Rozpravy s OMF ...

Moderátor: A(&F)

Odpovědět

Je dobře, že si "odpadlíci" založili vlasní fórum ??

ANO ...
2
67%
ANO ...
1
33%
 
Celkem hlasů: 3

Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Rozpravy s OMF ...

Příspěvek od A(&F) »

... v návaznosti na Křepelkoviny ...
poota ve vláknu Křepelkoviny, ve http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=140925#p140925 píše:
A(&F) píše:... dál nesmysly se plácaj nově na OMFóře ...
Děkujeme ti za reklamu, byť jsme o ni nijak nestáli :eclap:
Jinak mám dojem, že tě vůbec nemusí trápit, co se děle na nějakém jiném fóru, než na tom, které sis uzurpoval.
Taky sis mohl všimnout, že my si o tohle fórum hubu neotíráme - máme tam zajímavější věci na přetřes :bye:

A pokud se k nám chce podívat i někdo další, tak adresa je http://www.omforum.cz :lol:
... není zač, ... "jeden rád poslouží" ... ;) ... navíc tu reklamu jsem vám udělal velmi rád ... a budu v ní pokračovat ...... neb čím více k vám odsud navždy odejde "kvalitního matrjálu", např. "prudič" MIRKO apod., tím větší pohoda tu potom bude ... :) ...
(byť největší ""reklamu" vám zde udělala vaše parťačka "Definitiva" alias "farkas", nebo-li stará to známá, podlá "Vlčice", jenž tu v posledním týdnu "ublinkávala" ty svý nesourodý pitominy ... jenž ale , nutno přiznat, velmi slušně všechny pobavily ... :) ... bože, ta je tak "úžasně mlékodojná" ... :lol: ...... pls, Pooto, opravdu snažně prosím, moc prosím, zavřete si ji tam do nějaké dobře zabezpečené "nory", neb tady by totiž mohla lehce "šlápnou do želez" ... 8) ...... nehledě, že nebýt jejího předchozího nynějšího rytí + tvé přisazující si reakce, tak by to zřejmě nevygradovalo až do nynějšího stavu a tudíž bychom tu teď neprobírali "klady vaší amfóry" ... jo, tomu se říká "medvědo-vlčí služba")

... mno, Puttano, ty sice tvrdíš, "že se o zdejší fórum neotíráte" + "že jsem si snad uzurpoval toto fórum" ( :roll: ), kdy ale přitom i z těchto tvých tvrzení už je na první pohled zřejmo, že lhaní ani překrucování tě stále ještě neopustilo ... :? ... žes zkrátka furt stejnej "levoboček" jako před půl rokem ... :P ...

... takže opravdu jsi přesvědčen, "že se neotíráte" ?? ... no přesvědčen sice být můžeš, ale přitom už opět zase veřejně kecáš !!!, jelikož (už více jak před měsícem) 30.10.2015 "farkas" na http://omforum.cz/forum.php?t=168&str=1&info=2120#2120 napsala:
farka, ta čubka nevycválaná píše:Trochu jsem popátrala po (xxx propagovaném) cínovém pokovení elektrod a případné toxicitě toho prvku.
Nedostatek Sn způsobuje padání vlasů a nadbytek ničí červené krvinky
Propagace cínem pokovených elektrod (za studena je pro použití godzily hodně zákeřný návod.
... kdy vůbec nechápu, kde ta "rádoby chytrá" přišla na to, že "nadbytek Sn ničí červené krvinky" :dknow: ... nejspíše to bude stejný zdroj jako u "nestabilního kyselinotvorného ve stromech jiným směrem putujícího vodíku" :lol: , neb "anémie" a "rozpad červených krvinek" je něco hodně jiného, byť určitá (slovní) souvislost tam je, principiálně však ne ... :ewhistle: ... nehledě na to, že cínováním "za studena" lze dokonce dosáhnout mnohem kvalitnějšího/kompaktnějšího povlaku, než galvanickou cestou ... + navíc existují další všeobecně známé metody, jak tento následně ještě více zkvalitnit ... 8) ...

