Subliminály a pod.

Léčebné postupy.
Odpovědět
sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

007

Příspěvek od sao »

Nechtěl jsem do toho nikterak zasahovat , ale když jsem si to , co tady píšete přečetl , tak musím konstatovat , že má sano pravdu.
Budu psát velice cenzurovaně , tak prosím čtěte i mezi řádky řádků .

Všechno okolo nás , je vlnění , -- tedy i řeč .
A teď si všimněte , co dokáže ------------ znovu upozorňuji , že je to jenom vlnění ------ .

Takže tady do sebe perete řečnické vlnění a vyvolalo to ve Vás různé emoce -- je tak , že . A teď si představte , že se to podpoří ještě nějakým přístrojem – “zesilovačem “ -- to tady bude pěknej bordel – mám pravdu ? – mám , samozřejmě , že mám .
Zase si představte , --- že sem napíšu velice urážlivé slova -- na Všechny -- váš mozek to převede na el .imp . a zase jsme u vlnění. Budete na mě nadávat a oponovat mě , cože jsem si to dovolil atp - a to mi věřte , že bych to dohnal do vrcholného extrému .
V samé podstatě je to ale jenom a jenom vlnění , jako všechno okolo nás .

Z toho nám plyne , že to musí mít člověk pěkně nastudované a musí brát v potaz všechno a když řeknu všechno , tak tím myslí všechno.
Teprve až bude probíhat diskuse v naprostém klidu – a to si musí každý sám v sobě porovnat , jestli to s ním nic nedělá – tak bude plodná .
Můžete si to představit asi tak , že budete k někomu mluvit z pozice síly a dotyčný Vám do toho nemůže kecat . V tom případě budete absolutně klidní a vyrovnaní , protože Vás nebude absolutně zajímat , co si dotyčný myslí.

Nevím , jestli budu správně pochopen , ale v každém případě je to na každém z Vás , aby si z toho vzal -- podle Svého IQ -- co potřebuje .


complain

Příspěvek od complain »

no,takže z tohoto mi je jasný,že subliminály i podprahové vnímání je španělská vesnička. asi píšu po americku. máte někdo osobní zkušenost a nebo jen stačí zavrhnout neznámé.....


jarda
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pon 05 lis 2007 17:12

pro všechny.

Příspěvek od jarda »

Vlastně chápu všechny,protože nevědomí často trpí bázní a strachem z neznámých věcí. Pokud chápete,o čem complain píše,pak se netřeba obávat ničeho. je to totéž, jako autogenní tréning,joga, nebo poznávací meditace. U subliminálů není třeba žádné energie nebo motivace. Můj kamarád má tento přístroj a i já jsem jeho uživatelem. Zbavil mne negativních pocitů a obav po velmi těžké havárii. Co dodat? Pokud se complain na tuhle diskusi vyprdne,bude to díky nevědomosti a domněnkám. Já mám pouze pozitivní zkušenost, i když to je časově náročný.35 dní poslechu. Ale stálo to za to. Jsem příjemně překvapen,že tato diskuse existuje. DÍKY VÁM !


JÁ NEŘÍKÁM TAK ANI TAK,ALE NA MOJE SLOVA DOJDE
belamachina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 328
Registrován: stř 17 led 2007 1:59
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od belamachina »

complain píše:no,takže z tohoto mi je jasný,že subliminály i podprahové vnímání je španělská vesnička. asi píšu po americku. máte někdo osobní zkušenost a nebo jen stačí zavrhnout neznámé.....
pocuj dalo by sa takto aj trvalo schudnut ? Ja som raz videl nejaku relaciu kde Lagerfeld / modny navrhar co bol vzdy ako gula/ vychudnuty na kost hovoril ze sa mu podarilo schudnut tak ze jedol iba maces alebo toust a to len vdaka tomu vydrzal ze sam seba presvedcil ze je to jeho najoblubenejsie jedlo a nic na svete nie je lepsie. skusil som nico podobne a kedze som si vybral fidorky a kuracie prsia nemusel som sa velmi presviedcat o tom ze je to moje najoblubenejsie jedlo lebo jedno aj druhe mozem v akomkolvek mnozstve . fakt je ten ze som to nerobil nejako vedome ale podvedome a za nejaky cas som dal 40 kg dole.

