Křepelkoviny ... (a jiné případné další "-iny") ...

Moderátor: A(&F)

Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Křepelkoviny ... (a jiné případné další "-iny") ...

Příspěvek od A(&F) »

... vážení kolegové z FuP, ... vážené kolegyně, ...... vážení občané ... (to zní skoro jak začátek projevu od Husáka na Letné ... :D) ...

... jelikož jsem byl tento rok již podruhé (vlastně již poněkolikáté) v rámci zdejšího fóra veřejně hrubě pomluven, nezbývá mi než se bránit (a nenechat si již déle "sráti na hlavu") ...... stalo se tak po několika měsících relativního klidu, když cca dva týdny tomu nazad ve http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=140479#p140479 Křepelka napsal:
Slavek Krepelka píše:
lajos píše:No Slávku z Anryho udělat výdělečného obchodníka byl od tebe blbý pokus-ten nevyšel
:shock: Kdo mluvil o výdělečném? To by ten břídil při všech jeho inzerovaných schopnostech přeci neseděl na sociálce, necucal Lajbuli a nedlužil na koho si vzpomene. Tohle bych sem Lajošu netahal. :roll:
... tedy v naprosto stejném gardu, jako před cca půl rokem v jeho příspěvku http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=138569#p138569 ...

... z čeho všeho mne Křepelka obvinil??? ... co zde opět ten "kanadskej pták" křivě nalhal s cílem škodit a zesměšnit??? ...
- že prý "sedím na sociálce" ... :o :shock: ... evidentně chtěl vyvolat dojem, že se chovám zcela stejně jako "nepřizpůsobivé nahnědlé parazitující pijavice, neomaleně vysávající tento stát až do morku kostí" ...... opravdu nevím, jak k tomuto nesmyslu Křepelka došel, ... v jakémže orgánu se mu to asi tak vylíhlo ... :dknow: ...... (pozn.: ... jediné "pomoci", které se mi kdy dostalo od státu (poté co jsem ukončil podnikání), byla krátkodobá podpora v nezaměstnanosti od ÚP (což není "sociálka"), kdy jsem do dobu tří měsíců pobíral částku ve výši cca 3.600,- CZK ... fakt bomba !!! ... :laugh: ...
- že údajně "vycucávám Lajbuli" .... mno, vyjádření mé životní přítuly se dočkáte, jen co jí Rival odblokuje její účet, který ve své jarní euforii SDK zablokoval udělením trvalého banu (nový si účet si L. zatím zakládat nechce, jelikož by se tím dopustila provinění proti "Pravidlům FuP", ... navíc stejně sem již téměř nechodí) ...... mmch, když si před těmi cca 14 dny (na základě mého opatrného doporučení :D) přečetla, co oduševnělého SDK opět vyplodil, tak z jejích úst vypadla neskutečná hromada velmi nevybíravých výrazů, až nápadně podobných těm, jenž jsem od ní naposledy slýchával před půl rokem (to když četla všechny ty vykonstruované lži a pomluvy, jenž tu o mně dotyčný se svými nohsledy a nohsledkami plodili jak na běžícím pásu) ... kdy jsem Lajbuli asi nikdy předtím neslyšet až takto hrubě mluvit ... a doufám, že již neuslyším ... :D ...... no, raději ta její slova zde nebudu ventilovat :esilenced: , jelikož L. je jinak od přírody opravdu velmi slušná holka, něžná, milá a citlivá ... :) ...
- že vraj "dlužím na koho se podívám" ...... ani v tomto případě nevím, co ho k tomu tvrzení vede ... :ethink: ... ano mám sice z minulosti nějaké dluhy z podnikání (především vůči státu), ale rozhodně nejsem žádný podvodník, který si vesele půjčuje a užívá světských radostí na úkor druhých .... všechny své závazky časem splatím, nic jiného mi totiž nezbývá, jelikož jsem podnikal jako "fyzická osoba" (na rozdíl od těch, co mi zůstali dlužni) ........ a jakže se vlastně Křepelka o těch mých závazcích dozvěděl?? ... naprosto jednoduše ...... před několika lety, tedy v době, kdy jsem ho považoval za skutečného přítele (a mnoha hodinově jsme si telefonovali i několikrát týdně), jsem mu tuto skutečnost (jak vidno) neuváženě prozradil, kdy Křepelka tak až velmi moc dobře ví, že jsem v tom v podstatě nevině ... že jsem se onehdá stal obětí sprostého zneužití veřejné moci jednoho bezpáteřního senátora, ... senátora, jehož syn tehdy podnikající coby právnická osoba (s.r.o.), mi dlužil mnoho desítek tisíc za odebrané služby + za materiál ... a když ten senátorský synek najednou z ničeho nic zrušil to své krachující es-er-óčko (aby ihned vzápětí založil nové/"čisté", neb zůstal dlužit všem svým dodavatelům, jak jsem se pozdě(ji) dozvěděl, neb tehdy zaříznul povícero z nás) a já na základě tohoto jeho mrzkého jednání na něj podal trestné oznámení pro spáchání podvodu, tak pan senátor (namísto, aby synka seřezal řemenem jak řešeto) následně využil svých veškerých (hlavně politických) možností, aby mě zničil/zlikvidoval ... doslova a do písmene ...... nejenže všichni jeho místní spolu-straníci dostali striktní zákaz využívat našich služeb (čímž jsem najednou z dne na den přišel o velmi vážené zákazníky, kteří nám vytvářeli nemalou část tržeb), ale krom toho mi např. i zařídil "velmi hloubkovou kontrolou z finančáku" v délce trvání tři čtvrtě roku !!!, kdy nás pondělí až čtvrtek pravidelně navštěvovaly "tři finančákové tety" a cca 6 hodin se prohrabávaly naší účetnictvím horem dolem, vzhůru nohama, a zase zpátky, hledajíc cokoliv, za co by mi mohly nadělit pokutu .... ale jelikož v účetnictví až na pár drobných maličkostí téměř nic nenašly (pochopitelně, jelikož tyto záležitosti byly v naprostém pořádku, anžto o něj se starala Lajbule, účetní srdcem i duší :lol: ), tak potom kontrolorky šly (jak slepice po flusu) po všem ostatním, tedy tzv. i po "blbostech" ... jenže jak se ukázalo v tomto byly kované a nebezpečně znalé ... dostal jsem od nich (mimo jiného mnohého dalšího) např. pokutu za to, že jsem nebyl schopen doložit obchodní schůzku ve městě mimo okres, na kterou jsem se dopravil firemním autem (jízda byla pouze zapsána v knize jízd, kde jinde, že?) ... jejich argument zněl: "dle zákonů o podnikání musí být u každé vykázané jízdy jasně prokazatelně zároveň doloženo/prokázáno její uskutečnění" ... tzn. (dle nich, které nemají představu, co vše obnáší podnikání v tomto státě), pokud jedu na obchodní schůzku (svým vlastním služebním autem, na které jsem si horko těžko vydělal), tak bych z té obchodní schůzky měl správně mít zápis potvrzený všemi zúčastněnými osobami :roll: nebo mít alespoň "potvrzenku schůzky" , na důkaz, že opravdu proběhla (jo, už to vidím v jasných barvách, jak coby majitel prosperující firmy chci po svém potencionálním obchodním partnerovi/zákazníkovi potvrdit cesťák, že jsem u něj opravdu byl :D ) ... jinak v těch zákonech to skutečně takto stojí a platí to dodnes!!! ... :bhead: ... bacha na to!!! ...... zkrátka tato schůzka a její nedokázání věrohodným způsobem bylo oceněno částkou ve výši rovných deset tisíc Kč ... :shock: ... no a takovýchto podobných schůzek mi (za tři roky zpět, do kterých mohli), našli stovky, neb jsme byli především obchodní firma, neustále shánějící nové zákazníky, kterým bychom mohli dodávat naše produkty (a ještě se u toho snažně :epray: , aby nám to zboží také někdy zaplatili, alespoň se zpožděním, když už ne včas, ve splatnosti) ... takže jsem tehdy (i přes odvolání a posléze i souzení se s finančákem) těžce "vykrvácel" ...... po té kontrole pak ještě následovala hloubková kontrola ze ČSSZ (bez pokuty :) ), kontrola ze životního prostředí, ze stavebního úřadu, kontrola od hasičů, atd. ... takže se nakonec panu senátorovi podařilo na poměrně dlouhý čas mi zablokovat podnikatelský účet (což mi zákonitě zlomilo vaz ... to byl ten počátek konce :( ... později to pak dorazila krize + zvýšený import z Číny, který nahradil námi dodávané kvalitbí zboží vyráběné v EU) ...... no nic, to jenom tak na okraj, aby "mezi námi děvčaty bylo trochu jasněji" ... (že je lepší se ohledně zneužitelných záležitostí nesvěřovat vůbec nikomu, dokonce ani nejlepším kamarádům ... nikdy totiž nevíte, jaký neskutečný "chrochro" se z nich časem může vyklubat ... :? ...... nicméně, v případě SDK je to asi jedno, neb ten byl schopen překroutil i mé "hraní si" se šváby ... :P )...

