Subliminály a pod.

Léčebné postupy.
Odpovědět
complain

Příspěvek od complain »

ani kousek zkušenosti,ani ždibec konkrétnosti. rozhodně nesouhlasím s tím,že se ti do podvědomí nedostane nic,s čím tvoje podvědomí nesouhlasí. to je blud a vychází to z teorie posthypnotických příkazů. nechci psát o domněnkách,ale o osobních zkušenostech. myslel jsem si,že tak učiní i ostatní. milý sao. pokud máš osobní zkušenost s podprahovým vnímáním,subliminály nebo čímkoli podobným,tak ven s tím. neboj se,skrze nevědomost jsem si z nikoho špumprnágle v životě nedělal. a osvětlit jednu z důležitých věcí mi připadá důležité. budu se se svými zkušenostmi dělit. píšeš o drobných úspěších..... pro mně to jsou obrovké úspěchy.doknce jsem dokázal sebevrahovy vrátit chuť do života. a co ty,taky rád pomáháš?? já si zkušenosti,ať jsou jakékoli nehodlám sobecky nechat pod polštářem. nechci mluvit o mé radosti a dobrých pocitech. jen o konkrétních věcech a zkušenostech. máš osobní zkušenost?? jo, koupil jsem si přístroj a chci se podělit o zkušenosti s ostatními uživately. je na tom něco špatného?


belamachina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 328
Registrován: stř 17 led 2007 1:59
Dostal: 1 poděkování

Re: myslím si , že už je to vyčerpávající odpověď

Příspěvek od belamachina »

sao píše: Nemusíš se bát o to že Ti někdo chce do mozku něco nacpat – to se mu nemůže nikdy podařit , pokud s tím Tvoje vědomí nebude souhlasit .
toto som pocul v suvislosti s hypnozou ale toto je podprahove vnimanie ktore pouzivali v amerike ked do polsnimku kresleneho filmu pre deti narvali reklamu na pivo a cigaretle.

Ja teda nie som odbornik ale pani dbajte trochu na kauzalitu a logiku :-))) rozhodnite sa ci to funguje alebo nie :-)


sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

007

Příspěvek od sao »

Nehodlám tady prezentovat své osobní , vlastní , zkušenosti , ad1 - by se to neslušelo a ad2 by to nikdo , kdo to neprožil nepochopil .
Takže pokud bude chuť , tak na setkání u Jeffa dáme řeč . Teda pokud se konečně - complain – odanonymuješ – nějak se mě ekluje mluvit do zavřených dveří .
A pro belamachinu - děti – to je něco jiného , jsou nezatížené a otevřené , proto se do nich dostaneš velice snadno – neoprávněné vniknutí do jejich mozku by se mělo trestat a to dost krutě .


complain

Příspěvek od complain »

milý sao,tvá podvědomí,stejně jako moje nemá rozum. je to malé dítě uvnítř a je otevřené každé novotě,pokud mu ji předložíš v konzumním stavu. dospělé naprogramuješ stejně jako děti. to je úplně jedno. anonymita mi je příjemná,zejména skrze špicle a udavače. možná by jsi se divil,kolik se jich toulá mezi lidmi. myslím ty ze služeb. léčím koloidem a tudíž se dopouštím protiprávního jednání,stejně jako bylinkáři či léčitelé. veškeré léčení je mnohdy kničemu,když duše strádá. k tomu však subliminály. je to kruh.


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tak to řekni veřejně

Příspěvek od 1220 »

Co Tě trápí, když to řekneš veřejně, už tím se Ti uleví, a pak že osud máme ve svých rukou,
ani náhodou.
Ne že by nebyly pozůstatky Chrámu Obnovy, ale zdá se že Tě to stejně táhne jinam . Stejné přitahuje stejné to si piš.
K.


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

pánové řešíto to tu velice hezky,subliminíly jsem ještě nezkoušel,ale kdysi jsem si na comp stáhl z netu brain wave generator a můžu říct že jsem pravidelně u toho usínal a výsledek žádný.
před cca 10léty jsem si začal hrát s holotropkou/už nikdy více/alfa stavem,tvarovými zářičí,astrálním cestováním a vím že tyto věcí fungují.po jednom hodně nepříjemném zážitku asi po 3letém experimentování jsem se na to vykašlal,Do alfy se sice dostanu ještě dneska ale ostatní věci už nejdou,dneska mě to mrzí protože už o tom vím teoreticky víc.Už pár lidí se mě ptalo co mi to dalo,myslím si že vím jak to funguje až zavřu oči natrvalo,ale to je jenom můj dojem který jsem nikdy nikomu nevnucoval a na to musí přijít každý sám.Ono tyto věci fungují/a hodně/ale velice těžko se to někomu kdo to nezažil vysvětluje.Vždycky jsem každému kdo mě před takovými experimenty varoval odpověděl,že riskuji jenom sám sebe a to jsem ochoten risknout.
Jinak vám držím palce ať se vám daří.