... na což v přímé návaznosti o den později "píďa" reaguje ...
Píďalka píše:.... Co se cínu týče, nebylo to od Ha-Fíka zákeřné ve smyslu doporučení cínu jako takového. To bylo z blbosti a v podstatě je to skutečně fuk, i když u cínu bude chybět indikace, kdy měnit obaly elektrod.

Zákeřné to bylo a je z hlediska omezování možností sebeléčby kýmkoliv v duchu jak záměru Boba Ruhrse, který to vypracoval, tak i proti mému přesvědčení o vzájemné spolupráci jak již postižených, tak i prozatím nepostižených, jen aby vydělal pár grošů a aby udělal na něvědomé dojem, jak je bohorovně inteligentní. Něco je někde o vrtání kolene a hovadech, i když v tomto případě ne božích. Ale i o tom by se dalo polemizovat, protože záleží, jakého boha si kdo na vlajce nese.
... kdy ten kanadskej holomek (jenom proto, aby nemusel uznat své pochybení / + aby si do mě mohl veřejně šťournout), tak raději dál nechá lidi riskovat, že při godzillování pomocí jím propagovaných "naběračkových elektrod z nekvalitního nerezu" může velmi snadno dojít (elektrolytickým transportem chromu a niklu do těla) k mnohem těžšímu poškození zdraví, než jaký byl původní problém, jenž si tímto způsobem snaží vyřešit lidé zoufale hledající pomoc ... :evil_vm: :bhead: ...... no hlavně je móóc fajn, že si při tom postižení navzájem mohou VZÁJEMNĚ RADIT A POMÁHAT (časem pak kupř. i přes nadaci "Anděl", atd. :| ) ... ale především!!, že TO BUDE SNADNO DOSTUPNÉ ... KOMUKOLIV !!! ... :good: :good: ...... takže na jedné straně se Křepelák staví na stranu těch, co obhajují "škodlivost chemtrails", ale v jiném vlákně současně lidem doporučuje, aby riskovali a cpali si do sebe, dovnitř do těla, přímo do tkání, těžké karcinogenní kovy !!! ... no není to úžasné ?? ... :ethink: ... že by "dvojitý agent" ?? ... :shock: ;) ...

(přitom stačí tak hrozně málo ...... při použití jen o málo dražších inertních elektrod je potom Godzlilla naprosto úžasnou metodou, jenž může pomoci od mnoha jinak neřešitelných problémů, přitom ale neublíží !!! ...... díky Ti, Bobe Luhrsi, že jsi ji "znovuobjevil" !! ... :good: )

... viz stejně tak ...
farkas dne 1.10.2015 na http://omforum.cz/forum.php?t=168&str=1&info=2132#2132 píše:Čínský dovoz do Vietnamu je buď minimální, nebo dokonce neexistuje.
Historicky se ty dva státy nesnášejí. (opět ta povýšená nevědomost xxx)
Původ nerezového plechu, ze kterého jsou lisovány příbory do
vietnamských tržnic odhaduji, na Italinox
... k čemuž nezbývá než dodat, že pokud parafrázuji Křepelku "nerezové obracečky od Vietnamců" = "vjetnamské nerezové obracečky z Číny", tak je mi líto, ale i přes veškerou mou "povýšenou nevědomost" ( :laugh: ) je všem nad slunce jasné, že většina jimi zde na tržnicích prodávaného "velmi kvalitního zboží" má svůj prapůvod v zemi "rudého lidového bratra" (i přestože se nedováží reexportem přes Vietnam) ... to je zcela bez debat ... (bez ohledu na to, co odhaduje "frau farkaš" / po maďarsky "šedo vlková")

... a rovněž jsem si zdejší fórum nijak "neuzurpoval" (jak jsi to "ftipně" nazval), jelikož vy sami jste ho "hrdě" opustili, když jste se tu svým lhaním a hulvátským chováním naprosto zdiskreditovali ... nevzpomínáš ?? ... :dknow: ... stalo se tak poté (což mnozí mají ještě stále pevně vryto v paměti), kdy jste se (především vás šest + pár e-nohsledů) zde tehdy v posledních měsících vaší "činnosti" tuna houfně chovali "jako dobytek" (což, podotýkám, je ještě hodně mírné přirovnání a navíc tím s prominutím urážím skot ... :ewhistle: )