... takže abych mohl naplnit svůj slib (že Křepelka obdrží soudní předvolání) jsem včera (POPRVÉ V ŽIVOTĚ :!: ) navštívil "sociálku" na místní pobočce Úřadu práce, kterýžto má na starost i záležitosti okolo SSP (státní sociální podpora) + přiznávání dávek v hmotné nouzi ... a požádal o potvrzení, že jsem u nich nikdy nebyl evidován/registrován a tím pádem nic nepobírám ani nikdy v minulosti nepobíral (z čehož úřednice měly nezměrnou radost, jelikož takovéto potvrzení nikdo z jejích klientů od nich vůbec nikdo nechce, divný co? :laugh: ) ... a jelikož "SSP" je něco zcela jiného než "dávky hmotné nouze" (o to se zase starají jinde, na jiném poschodí), musel jsem zažádat na dvou různých odděleních ... tudíž mám logicky i dvě různá potvrzení ...... zde jsou ... :ewhistle: ...
Potvrzení 1 - ÚP 9.11.2015.jpg
Potvrzení 2 - ÚP 9.11.2015.jpg
(na plnou velikost si dokument zvětšíte pomocí ikony "čtvereček se šipkou", jenž se po otevření obrázku zobrazí na jeho spodním okraji, pokud si nad obrázek najedete myší)

... a pokud by snad někdo z "přítomných" (popř. těch již "půl roku nepřítomných") chtěl zpochybnit pravost výše uvedených listin (anžto jsem začernil některé údaje), nechť si pak originály laskavě vyžádá od Křepelky, ... budou součástí soudního spisu, ze kterého si jakožto účastník řízení může pořizovat kopie ... :evil: ... (ale pokud by bylo potřeba, originály potvrzení samozřejmě mohu ukázat někomu ze zdejších přátel, kdo zná i mé civilní nacionále ... jistě vám pak všem rád ochotně potvrdí, že se v těch dokumentech skutečně jedná o mou osobu ... např. NAVAR, Felda, Sisa, Jeff, atd. ... řazeno dle dostupnosti) ...

... aneb jak 20. května tohoto roku napsal Rival: ... "Téma přesouvám do "Hyde Parku", tam se můžete "koulovat" až do zimy" (http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=138329#p138329), ... kdy zřejmě vůbec netušil, že je až tak "dobrým prorokem", byť jako admin by si již určitě nepřál žádná další pokračování ...... to "koulování" totiž natuty bude, i přestože během letošní zimy nejspíše žádná pořádná sněhová nadílka nepřijde ...... no, snad se pak tudíž nedočkáme "koulí z kanadského bahna" (popř. brdského, severomoravského, kalifornského, adamitského, gerontofilního, atd.) ...... nebo snad ano?? ...... co ty na to, Křepelko & spol?? ... ;) ) ...

... :pivko: ... Anri ...

------------------
PeS: ... :ethink: ... jenom teď nevím, jestli mi ta potvrzení soud vůbec uzná, jelikož když jsem čekal, až mi je vystaví, tak jsem tam malou chvíli dokonce i seděl ... :mrgreen: ...

(jinak povím vám, tam byl ale hroznej smrad, ... chvílema až k poblití ... kompletně celej barák krutě durch načichlej cigánským pižmem v kombinací s močí a bůh ví čím dalším, ... jak na nádraží, ... nevyvětratelné ...... a hlavně tam neustále, z různých míst / od různých přepážek, velmi špatnou hlasitou češtinou / popř. ještě hlasitější romštinou, furt někdo hulákal a rozčiloval se, chvílema vztekle řval, dožadujíc se svých práv a nároků ...... neskutečnej humus ... ta atmosféra na sociálce ... i to co zde předvádí Křepelka ... :| ) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Křepelkoviny ... (a jiné případné další "-iny") ...