jarda
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pon 05 lis 2007 17:12

pro complaina i druhé

Příspěvek od jarda »

Většina lidí tady vůbec netuší, co ten přístroj vlastně dělá,ale zřejmě všichni budou tvrdit,že to stojí za houbeles. Co jsem si přečetl mi jasně dává znát,že bude třeba popsat funkci. Je to papoušek,který nahraje váš afirmační formulku,např: péče o pořádek mi činí potěšení, nebo: alkohol mi je lhostejný a pod.Přístroj hlas upraví do tkzv matčina hlasu, zmoduluje na neslyšitelnou formu ukrytou v pozadí. Třeba v písních či jiném zvukovém médiu. Poslouchá se to min měsíc a náprava je trvalá. Pokud tedy chápete,je to komunikace s vaším podvědomím. Nikoho nechci poučovat,ani urážet. vidíte,že přístroj funguje téměř mechanicky a bez jakKýchkoli záludností. Je to pochopitelné a čitelné. Nevyskytují se tam žádní démoni ani neznámí elementálové. Děkuji za pochopení. complaine,nenech se otrávit.


JÁ NEŘÍKÁM TAK ANI TAK,ALE NA MOJE SLOVA DOJDE
y

pre jarda a pre Anonymní

Příspěvek od y »

JArda píše :afirmační formulku,např: péče o pořádek mi činí potěšení-
bola by to pravda keby si dokázal určiť limity. Formulka sa pomaličky, potichúčky preklopí do závislosti na upratovaní. Afirmačnú formulku nezrušíš inverzným príkazom, zadáš novú. Podvedomie je idiot a máš čo si nechcel. V nabližšej ambulancii ti vysvetlia čo je chorobná závislosť na upratovaní.

Anonymní píše : ,že riskuji jenom sám sebe a to jsem ochoten risknout.
Ktosi vyššie píše , že pozná "prípady" holotropného dýchania. Keď sa niekto stane dobrovoľne "prípadom" a ostane na polceste alebo preafirmovaný, je to jeho bezohľadnosť. Všetci, čo potom budú kolo neho obskakovať až do smrti sú čo?

...možno kedysi niekto naafirmoval formulku , že postaví vyvíjač a v záujme dobra zapojí do toho celý svet . Zabudol na mantinely, že funkčný, a že bezplatne. Výsledok sa dostavil vo forme množstva fór, s ešte väčším množstvom "súvisicich" vlákien, patentov, zaručných návodov. A tak mi pripadá, že na vodu sa vozia iba neafirmovaní nečítatelia fór. Vynárajú z davu nezávisle na ničom.


complain

Příspěvek od complain »

pan y píše,že se něco překlopí....možná se překlopí poklopec... dělám si srandu. o subliminálech a podvědomí je opravdu třeba něco vědět a nestřílet od pasu. rozhodně ne k tomuto tématu. kritiků je kopec,zajímají mne konkrétní osobní zkušenosti. domněnek a pocitů jsme všichni plní. já mám zrovna pocit,že mě svrbí pravá půlka víc než levá. nyní bych mohl rozvinout teorii o vlivu politického smýšlení na svrbivost řitní hemisféry a........ ne,já bych chtěl osobní zkušenost. nebo nějaká konkrétní názor.pokud znáš někoho,u koho se afirmační formulka změnila v traumatizující šílenství ,pak jsem ochoten pro získání informací klidně čehokoli. pochopitelně se může najít idiot,jenž prahne po zneužití. zneužívá se ledasco. vlastně cokoli. tohle není vyjimka. je to ten pravý důvod k zavržení??


belamachina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 328
Registrován: stř 17 led 2007 1:59
Dostal: 1 poděkování

Re: pre jarda a pre Anonymní

Příspěvek od belamachina »

y píše:JArda píše :afirmační formulku,např: péče o pořádek mi činí potěšení-
bola by to pravda keby si dokázal určiť limity. Formulka sa pomaličky, potichúčky preklopí do závislosti na upratovaní. Afirmačnú formulku nezrušíš inverzným príkazom, zadáš novú. Podvedomie je idiot a máš čo si nechcel. V nabližšej ambulancii ti vysvetlia čo je chorobná závislosť na upratovaní.

Anonymní píše : ,že riskuji jenom sám sebe a to jsem ochoten risknout.
Ktosi vyššie píše , že pozná "prípady" holotropného dýchania. Keď sa niekto stane dobrovoľne "prípadom" a ostane na polceste alebo preafirmovaný, je to jeho bezohľadnosť. Všetci, čo potom budú kolo neho obskakovať až do smrti sú čo?

