Nesymetrický vyvíječ

Souhrn všeobecných informací nejen pro "Vodíkáře".
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: Nesymetrický vyvíječ

Příspěvek od la »

Celá přednáška k problematice v ruštině.(orig)

[youtube][/youtube]

:bye:

PS:zhruba od 30minuty filmu, elektrické pulzní pohony


E_man
Zasloužilý člen
Příspěvky: 342
Registrován: pon 17 zář 2012 11:23
Dal: 139 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Nesymetrický vyvíječ

Příspěvek od E_man »

Zdravím La. Ikdyž se mi teorie Kanareva moc nezdají, zdá se, že opravdu narazil ve svých pokusech na něco, co by stalo za to prozkoumávat (myslím jeho pokusy s plazmou a generování vodíku). Jednu chvíli, než jsem narazil díky Marošovi na hydrino, jsem se tomu chtěl věnovat více. Zajímalo by mne, kolik lidí se zabývá pokusama s plasmou. Řekl bych, že jich to spousta zkoušelo, ale že se bojí kvůli výsměchu t.zv. mainstreamových fyziků o tom referovát.


____________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa střílí...
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: Nesymetrický vyvíječ

Příspěvek od la »

Zdravím.
E_man píše:.......................................... kolik lidí se zabývá pokusama s plasmou. Řekl bych, že jich to spousta zkoušelo, ale že se bojí kvůli výsměchu t.zv. mainstreamových fyziků o tom referovát.
Spíš bych řekl, že je tam riziko s uřízením ,když se to pustí párkrát dokolečka dá se s tím vyletět do luftu,do bytu to na pokusy moc není.Okolí pak na to nemá moc pochopení :D Napěťové a proudové parametry se dají odkoukat z třetího příspěvku v tomhle vlákně https://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=23&t=503
I druhá část ruského videa od zhruba 30 minuty je zajímavá, týká se aplikace na bezpalivové stroje indukční.
:bye: :pivko:


E_man
Zasloužilý člen
Příspěvky: 342
Registrován: pon 17 zář 2012 11:23
Dal: 139 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Nesymetrický vyvíječ

Příspěvek od E_man »

No pánové, že jste se už před pár léty strefili do černého ukazuje i tento dokument Randyho Millse "Formation of a Hydrogen Plasma from an Incandescently Heated Hydrogen-Catalyst Gas Mixture with an Anomalous Afterglow Duration" (Formování Vodíkové Plasmy z prudce zahřaté Směsi Vodíko-Katalytického Plynu s Neobvyklou Dobou Doznívání) viz http://on-the-rag.com/wp-content/upload ... fusion.pdf podle kterého právě uhličitán draselný K2CO3 je jeden ze mnohá katalyzátorů, umožňujících vodíku přecházet do nižších zlomkových stavů a tím uvolňovat energii.
A že už na to ve světě přicházejí ukazuje i toto video, na kterém je ukázána hořící voda s lehkou příměsí K2CO3


____________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa střílí...
Odpovědět

Zpět na „Rozklad vody a vodík - všeobecně“