Příspěvek od deʒa vy »

A(&F) už toho Krepelku nerieš. S tým čo tu chlapec ako moderátor ale hlavne ako človek sám predviedol a na druhú stranu ako "odborník na všetko" (brouk Pytlík) tých nezmyslov čo tu nasplietal je zjavne že nestojí zato tak ako je to bez výnimky s každým bludárom (človek "zamotaný" do vymyslených nezmyslov) sa nad ním dlhšie pozastavovať. Neboj, o nič tým neprídeš bo faktom je že takýchto mysliacich hlupákov - "Pytlíkov" ako je on skrzeva polarizáciu života vo svojom živote ešte postretávaš neúrekom. Nie "Pytlíkov" ale úprimného smiechu je treba držať sa bo len ten dušičku spravodlivého i v skutku nie len úprimne poteší... :bye:


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Křepelkoviny ... (a jiné případné další "-iny") ...

Příspěvek od MIRKO »

Ne Křepelka, ale ty sám jsi sobě největším nepřítelem. :bad:


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Křepelkoviny ... (a jiné případné další "-iny") ...

Příspěvek od A(&F) »

MIRKO píše:Ne Křepelka, ale ty sám jsi sobě největším nepřítelem. :bad:
dotaz: ... to je reakce na mě nebo na příspěvek od deʒa vy?? ...

... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Křepelkoviny ... (a jiné případné další "-iny") ...

Příspěvek od A(&F) »

deʒa vy píše:A(&F) už toho Krepelku nerieš. ...
... jak rád bych ho neřešil (už třeba proto, že jsem s ním kdys strávil mnoho příjemných přátelských chvil) ... ale pokud se do mě bude lživě opírat, tak mi pak nezbývá, než abych se bránil ...... neb můj nick, tedy "Anri", především však "A(&F)", totiž zas až tak anonymní není, jak by se mohlo zdát, jelikož pod touto přezdívkou mě znají stovky, spíše však tisíce lidí, kteří ví, kdo jsem ...... své jméno si bezdůvodně špinit nenechám ...

... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Křepelkoviny ... (a jiné případné další "-iny") ...

Příspěvek od MIRKO »

A(&F) píše:
MIRKO píše:Ne Křepelka, ale ty sám jsi sobě největším nepřítelem. :bad:
dotaz: ... to je reakce na mě nebo na příspěvek od deʒa vy?? ...

... Anri ...
Na tebe Anri, Dežo mi za žádnou reakci nestojí.Měj se.M.


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Křepelkoviny ... (a jiné případné další "-iny") ...

Příspěvek od A(&F) »

MIRKO píše:
A(&F) píše:
MIRKO píše:Ne Křepelka, ale ty sám jsi sobě největším nepřítelem. :bad:
dotaz: ... to je reakce na mě nebo na příspěvek od deʒa vy?? ...
Na tebe Anri, Dežo mi za žádnou reakci nestojí.Měj se.M.
... a můžeš nám všem osvětlit, čím jsem si "sobě největším nepřítelem" a jakou to má souvislost s tím, že o mě Křepelka šíří lži ??? (když se rozepisuješ právě zde) ..... rovněž snad rovnou vysvětli, proč jsi tedy pilotní příspěvek tohoto vlákna "ocenil palcem"?? ... že by snad jen další provokace z tvé strany?? ... (vzhledem k mým několikerým zkušenostem s tebou bych se ani moc nedivil, pokud by tomu tak bylo ... :ewhistle: ) ...

... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Křepelkoviny ... (a jiné případné další "-iny") ...

Příspěvek od deʒa vy »

MIRKO píše: Dežo mi za žádnou reakci nestojí.
MIRKO nebóóój, poteším i teba - podstatná časť mojich príspevkov i na tomto fóre nieje určená pre mysliacich hlupákov manipulátormi spracovaných na užitočných idiotov ale pre pozorovatelov ktorým tento stav nehrozí... :bye:


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Křepelkoviny ... (a jiné případné další "-iny") ...

Příspěvek od Kov »

Mně třeba Slávek Křepelka nic neudělal a mrzí mě, že tu už nepíše....


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Křepelkoviny ... (a jiné případné další "-iny") ...