Co sa tyka podvedomia mam skusenost ze ma obrovsku silu a myslienka na uspech predurcuje cloveka k tomu ze nepochybuje o tom ze bude uspesny , nerozmysla nad tym ako sa k tomu dopracuje len zrazu zbada ze veci sa okolo neho deju tak ze sa jeho ciele naplnaju. neviem to racionalne vysvetlit ale poznam viacero ludi co im to takto funguje :-))


complain

pro belamachina i ostatní

Příspěvek od complain »

jooooooo! konečně! ty jsi na to přišel. já měl 160 kg a dostal jsem se na 95. to je pravej důvod,proč ten krám mám. správně jsi narazil na sílu podvědomí. naše vědomí je takovej bezcharachterní pucflek a podvědomí.... to jsme my. a můžeme si nalhávat co chceme. hele,kdo si připustí závislost,tak je dobrej,a kdo s tím chce něco dělat,je skvělej a když se ti to podaří,tak jsi štastnej. je to jen technickej pozament,jenž dokáže pozměnit část tvého podvědomí díky podprahovému vnímání. takže ti do toho nemůže to upindaný vědomí kecat. vlastně to funguje tak,že si můžeš zvolit formu poslechu. já si nejdříve stáhnul z netu hafo hudby co se mi líbí a do té jsem nahrál afirmační formulku.přístroj ji pozměnil tak,aby ji moje podvědomí registrovalo a vědomí nikoli. tedy jsem v autě poslouchal ac dc a do hlavy mi putovala informace o tom,jak mi jídlo nechutná. je to isolované ovlivnění a není možnost nežádoucích účinků. jen když to přeženeš s tou nenávistí k jídlu jako já,tak se ti to vymstí,jako mně. je to fajn vědět,že ti tohle může pomoci. stejným způsobem si můžeš naordinovat lásku k lehké atletice, pořádkumilovnost či dochvilnost. chápu,že mně čeká kamenování,ale jako kus chlapa to unesu.


Zpc.Elservis
Stálý člen
Příspěvky: 92
Registrován: úte 13 bře 2007 21:44
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Zpc.Elservis »

Trochu povídání k tématu je zde: http://www.super.cz/moc-a-penize/17682- ... zsiho.html

Takže pozor na mozek. Já jsem slušně vyzbrojen, vím že když mi někdo chce pomoci či mi vysvětluje co je pro mne nejlepší a bez čeho že nemohu být a chce za to prachy, jde mu jen a pouze o ty prachy. A pokud je náhodou nechce hned, bude je chtít příště. Loterie, kasina herny tady taky nejsou proto abychom v nich všichni zbohatli, ale spousta lidí si myslí, že tomu tak je. Já nikomu netajím že mu zakázku udělám pro peníze a ne pro jeho pocit štěstí a neskonalé blaženosti a taky to jde. I ti co chodí do práce tam nechodí proto aby majitel blaženě hýkal, ale aby přinesli prachy... Takže rozum do hrsti... a trochu duševní hygieny... nečumět tolik na ty TV bláboly... nelítat po krámech píchajíce prstem do letáku - stejně nikdo nic nezlevní - to se jen ceny přepisují dokola... a pokud pro mne někdo chce něco udělat, ať to zkusí nezištně - to je věc hodná úcty... a taky vlastní osobní názor - ten skutečný bývá zcela odlišný od většinového stádního... Větsina z nás tady ho snad má. Jinak bychom tu asi nebyli... Ale je nás mááálo...


complain

Příspěvek od complain »

v jádru souhlasím a proto nechci být ovcí ve stádě a popravdě ani omylem nejsem. dát lidem šanci změnit se na základě vlastní vůle je něco špatného?? ale pokud někdo chcete kritizovat,tak kupředu,ale nějaký argumenty proti by koply. že stojí všecko za starou belu víme všichni. zřejmě však nikdo nemá vůli přečíst přízpěvky v diskusi. nerad se opakuju. mozek a podvědomí je jako stará blažková a stará paka.


sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

complain

Příspěvek od sao »