... takže potom, co jste tu vy dva opět předvedli, ty a Vlková, tak věz, Púto, že dokud (ať již veřejně či neveřejně) si budete i jen náznakem do úst brát kteréhokoliv člena zdejšího fóra či budete kdekoliv ostatním lidem rozdávat rady poškozující zdraví, tak potom mi holt zkrátka nezbude, než abych se k tomu vyjadřoval ... stejně tak budu reagovat, pokud budete bez uvedení odkazu bezostyšně vykrádat příspěvky ostatních přispěvatelů FuP (vydávat tak myšlenky v nich obsažené za své) ...

... takže asi tak ... (ne)milý staříku ... jak vidno, vůbec ses nezměnil ... :? ...
(ale vlastně, proč by ses měl měnit k lepšímu, že ?? ... vždyť ty v podstatě nemůžeš, když používáš zcela stejné "léčebné" metody jako Křepelka a spol., jenž vám spolehlivě zas(t)írají mysl ... :ewhistle: )

... :bye: ... Anri ...

------------------------------------
PeS: ... jinak, pokud byste si ty rady poškozující zdraví rozdávali pouze v rámci vaší "svaté šestice", tak bych vám možná dokonce aj některé další spolehlivé ještě přihodil, ať máte větší výběr ... :angel: ... ale jak vidno, zatím si plně vystačíte sami ...

(no, jenom aby se to tam u vás časem nejmenovalo "Obscure Mortall Forum" ( Obrázek ) ...... :evil: ... máte k tomu už teď docela slušně našlápnuto ... :evil: ).
Píďalka, 04.12.2015 09:11, http://omforum.cz/forum.php?t=116&str=2&info=3349#3349 píše:... Nedávno jsem trochu probíral hořčíkový vodík osobně s Pootou. Existují pilule obsahující drcený kovový hořčík, který uvolňuje vodík až v žaludku. Že nejsem zrovna ochotný platit někomu nehorázné peníze za nepatrné množství hořčíkových pilin v nějakém nosiči, napiloval jsem si špetku sám (pozn: z bojlerové elektrody) a spolkl ve sklenici vody. Žádné potíže se nekonaly, přesně jak jsem očekával. Lze tedy jít i tudy.
... jóóó, ... bravo !! ... :eclap: ... požívat vnitřně na jemno nakrouhané piliny z hořčíkových boilerových anod, vyráběných v průmyslové "čistotě", obsahujících v nemalé míře i hliník a další kovy, to fakt může napadnout jenom "kůla" ... :eclap: ... a ještě to pak dál doporučovat ostatním ... :good: ... no hlavně že se nekonaly žádné potíže po jednorázové aplikaci, tudíž je to (podle něj) zcela naprosto bezpečné !! ... :shock: :epray: ...
(ach bože ... kdože to zhruba před měsícem hovořil o "vrtání kolene a hovadech" ?? ... :laugh: :laugh: ...... jo, přesně takhle to dopadá, když je někomu líto investovat cca 140,- korun do práškového hořčíku, do množství, jenž by mu vystačilo minimálně na rok, nebo cca 250,- za dvojnásobné množství (popř. cca 450,- za kilové "rodinné balení" :D ), přitom ve mnohem slušnější až 99,85% čistotě, než jaká je ta "boilerová", kdy odkaz http://www.kovyachemie.cz/horcik-praskovy-jemny/ jsem mu postnul již před 2,5 lety a ten práškový Mg mu je přístupný už půldruhého roku, poté co se "zpětnavrátil" do ČR ...... že by se ten Alzheimer(nejen) z hliníku začal projevovat už teď ?? ... :ethink: )


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Chrom na OMF ...

