Meditace

Léčebné postupy.
Odpovědět
pepo.bn
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: úte 17 črc 2007 23:02
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od pepo.bn »

Pekná ,,rukavica'' , musím uznať , no vedz , že ja osobne ťa beriem za slovo . Mimochodom na Cheb mám velmi dobré spomienky . Až na jden mesiac (príjmač) tuším Kdyne sa to volalo , niegde pri ČB a bajočko tak 3 mesiace po strelnicaich v Rusku , som si v Chebe odslúžil 22 mesicou (nigdy som nepatril medzi ,,svätých'') aj s nadsluhovaním . Žiadni ,,bygoš'' ani PS ale špeciál , to jest PVOS - rakeťák . Občas chodím okolo , takže je dosť možné , že skôr alebo neskős si mőžme dať ,,sčucha''. PePo


Nič nie je nemožné , stačí len chcieť a vedieť ako na to !
Anonymní

re:reiki mistr

Příspěvek od Anonymní »

To že jsi přišel, zařídila "náhoda" života..
Kdo odtud odchází /někdo../ jen proto, že má druhý jiný styl ,jiný názor,dělá špatně..
Taky mi Tvůj styl hned nepadl do oka.
Jseš jaký jseš,ucelený, jsi tam kde jsi,stojíš si za tím a tak to bude
v Tvém případě správné.Když dva dělají stejně, nikdy to není totéž....poučky... -ty se průběžně mění, jen lidi jsou důležití...
Každý "mistr" svým životem popírá spoustu pouček a vytváří nová pravidla a svou opravdovostí je splatňuje ..
Každý kdo se na druhého kouká z patra ať si zkusí stát na jeho místě..
Stoupnout si před člověka,otevřít hubu,podat ruku ,je pro silné.....
Nechme na těch kdo jsou životem vybráni, ať si svobodně zvolí svůj vlastní autentický styl.A pokud nás osloví,dobře ,pokud ne-vždyť jsou i další.
Život je živý, není to žádný předem jednou daný mechanismus..


Anonymní 2

kontakt

Příspěvek od Anonymní 2 »

Pro Anonymní

Buď zdráv, příteli,
chtěl jsem Ti poslat soukrompo zprávu, ale nemohu, protože nejsi registrovaný. Moc mě to mrzí. Nechám to na Tobě, jestli mi dáš nějakou možnost Ti soukromě napsat. :)
reikimistr


Uživatelský avatar
anonymní králík
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: stř 27 srp 2008 11:48
Bydliště: na okraji mléčné dráhy

Re: re:Sano

Příspěvek od anonymní králík »

Anonymní píše:Sano:ve skutečnosti je na "duchovní cestě" vlastně každý...
...
Každý kdo poslouchá své srdce, je na té "své "správné "duchovní"cestě....
To bylo moc krásné! Lépe už to asi nikdo vyjádřit nedovede.
To je otevření srdce, hodné Mistra - žáka E.T. a M.T.
A tak díky tomu se teď zvedla mocná vlna Lásky z lůna své Existence
a zaplavuje všechno a všechny. Dobře tomu, kdo se jí otevře. A čísi moudré a laskavé oči - tam - někde na konci prašné cesty - tam, za nízkým plůtkem - na to tiše hledí a moudrá ústa říkají :"Tak pojď dál, hochu, ale pospěš si, jsem tu jen na skok, abych ti předal štafetu a pak už zas musím jít. To víš, čekají na mně zas jinde. Tady je to teď zas na tobě. A drž se, zatím to bylo moc dobrý!"