No jestli to , co jsi napsal hnedka po mě , bylo na mě – teda pro mě – musíš to tam psát -

no,takže z tohoto mi je jasný,že subliminály i podprahové vnímání je španělská vesnička. asi píšu po americku. máte někdo osobní zkušenost a nebo jen stačí zavrhnout neznámé.....

tak to seš vedle , jak ta jedle , protože ne zrovna s tímto přístrojem , ale mám takové zkušenosti , že by ledaskomu vstávaly vlasy hrůzou na hlavě a už nikdy by si s ničím takovým nezačínal , ale že je hold ta svoboda slova a myšlení , tak se na to kašle .
Určité věci jsou zapovězeny , né zakázány , ale zapovězeny a je na každém z nás , jak se k tomu postaví .
Už v 10 letech jsme stavěli v radikroužku podobná zařízení a s odstupem času , když jsem měl možnost se našeho učitele zeptat na to , co že jsme to prováděli , tak sám řekl , že byl tenkrát vůl a že kdyby věděl to , co ví dneska , tak by si nafackoval.
Nechci v žádném případě od něčeho odrazovat , ale tahle simulace se dá udělat i vlastní pílí a není k tomu potřeba žádná elektronika , jen je třeba se nad věcí zamyslet a pouvažovat .
Já třeba jsem se k tomu dostal náhodou , před pětatřiceti lety a začal to brát v potaz a všímat si a študovat věci samé a do dneška mi to přináší užitek , ale elektronicky , to jsem zavrhnul už dávno.
Mozek , jednoho každého z nás pracuje – jak se říká na 7 – 9 % - nemáme právo ho nutit pracovat víc , než nám příroda , jednomu každému , dala .
To je to samé , jako když někdo chce mít den bohatší králů bez toho , než by hnul prstem.
Mám pokračovat -- nebo už je to trochu jasnější -- a nebo stále je to pro někoho španělsko a nebo americko ?
Complain , já to nezavrhuji a nechci Ti to ani znechutit , jenom říkám , jak to doopravdy je a myslím si , že mám dostatek zkušeností s životem.
Vím , že jsi to za určitý peníz koupil a tak to taky chceš využít , ale tak jako u všeho , třeba velice rozvážně a promyšleně .
Vím , že máš radost z toho , jak to pěkně funguje a že se chceš s ostatníma o ni podělit – cítím to z Tebe , jenom ale říkám buď opatrný , ostatně v životě jsi určitě opatrný u všeho a tak je třeba být skutečně u všeho .
Asi tak nějak .


comlain

sao , nic proti.

Příspěvek od comlain »

hele,sao,já chápu,že jsem kacíř,ale pro mne není povědomí nic šíleně nepochopitelného a pokud opravdu přečteš mé přízpěvky,tak pochopíš,že mne zajímají zkušenosti ostatních lidí s podprahovým vnímáním. pokud jsi ideální osoba bez chyb a fakt tě nenapadá,jak se zlepšit,tak ti musím gratulovat. já od této diskuse čekám argumenty,jenž by byly relevantní,ale stále se na mně sápou vymítači ďábla s výkřiky do tmy. hele,už jsi někdy laboroval náboje?? je to nebezpečné,ale jen pro nezasvěceného a neopatrného. jinak běžná věc. a ty myslíš,že chci něco zneužívat??z něčeho profitovat?? někomu dohazovat?? s něčím kšeftovat?? nepotřebuju to. zajímají mne zkušenosti lidí. názory taky. obávám se však,že na diskusi je příliš brzy. nejsou na tu realitu mnozí připraveni.


belamachina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 328
Registrován: stř 17 led 2007 1:59
Dostal: 1 poděkování

Re: complain

Příspěvek od belamachina »

sao píše:No jestli to , co jsi napsal hnedka po mě , bylo na mě – teda pro mě – musíš to tam psát -

no,takže z tohoto mi je jasný,že subliminály i podprahové vnímání je španělská vesnička. asi píšu po americku. máte někdo osobní zkušenost a nebo jen stačí zavrhnout neznámé.....