Příspěvek od A(&F) »

upozornění: ... modré barvy ztučnělého písma je v tomto příspěvku pro větší názornost použito pouze pro vyjádření vztahu k H2O (ty ostatní jsou klasické odkazy) ...
----------------------------------------------------------

... byl jsem dotázán, jestli bych mohl odpovědět, jak je to vlastně s tím chromem z naběraček, jenž se používají jako elektrody ke Godzille ......(jak napsal dotazatel) "ze chrom je karcinogeni ti na omforum dava za pravdu farkas kdezto pidalka si dal trva na svem ze se z nich nemuze nic uvolnit a ze chrom v zelezne forme neni rakovinovy" (kdy tím pisatel nejspíše myslel "elementární kov", tedy chrom v "kovové formě", nevázaný do sloučeniny) " jak je to s tim chromen kdyz ma byt karcinogeni ale podle tech papiru pritom neni tak kde je pravda?" ...

... tož začněme nejdříve s tím, co "farkas" alias "Vlčice" napsala na http://omforum.cz/forum.php?t=168&str=1&info=2166#2166:
Co se týče chromu. Existuje čtyřmocný, bez kterého se metabolismus živých organismů neobejde ....
... :enaughty: ... omyl/blbost/pomýlenost !! ... :| ... neb lidský organismus se bez "čtyřmocného chromu" obejde naprosto v pohodě, jelikož ho totiž vůůůbec nepotřebuje (teda, pomineme-li některé Cr4+ sloučeniny, jenž se díky jejich feromagnetickým vlastnostem využívají coby materiálu pro záznamová media :D) ... kdy chrom, jakožto biogenní prvek, má důležitost pouze ve trojmocném oxidačním stavu ... :ewhistle: ... ( že by se jenom uklepla ?? ... :ethink: ... i to se stává ...... ale huvidíme, co tam má ještě dalšího ... ;) )

... dotyčná pak pokračuje dál na http://omforum.cz/forum.php?t=168&str=1&info=2160#2160 ...
farkas píše:Ohledně soli k pokovaní crómem máš na mysli tohle?
http://www.pentachemicals.eu/bezp_listy ... st_634.pdf

Tak tam o karcinogenitě pěkně kecají.
Podobně jako u roundapu
... čímž "farkas" zjevně naráží na uvedené tvrzení v bezpečnostním listě: Karcinogenita: nezjištěna ...... hm :? , jenže oni v tom bezpečnostním listu fakt nekecají, jelikož ten "Chlorid chromitý hexahydrát" nebo-li "Chromium(III) chloride hexahydrate", vzorec "CrCl3.6H2O" or "H12Cl3CrO6", jakožto trojmocná sloučenina chromu / Cr3+ opravdu není zařazena mezi prokázané karcinogeny ( IARC 3 - Not classifiable as to its carcinogenicity to humans - http://monographs.iarc.fr/ENG/Classification/ ) ... což koneckonců (kdyby si to vlková pořádně přečetla celé) tam potvrzuje i o pár řádek níže uvedená věta: Na rozdíl od šestimocných sloučenin chromu se u trojmocných sloučenin chromu při pokusech na zvířatech neprokázala karcinogenita. V porovnání s šestimocným chromem je také méně vstřebatelný v gastrointestinálním traktu (<1 %). Navíc se nevstřebatelná část trojmocného chromu vyloučí stolicí. ......
:arrow: neb ona předpona "hexahydrát" v názvu této sloučeniny má vztah jen a pouze k té "navázané vodě"(tedy k vodě obsažené v molekule, u anorganiky nejčastěji integrované do krystalů) ... k mocenství "obsaženého" chromu však nikoliv, tudíž "hexa" v tomto případě neznamená "šestimocný" ... :smoke: ... už chápeš, Vlčice ?? (du eine alte Hexe :laugh: ) ... takže pokud tu někdo "pěkně kecá", je to jedině Monsanto (o glyfosátu obsaženého nejen v Roundapu) ... + ty (opět neskutečný kraviny) ... nikdo jiný ... :mrgreen: ...

... nu, pak tu ještě máme další (dosti podivná) tvrzení od "Křepelky píďalky", jenž ve http://omforum.cz/forum.php?t=168&str=1&info=2162#2162 vyplodil/vytlačil toto:
Sůl pokud vím není vhodná k pokovování. Na to se normálně používá čistý kov. ...... Jsem to zkoukl a chrom může být nanášen z elektrolytu soli kovu, takže tam máš recht. Dokonce pod to dávaj nikl, což jsem neměl tušení. To mě neučili.

