčice, ... chceš boj, máš ho mít ... :) ...

Kdýýž jsem jáá slóóužil ...

A ten píďa jako kůl,
A ta farkas mléko dává,
A ta Brbla hubou mele,
A ten <Adam> jako pepř,
A ta Apas chodí bosa,
A ten MIRKO sračky tlačká,
A ten Púúta krákoře běhá po dvoře,
dál nesmysly se plácaj nově na OMFóře ... :laugh: :laugh: :laugh: ...


... hele, ty jeden srabe z brdskejch lesů, to ani nemáš odvahu se sem přihlásit pod původním nickem ?? ... :P ... anebo že bys byla naopak až tak "neskutečně čestná" ( :laugh: ), že když už ses jednou "definitivně" rozlúčila s FUP, tak už sem coby "Vlčice" již nechceš více dál chodit ?? ... :D ...
Vlčice alias Definitiva ...jpg
Definitiva alias Vlčice ...jpg
... HaF ... :pivko: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Když jsem já sloužil ...

Příspěvek od poota »

A(&F) píše:... dál nesmysly se plácaj nově na OMFóře ...
Děkujeme ti za reklamu, byť jsme o ni nijak nestáli :eclap:
Jinak mám dojem, že tě vůbec nemusí trápit, co se děle na nějakém jiném fóru, než na tom, které sis uzurpoval.
Taky sis mohl všimnout, že my si o tohle fórum hubu neotíráme - máme tam zajímavější věci na přetřes :bye:

A pokud se k nám chce podívat i někdo další, tak adresa je http://www.omforum.cz :lol:


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Když jsem já sloužil ...

Příspěvek od A(&F) »

... pokračování diskuze na téma OMF se nachází ve vlákně "Rozpravy s OMF" ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
alopat
Stálý člen
Příspěvky: 28
Registrován: stř 30 led 2013 12:44
Dal: 4 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Křepelkoviny ... (a jiné případné další "-iny") ...

Příspěvek od alopat »

A kdo teď bude v diskuzích prezentované léčebné postupy testovat sám na sobě, hmm !?


MUDr.ové čekají na Vaši kremaci, nejlépe tak zjistí stav minerálů a stopových prvků k odstranění pacientových obtíží.
Odpovědět

Zpět na „Anriho voloviny“