Příspěvek od A(&F) »

Kov píše:Mně třeba Slávek Křepelka nic neudělal a mrzí mě, že tu už nepíše....
... tak to buď rád (že jsi třeba nedojel na jeho některý "povedený rady" :roll: ) ...... jo, tak už to v životě chodí, když (ti) neškodí, tak (ti) potom nevadí ...... i já bych možná uvítal (pokud by se uklidnil), kdyby se "píďa" vrátil (byť některé jeho "smyšlenosti a domněnky" byly hrozný slátaniny, některé až život ohrožující, ať již přímým ohrožením zdraví uživate, popř. tím, že se při jejich čtení člověk umlátí smíchy :D ), přesto v některých tématech, především v těch neeletrotechnických a nechemických, to byl celku velmi důstojný "parťák do diskuze" (tedy pokud zrovna neprudil svými "narychlo spíchnutými teoriemi", vykonstruovanými pro obhajobu jeho nepravdivé pravdy :bhead: ) ...... nicméně, když nic jiného, tak se mi na něm, jeho přičiněním, v posledním půldruhém roce alespoň dobře protahovaly telomery ... :) ...

... z fóra se vyštval sám svým chováním a jednáním (+ blbým machrováním v oborech, na které neměl) ... nikdo ho přece nevyháněl ... odešel dobrovolně ...... ale to už se tak občas stává, když má někdo "přebubřelý ego" + pětiminutovým studiem internetu chce v ostatních vzbudit dojem, že "sežral veškerou moudrost světa" ... :ewhistle: ...

... Anri ...

---------------------
PeS: ... doplněno, ... abych mu až tak nekřivdil, tak velmi mnoho věcí, které Slávek sepsal "hlavu a patu" určitě mělo, kdy zároveň naše společné dlouhé celonoční rozhovory přes půl zeměkoule nás přivedly na pár nových myšlenek, jenž se mnohdy posléze ukázaly jako správné a podložené, i přestože byly hodně odvážné ... navíc naše poměrně široké rozhledové obzory se vcelku dobře vzájemně doplňovaly, tudíž posléze vzniklo aj několiko společných dílek, jenž mají lehce nadčasovou hodnotu ...... bohužel, pak se to celé "poondilo" ... Slávek začal být čím dál tím víc častěji ve zcela nesmyslné opozici, kdy si odmítal přiznat že pravda není na jeho straně ... k tomu všemu po jeho návratu do ČR na forum časem nastoupila Vlčice (což ho však ještě více změnilo, bohužel k horšímu) ... no a jak to ve finále dopadlo, už asi všichni víte ...... obávám se, že některé věci se už "opravit" nedají, ani kdyby byla dobrá vůle na obou stranách ... na to se již napáchalo až příliš škod ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Definitiva
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: úte 01 pro 2015 7:30

Re: Podzimní sraz 2015 v Praze

Příspěvek od Definitiva »

Přesunuto z tématu "Podzimní sraz 2015 v Praze"
A(&F) píše:... kdy bych měl možná zároveň poděkovat aj vedení města Prahy a všem zúčastněným firmám, že konečně po mnoha peripetiích zprovoznili a otevřeli tunel Blanka :lol: , což zkrátilo cestu z Modřan do Dejvic na necelých 15 minut) ......

:laugh: :laugh: :laugh:

Ubožáku !!!!!!!!!!!!
Nepoznáš Strahovský tunel ???????????????????????


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Podzimní sraz 2015 v Praze

Příspěvek od A(&F) »

Přesunuto z tématu "Podzimní sraz 2015 v Praze"
Definitiva píše:
Anri píše:... kdy bych měl možná zároveň poděkovat aj vedení města Prahy a všem zúčastněným firmám, že konečně po mnoha peripetiích zprovoznili a otevřeli tunel Blanka :lol: , což zkrátilo cestu z Modřan do Dejvic na necelých 15 minut) ......
:laugh: :laugh: :laugh:

Ubožáku !!!!!!!!!!!!
Nepoznáš Strahovský tunel ???????????????????????
... poznám, ale od kdy, ty chytrolíne, vyúsťuje Strahovák u metra na "Hradčanské" ?? ... neb tam mě totiž Felda vysazoval u "teleport station" (na rozhraní Brusnického a Dejvického tunelu, jenž jsou součástí "tunelářského" komplexu Blanka) ... a metro Hradčanská, co?? ... no, tato část Prahy rovněž patří pod "š(v)estku" ...... takže, kdo z nás dvou je tu teď za "pitomě hloupoučkého (provokatéra)" ??? ... :lol: ...