tak to seš vedle , jak ta jedle , protože ne zrovna s tímto přístrojem , ale mám takové zkušenosti , že by ledaskomu vstávaly vlasy hrůzou na hlavě a už nikdy by si s ničím takovým nezačínal , ale že je hold ta svoboda slova a myšlení , tak se na to kašle .
Určité věci jsou zapovězeny , né zakázány , ale zapovězeny a je na každém z nás , jak se k tomu postaví .
Už v 10 letech jsme stavěli v radikroužku podobná zařízení a s odstupem času , když jsem měl možnost se našeho učitele zeptat na to , co že jsme to prováděli , tak sám řekl , že byl tenkrát vůl a že kdyby věděl to , co ví dneska , tak by si nafackoval.
Nechci v žádném případě od něčeho odrazovat , ale tahle simulace se dá udělat i vlastní pílí a není k tomu potřeba žádná elektronika , jen je třeba se nad věcí zamyslet a pouvažovat .
Já třeba jsem se k tomu dostal náhodou , před pětatřiceti lety a začal to brát v potaz a všímat si a študovat věci samé a do dneška mi to přináší užitek , ale elektronicky , to jsem zavrhnul už dávno.
Mozek , jednoho každého z nás pracuje – jak se říká na 7 – 9 % - nemáme právo ho nutit pracovat víc , než nám příroda , jednomu každému , dala .
To je to samé , jako když někdo chce mít den bohatší králů bez toho , než by hnul prstem.
Mám pokračovat -- nebo už je to trochu jasnější -- a nebo stále je to pro někoho španělsko a nebo americko ?
Complain , já to nezavrhuji a nechci Ti to ani znechutit , jenom říkám , jak to doopravdy je a myslím si , že mám dostatek zkušeností s životem.
Vím , že jsi to za určitý peníz koupil a tak to taky chceš využít , ale tak jako u všeho , třeba velice rozvážně a promyšleně .
Vím , že máš radost z toho , jak to pěkně funguje a že se chceš s ostatníma o ni podělit – cítím to z Tebe , jenom ale říkám buď opatrný , ostatně v životě jsi určitě opatrný u všeho a tak je třeba být skutečně u všeho .
Asi tak nějak .
drahy priatelu dozaista tvoje skusenosti su pre teba na nezaplatenie ale ked sa s nimi nepodelis s ostanimi tak je to velka skoda lebo najlepsie je sa poucit na chybach druhych ludi. myslim ze sme tu vospolok dostatocne silne osobnosti aby sme dokazali racinalne posudit vstrebat a vybrat si pre seba to pdstatne a uzitocne co nas posunie vpred. myslim si a mozno mi date zapravdu ze sa neda fungovat sposobom ze ked zavriem oci pred zlom ze ono prestane existovat . podla mojho nazoru jedine absolutne pochopenie apoznanie danej problematiky nas moze ochranit pred pripadnim zneuzitim proti nam . je to ako rengenovimi lucmi nie je ich vidno ale neznamena to ze ked si zavrieme oci alebo sa budeme tvarit ze ked poprieme ich existenciu ze nas nemozu zabit. takze ja ako entita by som sa rad dozvedel o tom ako to funguje a ako sa proti tomu mozno branit co najviac. je lahke detekovat stenicu co vysiela na nejakej frekvencii ale ako zistit ci niekto v mojom bezprostrednom okli sa nesnazi vpravit do mojho podvedomia informaciu alebo manipulovat ma? to je dost zasadna otazka. mam pocit ze satake veci deju a ani v najmensom sa mi to nepaci.


COMPLAIN

for belamachina

Příspěvek od COMPLAIN »

nemáš šanci zjistit obsah subliminálu bez originálu pozadí. tedy polopatě. máš písničku od elánů,jenž obsahuje něco,co tě má změnit. třeba:mám chuť si jít koupit vložky alvays,nebo jak se to píše. nic neslyšíš,ale pokud by jsi mohl porovnat grafickou stopu písničky se subliminálem a bez,pak jsi schopen to detekovat. je to zbraň,se kterou můžeš napáchat mnoho dobra i zla. nedělám si iluze o tom,co na nás zvrací média. podívej se na uniformní chování populace,na hodnotový žebříček,na průměrného občana a zjistíš, že to nebude náhoda.kreativita populace od revoluce klesla o 75 procent. zpitomnělí rodičové a společnost jako taková děti nenechá na pochybách,co je v životě důležité.jsou to mobilní tydlyfony,jsou to pěkné hadry a naleštěné auto. o obsahu hlavy tam nic není. společnost již nevychovává lidi,ale voliče. ale to už je jiná kapitola. jak jsi sám uznal,bez diskuse nebude nic.....