Anonymmní

re:Joel

Příspěvek od Anonymmní »

Milý Joeli-jsi bystrý,a "máš to pod kontrolou" :D ,kdyby si se
nějakou bezesnou noc mrknul alespoň do tý 1.arupadžány,a pochopil prakticky o čem je tu řeč,
sranda by tě malinko přešla.Pro lidi jako ty jsem právě v těchto příspěvcích anonymní.
Sarkastickej intelektuál-to bejvaj těžší případy.Tu kliku jako ten kluk na nádraží mít asi nebudeš....
Ale-ono není vlastně kam spěchat.
A pod svým jménem si s Tebou rád dám točenej Prazdroj :měj se pěkně :lol:


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jak to říct anonymnímu světu,

Příspěvek od 1220 »

že mně to celé vede k breku, jestli je lepší ticho, jako, že jo, anebo radši fotbálek na plácku kde se řvát nikdy nemuselo?
:oops:
K.


Uživatelský avatar
anonymní králík
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: stř 27 srp 2008 11:48
Bydliště: na okraji mléčné dráhy

re

Příspěvek od anonymní králík »

To mě fakt mrzí, že mi nevěříš, já jsem to psal (aspoň jsem se snažil) se stejně otevřeným srdcem, jako Ty. Škoda. Některá niterná sdělení asi nejsou pro všechny oči, chápu, že pak to může vypadat nedůvěrohodně. To by ses ale musel zaregistrovat. Nemám Ti kam soukromě napsat.
Nezlob se, prosím na mne.


Anonymmní

Re:Karel m

Příspěvek od Anonymmní »

Zkusíme to ticho-svatá pravda :lol:


Uživatelský avatar
anonymní králík
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: stř 27 srp 2008 11:48
Bydliště: na okraji mléčné dráhy

re

Příspěvek od anonymní králík »

Ale tu Lásku, o které jsem mluvil, přece ve svém srdci cítíš, stejně jako já,
důvěřuj tedy jí, když nevěříš mně. Tady se něco velkého a mocného pohnulo - a je to díky Tobě! Kdysi - kdosi napsal :"Buďto nás spojí Láska, nebo zahyneme." A ona tady teď je a všechny nás spojuje. A čeká, co my s tím uděláme.
Brácho, z toho se nevyzuješ! (nebo možná vyzuješ, ale já bych si moc přál, abys to nedělal)


Anonymmní

re:Joel

Příspěvek od Anonymmní »

Joeli-je to jak se ženskými.Když vidíš nějakej opravdovej kus a chceš ho sbalit-s nikým o tom nemluv,tvař se jakoby nic, jdi a sbal jí.Cokoli jinýho nefunguje.Pravda je vlastně taky ženská/v určitém ohledu určitě/ a jako každá ženská nemá ráda indiskrétnosti.Pokud ses do ní zamiloval- je to na Tobě.Sbalit jí musíš sám.Jak?-po svým......musíš se o ní snažit-rozumíš mi?


Uživatelský avatar
anonymní králík
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: stř 27 srp 2008 11:48
Bydliště: na okraji mléčné dráhy

Rozumím Ti dobře

Příspěvek od anonymní králík »

Já tam tenkrát u toho stolku s duchovními knížkami taky stál. Ne jako prodavač, ale jako"náhodný kolemjdoucí, který má právě tak 30 min čas do odjezdu a nudí se". A pak jsem "jen tak - namátkou" vytáhl nenápadnou, tenkou knížku v růžovočervených deskách. Jmenovala se "Kniha života". A já těch 30 min u toho stolku prostál, celou jsem ji přečetl a pak si ji koupil. Jeden z prodavačů , jakýsi trošku víc plnočtíhlý, myslím že vousatý (ale za to neručím), když viděl mé zvlhlé oči, povídá:" Hele, jestli chceš, přijď"tehdy a tehdy, tam a tam, my tam meditujeme, můžeš se přidat. Já jsem poděkoval a odešel a srdce mi to rvalo, protože jsem věděl, jsa z dálky, že jaksi tady nemám šanci. A přitom jsem dobře věděl, že Tam - to určitě je a že je to určitě pro mne. Nicméně, osud měl pro mne připraveného něco jiného, ale to je zas jiná kapitola.
Ale na ten stánek, kousek od východu z hl. nádr. jsem si pak často vzpomněl. Z toho prodavače vyzařoval takový hluboký, vnitřní klid a mír.
Po nějaké době, když jsem zas projížděl, už tam stánek nebyl. Bylo mi jasné, že tuhle otevřenou dlaň, kterou mi tenkrát Pravda nabídla, jsem prostě "prošvihnul".
A tak aspoň teď - aspoň takhle na dálku - zdravím oba prodavače. Ať je Pravda a Láska nikdy neopustí!