... mmch, nauč se pořádně citovat ... (což ti koneckonců nikdy moc nešlo) ... ;) ...

... :bye: ... Anri ...

-----------
to Rival: ... pls, přesuň ty oba poslední příspěvky do "Křepelkovin" ... thx ... :) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Definitiva
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: úte 01 pro 2015 7:30

Re: Živá a mrtvá voda

Příspěvek od Definitiva »

Přesunuto z tématu "Živá a mrtvá voda"
A(&F) píše:...... zakoupení našeho ŽM výrobníku tak bude navždy jedinou nutnou investicí ... :) ... (plánovaná záruka bude 10 až 20 let, uvidíme po zkouškách) ...
Reklamace uplatňujte zde:

Psychiatrická nemocnice Bohnice
oddělení klecových lůžek
Adresa: Ústavní 91, 181 02 Praha 8, Česká republika


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Živá a mrtvá voda

Příspěvek od A(&F) »

Přesunuto z tématu "Živá a mrtvá voda"
Definitiva píše:
A(&F) píše:...... zakoupení našeho ŽM výrobníku tak bude navždy jedinou nutnou investicí ... :) ... (plánovaná záruka bude 10 až 20 let, uvidíme po zkouškách) ...
Reklamace uplatňujte zde:

Psychiatrická nemocnice Bohnice
oddělení klecových lůžek
Adresa: Ústavní 91, 181 02 Praha 8, Česká republika
... kdepak, tam určitě ne ... tam totiž končí jenom "totální vyhulenci" ... :D ... a ti by vám tu reklamaci jistě nevyřídili ... ;) ...

----------------------
(pls, Rivale .. tohle také přesunout do "Křepelkovin" ... dík)


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Marihuana a "veci" podobné ...

Příspěvek od A(&F) »

Přesunuto z tématu "Marihuana a "veci" podobné" ...
MIRKO píše::enaughty: Lžeš,mnohokrát jsme byli připojeni ve stejnou dobu...téměř vždy byl na seznamu připojených 1. skrýtý návštěvník a za pár minut samozřejmě žádný.
... :lol: ... nelžu, ... nemám k tomu totiž absolutně žádný důvod .. :) ... a to, že FuP samo od sebe občas někoho odhlásí (klidně i uprostřed psaní příspěvku :evil: ), tak za to přece nemůžu (nestěžuju si, anžto chápu, že někdy se ta reindexace databázových souborů zkrátka dělat musí, kdy je nutno nejdříve pouzavírat všechny "otevřené fajly"), ... rovněž dojde k odhlášení od FuP, když potřebuji restartnout domácí server (nebo když jej potřebuji připojit k netu přes jinou adresu, čímž se všechny navázaný přihlášení logicky rozpadnou), ... popř. když se na cestách připojím k FuP přes nějaký hotspot (tak se domácí připojení ihned rozpadne, jelikož nelze být nalogován ze dvou míst najednou) a pak od něj odejdu (čímž ztrátou připojení automaticky dojde k odhlášení) ... :) ...... tudíž, pokud na rovinu prohlásím, že se od FuP neodhlašuju, tak je to potom svatá pravda !!! ... :) ... tlačítko "Obrázek Odhlásit" jsem na FuP nepoužil již dlouhá léta ... používám pouze přihlašovací proceduru ... :) ...

... jen nechápu, proč mě někdo snaží "soudit" za věci, jenž přitom nejsou zakázaný ... :D ... že by snad z důvodu nedostatku jiných skutečných argumentů ?? ... čím to asi bude ?? ... :ethink: ... ;) ...

... :pivko: ... Anri ...

-------------------
HaF: ... hele, MIRKO, já tě varoval, ať se v tom raději nehrabeš, jinak ti z toho "hrábne" ... :P ... a to buď rád, že už sem nechodí např. GeWo a mnozí další uživatelé FuP, co taktéž měli v profilu trvale zaškrtnuto "skryté přihlášení", to bys v tom měl teprve hokej ... ;) ... (jinak fakt nerozumím, proč to vlastně řešíš ... :dknow: ... že by jen další "provokačka", jak je u tebe zvykem ??) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Anriho voloviny“