Aktuálně: Probíhá přechod na novou verzi fóra. Postupně bude upravován vzhled a funkčnost fóra. Nahlaste prosím nalezené chyby...

Corona virus

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Peter11
Zasloužilý člen

Re: Corona virus

Příspěvek od Peter11 »

Hydrogen therapy for Covid-19 acute respiratory distress syndrome (ARDS)

Rival
Hlavní admin
Kontaktovat uživatele:

Situace ve Španělsku

Příspěvek od Rival »

Aktuálně ze Španělska. Starší 65 let mají smůlu... https://www.youtube.com/watch?v=9q7hU9Wn5gI&feature
Rival

amil
Nový člen

Příspěvek od amil »

lajos píše:
ned 15 bře 2020 13:33
Milí Kotel, koloidní stříbro se nepije!! Uvádíš tady v omyl lidi kteří o tom tolik neznají.
Možná jsem hnidopych, ale když něco napíšeš mělo by to sedět. Vypití koloid se znehodnotí v žaludečních ingrediencích.
Koloidní stříbro se vstřebává přes ústní sliznici. To znamená že vezmeš do úst lok koloidu který nespolkneš ale držíš v ústech, pokud postupně nemizí (2-3-5 minut, vstřebává se přes ústní sliznici do krevního oběhu), pokud nemáš alergii na stříbro, množstvý není zvlášť omezený. 15 minut před a po aplikaci bys neměl jíst, kouřit a pod.
Místní vlákno "kolidní stříbro" je dost rozsáhlé ale stačí dát do vyhledávače slovíčka které tě zajímají.
Denně přes 0,5l se dává jen v akutních případech, jinak jen plýtváš koloidem.
Nesouhlasím. KS funguje i perorálně, vyzkoušeno dlouhodobě. 15ppm, Dávkování 5cl/1x denně preventivně, 5cl/3-4x denně akutně. Pít to po sklenicích je pitomost. Možno dýchat ho přes nebulizér a vyhnout se zažívacímu traktu.

amil
Nový člen

Příspěvek od amil »

Kotel píše:
pát 13 bře 2020 19:02
Vzhledem k vážnosti situace jsem si dovolil založit nové vlákno.
Restaurace zavřené, v supermarketech všichni prodavači kašlou.

Momentálně řeším prevenci. Kdysi jsem si vyráběl CDS, ale pak se ukázalo, že to je fail, takže nevím, jestli věřit MMS (příbuzné tedy nějakým zázrakem po týdenní aplikaci CDS zmizely cysty, které měla roky a byla objednána na operaci, takže těžko říct). Věřil bych mu u inhalace, kde plyn neprochází tělem.
EDIT: oprava, cysty zmizely po hřebíčkové kůře, takže s CDS není pozitivní zkušenost

Koloidní stříbro by mělo být ok. Něco si umím vyrobit doma, ale to je spíš na vnější užití (GKS 100 Forte - sice píšou částice velikosti setin nanometru až jednotek, ale po tom, co tu psal Ilem, který 5 let nebo jak dlouho vynalézal velikost 4nm, tak to bude hádám úplně jinde a na virus k prdu). Teoreticky by to šlo přefiltrovat přes nějaký mikrofiltr, aby se alespoň snížila zátěž na tělo, ale nechce se mi to moc pít.

Nicméně za předpokladu, že máte ten lepší koloid, jak to dávkovat? 50ml na lačno jako prevence cca 3x denně? Při vypuknutí nemoci je možné pít třeba 200ml 3x denně?
Covd19 má velikost 80nm a víc. 4nm koloid by měl být ok, ale čím méně tám lépe, že ano. Na virózy se mi osvědčilo dávkování 5cl 3-4 denně akutně, 15ppm, chřipka trvala max 3 dny. Prevence =1x denně 5cl

xzzzx
Zasloužilý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xzzzx »

Kyselinu šikimovou, vitamín C, B6,9,12, draslík, žrát trávu a dobrou náladu pro změnu PH krve?
Svět zboř! Já budu stát.

Odpovědět

Zpět na „Zdraví“