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

střípek

Příspěvek od 1220 »

anonymní píše: - zdravím oba prodavače. Ať je Pravda a Láska nikdy neopustí!
Není špatné, když si člověk pamatuje rozcestníky,má veliké city, jedinečný osud, a myšlení.Přijde mu ale chvíle, kdy všechno to, co je mu
tolik drahé, sám od sebe, a s láskou opustí.
Na jeho nástroje které se změní, pak hraje jiný foukač, ten který je tu, a přesto vidět není.
moc pokoušíš anonymní, taky dostaneme holí. :shock:
K.


Anonymní:

re:Joel

Příspěvek od Anonymní: »

Joeli,Karel m má pravdu.Tohle naše plácání o vzpomínkách ma už velmi
blízko ke Steelové.a racionální čtenáři budou na pokraji únosnosti
musíme tu taky nechat místo na konstruktivní
diskuzi, nebo dostanem za uši. tak hup na zem ... :)


Uživatelský avatar
anonymní králík
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: stř 27 srp 2008 11:48
Bydliště: na okraji mléčné dráhy

Racionální čtenáři jsou taky jenom lidi

Příspěvek od anonymní králík »

a potřebujou si občas od toho svého vyrábění Joe cell a všéélijakých hejblat odfrknout. Tak víš co? Odlehčíme to teď úplně. Karel m má rád pohádky, tak co třeba tuhle: "Žili, byli, tři králíci v klobouku "Energie u pramene" - Pracovití a pilní Bob "A", a Bob "K", kteří vždy od časného rána něco kutili na autě na alternativní pohon a menší Bobek "a", kterému se nikdy z vyhřátého klobouku iracionality nechce. "Bobku!" volají na něj ti dva, "Vstávej a pojď nám aspoň podávat klíče!" "A próóóč? Opáčí ospale Bobek. "Aby se racionální čtenáři nepolekali!" Odvětí ti dva.
"Racionální čtenáři, ať si vlezou do rubriky "Jak na to...", tam mají racionality dost! Já mám ještě iracionální noc!" Odvětí vzpurný Bobek, obrátí se na druhý bok a zas se blaženě zasní...Ale oba Bobi, "A" i "K", se naštvou a milého Bobka z klobouku vytřepou a musí s nimi kutit. Nu a jestli ten motor ještě nepostavili, kutí tam dodnes."
Tak co? Já vím, žádný Andersen ze mně už asi nebude. To jen tak - chtěl jsem jen na chvilku rozsypat to pověstné koření života. Asi se mi to moc nepovedlo. Můžete mě za to praštit hollí do hlavy. (pěkně za uši, jak se to králíkům dělá). Hop! :jump:


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

náhodou

Příspěvek od 1220 »

Pohádka pravdivá jak se na pohádku sluší a patří.
Horší je , že na mém autě/ viz foto galerie/ stala ohňová příhoda /tamtéž/,
a i další supi klovou moje játra, a brání tak /nevědomně/ velké internetové závislosti. Jsem nucen z těchto důvodů činnost přispívací pozastavit doufám tak cca na tři týdny, to už budu mít taky jinou int .přípojku. Nový vyvíječ bude mít i nové fotky, bude jiný.
Když jsem vyndával motor padnul mi na palec u nohy, když jsem palec
léčil, vytáhnul jsem z něj úvahu na téma: Hloupý Honza a drak a Kocour v
botách. Pokud mně někdo nepředejde pak to sem dám. :shock:
Přeju slunný podzim a zdar.
K.


Odpovědět

Zpět na „Léčba těla i ducha“