Pokud ale je použita sůl v láku, tedy v elektrolytu, zase je to putna, protože na pochromovaném díle je jen čistý kov, nikoliv původní sůl. Ten ze soli, která se elektrolýzou rozloží na své komponenty, během elektrolýzy vystoupí a nanese se v čisté, kovové podobě na anodu, tudíž na chromovaný díl.

Pokud je však použita chromová katoda a nějaký jiný lák, na anodu se ti zase nanese jen čistý kov, v tomto případě chrom. ..............

........ Ten MSDS s jedovatostí čistého kovu vůbec nesouvisí, stejně jako čistý kov nesouvisí s hexagonální sestavou valencí "šestimocné" chromové soli, v tomto případě chloridu.
... :eclap: :eclap: ... :good: ... :good: ... :good: ... :good: ... :good: ... :lol: :lol: ...... mmch, nejen nikl ... ;) ...

... kdy po přečtení jejich "odborných příspěvků" laik žasne :o (jak jsou ti dva neskutečně chytří Obrázek, co všechno znají, kam až sahají jejich nezměrné znalosti, v čom všom se vyznají, atd.) a musí je za to zákonitě obdivovat ... :help: ... a ti, co do toho skutečně (alespoň trochu) vidí, pak :bhead: nebo Obrázek ... (popř. se Obrázek válejí po zemi )

... mno, tady bych zatím skončil (anžto pro dnešek těch "vlko-křepečích pitomin" bylo víc jak dost), aneb jak jsem již Slávovi, potažmo aji Vlčici, několikrát dříve napsal (naposledy ve http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=140482#p140482 ):
Anri píše:... bohužel ti však stále evidentně schází i nějaké ty vědomosti, k čemu všemu tam vlastně dochází ... jinak bys tu teď totiž netvrdil takovéto bohapusté nesmysly ...
... :epray: , snad to odtamtud nikdo nezkopíruje, např. do svého školního referátu a nedostane tak "nedostatečnou" ... :? ...

... k tomu chromu se vrátím později, tj. k čemu tam vlastně dochází (= jak působí na lidský organismus + jak snadno se pomocí Cr vytvoří nádor) ...

... jinak ten, kdo jako první uhádne, co tam všechno "píďalka" zvoral a dokopal (popř. vymyslel za "novotvary"), tak potom má právo od něj žádat "kremroli" ... :lol: ...

... :bye: ... Anri ...

-------------------
HaF: ... jo, máš pravdu, Pooto, u vás na OMF fakt "máte mnohem zajímavější věci na přetřes" ... :evil: ...... hele, což tam třeba založit kroužek doučování chemie (mi SDKáčkem kdys doporučovaný :D ) a zvopáknout si učivo alespoň ze základky ?? ... teda, když už se tou chemií dost často zabýváte ... :dknow: ...... např. to: -ný, -natý, -itý, atd. + vztah k mocnosti ... popř. rovnou i chem. názvosloví ... (neboť to, co tam předvádíte, je už fakt k :cry: ) ...

... nesmysly se dál plácaj nově na OMFóře ... :ewhistle: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Toxoplasma na OMF ...

Příspěvek od A(&F) »

...
Proud na http://www.omforum.cz/forum.php?t=221&str=2&info=3941#3941 píše:Snazim se jen tak "nehukat" a nestrasit:-),tohle mam vycteny z oficialni studie o toxoplasme,jak pusobi na cloveka,ona tak pusobi treba i na mravence,co si vyleze na travicku a ceka az s ni bude sezranej,aby se toxoplasma dostala k dalsimu hostiteli.
... fakt toxoplasma ?? ... :shock: ... a nepleteš si to náhodou s Motolicí kopinatou (Dicrocelium dendriticum) ?? ... ;) ...