belamachina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 328
Registrován: stř 17 led 2007 1:59
Dostal: 1 poděkování

Re: for belamachina

Příspěvek od belamachina »

takze je to asi tak ze monsignore sme v prdeli? no parada takze ti co tu biju na poplach o zneuziti su trosku mimo misu. :-(


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

complainovi

Příspěvek od 1220 »

I já jsem byl na Zlaté mysli sro Lesní 3 Liberec jako Šaman.
Na tom kurzu se dělaly i jiné věci : Detekce osob, osobní historie, léčba ,nebo diagnóza na dálku.
Principem je přechod do alfa mozkových vln. Je o tom kniha jmenuje se Modrá alfa. Stav se navozuje přes farvy duhy v představách a to od infra červené po ultra fialovou k tomu se pouštěla hudba : slabý infra zvuk.
Určitě je pravda,že podvědomí umožní, to co vědomí zpravidla nedovoluje. Pokud by člověk doopravdy dokázal být stále v alfa, není to nebezpečné, protože je zároveň bude blízko alfa vlnám i ostatních lidí,
a lidstvo jako takové není možné, aby bylo špatné.
Ale vždy záleží od každého. Existují silní vysílači tzv. lidé charismatičtí,
kteří toto pole mohou zabarvit po svém, v tu chvíli se do téhož pole dostane slabý submisivní typ a je hotovo : pán má dalšího otroka, který o tom ani neví. Pokud by ale byl v alfě stále, přišel by na to. To mu ale pán vnějším rozptýlením již nedovolí. Určitě přijdete na mnoho příkladů ze života kdy tomu podobně bylo.
Pro úplnost :
http://shop.ben.cz/cz/160106-modra-alfa.aspx
:color:
K.


sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

myslím si , že už je to vyčerpávající odpověď

Příspěvek od sao »

Milej zlatej , do kácíře máš hodně daleko , protože používáš jenom výrobek od někoho jiného a ani ve snu Tě nenapadlo dát do toho taky kus sebe sama . Tvé příspěvky jsem si přečet a taky si nastudoval přístroj a dávám Ti zkušenosti a Ty je jenom odmítáš a máš hlavu zamotanou drobnými úspěchy a nechceš se zamyslet nad ostatním.

To že jsem psal , že mám dostatek zkušeností , ještě neznamená , že vím všechno .Nikdo neví všechno , proto jsem psal DOSTATEK a né VŠECHNY zkušenosti a to je rozdíl a co se týče toho zlepšování se sama sebe , já jsem nic takového nepsal a tak to sem prosím netahej- no a konečně to jak píšeš - profitovat – kšeftovat dohazovat – atd . já nic takového nepsal a jestli myslíš to – “ tak to taky chceš využít “ tak to je psáno pro sebe , jako pro Tebe samotného . Né na kšeft a nebo něco podobného - to bych tam snad napsal – ne .
Nepíšu dvojsmyslně , kdybych tak chtěl činit , tak to řeknu , -no ne – to dá přece rozum.
Dávám Ti zkušenosti a svůj názor a Ty ho odmítáš a nechceš se nad ním zamyslet a místo toho ve mně hledáš a podbízíš mě chyby a nakonec napíšeš , že na to nejsou lidi připraveni - jsou a ani nevíš jak .
Ti co o tom vědí mlčí , protože nechcou dopadnout jako já , aby něco vysvětlovali a Ti co o tom nevědí , tak Ti zase ze sebe nechcou dělat hlupáky a psát voloviny , aby je potom někdo sepsul .
Nemám touhu někomu furt něco vysvětlovat a nebo se dělit o věci , které jsou nedělitelné a které si musí každý prožít sám na vlastní kůži . Každý je osobnost sama za sebe a kdyby sebevíc chtěl , tak toho druhého není schopen pochopit (píši i pro belamachinu) Nemusíš se bát o to že Ti někdo chce do mozku něco nacpat – to se mu nemůže nikdy podařit , pokud s tím Tvoje vědomí nebude souhlasit .


Odpovědět

Zpět na „Léčba těla i ducha“