Pravda či lež ?

Aurínovo učení
Odpovědět
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Pravda či lež ?

Příspěvek od rival »


Krátký výňatek z písně Šaškové počmárání (Petr Hapka / Michal Horáček).


Pokud najdete dle vašeho názoru v informacích od Aurorana nějaké nesrovnalosti nebo přímo nepravdu, pište o ní sem do tohoto tématu.


rival - živý člověk
hopeee
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: pát 08 říj 2010 12:16

Proč Auroranovi věnujete takový prostor?

Příspěvek od hopeee »

Co je na něm tak zajímavé?


hopeee
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: pát 08 říj 2010 12:16

Re: Pravda či lež ?

Příspěvek od hopeee »

Začnu odjinud... Kdysi na Zvedavci vystupoval jakýsi "Koňas", který psal ezoterické slátaniny, které neměly ani hlavu ani patu. Sem tam do toho psaní zatáhl matematiku, ta mu šla dobře.
Lidi mu sice nerozuměli, ale protože co psal vyznívalo tajemně, tak dostával laiky. Dokonce i Admin Stwora mu to baštil ;)

Tak jsem na něho šel s logikou, abych odhalil, že blábolí nesmysly... Po čase přiznal, že byl několikrát v psychiatrické léčebně s diagnózou "schizofrenie"!! Pak, když to bylo pro něho neudržitelné, tak zmizel ze scény...


Dle mého názoru je Auroran taky takový "Koňas", který může mít stejnou diagnózu.

Co napsal Auroran, tak suverénně, zde je to uvedeno, o józe, jen potrzuje, že plácá nesmysly...

"Joga
Sepatas se pravděpodobně nikdá nezamysleli nad tímto Temným průmyslem zvaným Joga a mnoho dalších šílených směrů, které pak směřují ke kultům.

Proč se těmto falešným praktikám tak daří? Jsou podporovány Temnými.

Joga je pro Temné, hleďte na prastaré symboly Egyptské nebo Perské o Hadech a mučení Sepatas Arabského Národa, které krutě bylo poznamenáno. "

Jóga se dělí na několik větví! Bhakti jóga, Karma jóga, Radža jóga, Lája jóga, Hatha jóga, jóga Velkého symbolu, jóga prázdnoty, jóga velkého Hům, Džnana jóga atd.!

Něco o józe vím a znám, a navíc jsem měl zkušeného Gurua, a tak mohu po pravdě napsat, že Auroran (Koňas) jen plácá nesmysly.

Ps. Moje žena poslouchá Andreu s Auroranem, a tak jsem něco o něm zachytil. Často ji musím vysvětlovat ty Auroranovy nesmysly.


LoWang
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: úte 08 pro 2009 0:15
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravda či lež ?

Příspěvek od LoWang »

ajímavé je, že Elena Danaan se teď od Aurorana distancovala. Uvidíme co na to Andrea


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Jak to vidí mainstream

Příspěvek od rival »



rival - živý člověk
Odpovědět

Zpět na „Auroran Dift Lavus (Persuánes)“