Obrázek
(zdroj obrázku: ... https://cs.wikipedia.org/wiki/Motolice_kopinat%C3%A1)

http://www.rozhlas.cz/meteor/prispevky/ ... 15--870616
http://www.scienceworld.cz/biologie/str ... tu-1-1343/
popř. zde: :arrow: http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... %2A#p98897 ... ;) ...

pozn.: ... ze slušnosti jsem počkal, zda to tamější "vševědoucí guruové" neuvedou na správnou míru ... :ethink: ... no, ale když ten uvedený evidentní nesmysl zůstal bez jejich povšimnutí, tam mi to zkrátka nedalo ... :dknow: ... :D ...

.. nově nesmysly se dál atd. ... :ewhistle: ...

... :bye: ... Anri ...

-------------
PeS: ... zdejší vlákno zabývající se TG a jejím vlivem na psychiku je na http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=47&t=3479 ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Píďalkovo "nevědismy" ... :D ...

Příspěvek od A(&F) »

... citace z http://www.omforum.cz/forum.php?t=92&st ... =4274#4274 ...
Adam píše:
Píďalka píše: ... To snad ale neznamená, že máme ty jejich matematická a filosofická zaklínadla nekriticky přijímat na věky věkův amen. ...
:epray: To po Tobě taky nikdo nechce. :epray:
Nic jsem od začátku nehltal a snad dobře víš, že nepatřím mezi nadrtěnce. K uvedeným věcem jsem došel. :!: Všeho moc škodí, stejně jako když někdo zarputile k sobě pro jistotu nepustí nic, ať už jsou argumenty jakékoliv. Zmínil jsem tady část závěrů z mé práce, která vůbec nebyla snadná a zabrala mi i nějaký čas, ale když to někomu za to stojí, shazovat to jen tak na základě nějakých asi hodně podložených intuitivních představ a hlavně na základě evidentní nenávisti k učebnicím, jež nezná hranic, tak si klidně, Píďalko, posluš, ale mě to osobně neba. Nedává mi smysl jakkoliv přesvědčovat a už vůbec ne, když domnělý přijímač radši rovnou schová anténu, aby mu někdo nerozviklal jeho absolutistický antivědový způsob uvažování. Tohle člověku zcela zkazí chuť něco sdělovat, když jde navíc o poznatky jaksi vydřené a pro dotyčného určitým způsobem cenné. Tak tu pokračujte ve svých snech, já půjdu něco dělat. A až zase budu mít nějakou ptákovinu ke gravitaci, můžu si sem přiběhnout zamlátit slámou...
... :eclap: ... Bendo ... :) ... :good: +1 ... a to fakt myslím upřímně (což je snad jasné z toho, že jsem pro tentokráte nepoužil Alt+060 / Alt+062 k uvození tvého jména ;) ) ...

... jj, naprosto dokonale přesně do puntíku jsi vystihl Křepelkovo podstatu ... :good: ... především pak jeho vztah ke všeobecně známým platným/ověřeným vědomostem (potažmo též jeho vztah k jakémukoliv odbornějšímu vzdělání), kteréžto mu však scházejí (popř. neumí s nimi zacházet) a proto kudy chodí, tak nad nimi "zvysoka ohrnuje nos" + vehementně zesměšňuje všechny ty, kteří investovali svůj čas a píli do studia (popř. investovali do praktického ověření svých tvrzení, se kterými však SDK nesouhlasí a z principu nikdy souhlasit nebude, i přes doložení jejich pravdivosti) ...... zkrátka, to vše jen, aby zakryl svou nevědomost ... (a jenom proto, aby se "veřejně neshodil", tak v podstatě nikdy neuznává svá pochybení :roll: ) ...

... takže ještě jednou díky, Adame ...... tato tvá reakce mi kouzelně zvedla náladu ... :D ... pravdivě totiž ukazuje, co je "S(p)lávek Píďalka" ve skutečnosti zač ... :ewhistle: ...

... :bye: ... Anri ...

--------------
Brbla ve http://www.omforum.cz/forum.php?t=92&str=2&info=4294#4294 píše:...... Adame, neber si to tak, Pida to nemyslel jako utok na tebe, spis to byl vykrik (jeho) vlastni bezmocnosti...
... :laugh: :laugh: :laugh: ... taky dobrá definice !!! ... ceskymo, to se ti fakt povedlo !! ... :good: ... :lol: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Anriho voloviny“