...možno kedysi niekto naafirmoval formulku , že postaví vyvíjač a v záujme dobra zapojí do toho celý svet . Zabudol na mantinely, že funkčný, a že bezplatne. Výsledok sa dostavil vo forme množstva fór, s ešte väčším množstvom "súvisicich" vlákien, patentov, zaručných návodov. A tak mi pripadá, že na vodu sa vozia iba neafirmovaní nečítatelia fór. Vynárajú z davu nezávisle na ničom.

zaujimavy postreh s tim preklopenim . :-)) hovori sa nezelaj si lebo sa ti to splni. ono vsetko ma svoje ale co danu vec nejako vymedzuje . takze cely problem asi bude vymysliet ucinnu blbovzdornu formulku :-)))

zovseobecnovanie nie je asi najvhodnejsie takze ta formulka musi byt sakra prespekulovana a vymysliet ju bude asi sakra makacka na mozog :-))) ozaj su nejake osvedcene formulky co funguju bez vedlajsich ucinkov? urcite musia existovat nejake odskusane finty. :-))


y

voda

Příspěvek od y »

Nemám pocit. že želám zle, práve naopak. Upozorňujem.

Programovanie podvedomia, vetami, o ktorých vieme iba to, že ich dôsledky by sa mohli zachovať želajúco sa mi zdá nezodpovedné. Preklopené prípady už spomínal niekto aj na tomto vlákne. Ako sa dá zistiť od preexponovaného človeka ako sa preprogramoval? Tuším, že Freud písal o nulovaní podvedomia. Len koľko je takých machrov?


COMPLAIN

Příspěvek od COMPLAIN »

no, to už je lepší. rozhodně si každý limit určí sám. je nutné být obezřetný a jádrem problému je ta formulka. musí být jednoduchá a pochopitelná pro pětileté dítě. takže cizí slova, složité věty a nebo negace je zcela nefunkční. je na fantazii každého,co vše se dá či nedá,co je a není morální či snesitelné.rozhodně to je motivační záležitost. pochopitelně se neobejdete v začátcích bez potíží. je to jako jízda do zatáčky. musíte přizpůsobit rychlost. žijeme v uspěchané době a když něco není hled,tak to je k ničemu. takže logicky chceme změnu každý hned a zítra je pozdě. tak to NENÍ!! rychle funguje na alkoholika,že mu vždy při požití alkoholu zlomíte ruku. nebo kopnete pořádně do kulí. to je dobrá motivace. na rúzné obsese a závislosti,změny chování je třeba čas. proto po bouřlivých začátcích volím rozhodně mírnější formu. tu rychlejší a drastičtější jsem si vyzkoušel u sebe.pár lidí jsem naučil jednoduché dýchání pro obnovu sil a musím konstatovat,že je hned na světě líp. jinak všelijaké holotropní dýchánky,složité tréningy a karmy.čakry,aury a mantry nechávám těm chytřejším.mám přátele v nepálu a naučili mne,že v jednoduchosti je síla a vše funguje na jednoduchých principech. pokud to není jednoduché,člověk se v tom zaseká. freuda beru,ale rozhodně ne bezezbytku. afirmační formulka musí vycházet z toho,co chceš po tom podvědomí. třeba: chtěl bych žluté porsche 911 biturbo rinspeed,nebo chci něco........ podvědomí je úplně jedno,co chceš. ale fakt úplně buřt. je to jako s dítětem. nutné mu říct,co jsi,a třeba i nadsadit, ovšem vždy dle požadované korekce. pro neurotika se mi osvědčilo: jsem klidný a šťastný. nutno si uvědomit,že 90% chorob je psychosomatického původu. tam jsou obrovské možnosti. náprava kriminálníků skýtá obrovské možnosti stejně jako zneužití vládnoucí nomenklaturou. pokud něco chcete vědět,ptejte se, odpovím rád. pokud něco víte nebo tušíte,ven s tím, oponenti jsou moc důležití. pro belamachina: vystihl jsi problém. pro y: nevím,co je to přeexponovaný.


alien
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: pon 12 lis 2007 13:22

Příspěvek od alien »

pro COMPLAIN.
na jakém principu to funguje tomu rozumím ale není mi jasné,nebo jsem zatím na to nikde nenarazil že by někdo nabízel takové mašinky,takže kdyby jsi prosím tě někde našel schéma něčeho takého nebo nějaký sw na pc tak mi prosím dej echo,klidně to na sebe vyzkouším protože si myslím že když máš pevnou vůli takže tě nemůže relativně nic ohrozit.Do holotropky bych nešel,alfu znám a věřím ze to funguje.Podvědomí je určitě mocná čarodějka a naučit se ho ovládat je asi fajn.Pokuď si do hlavy necpeš voloviny typu hodně peněz atp už nejlépe zítra tak si myslím že je to celkem bezpečné a odnaučit se chlastat,kouřit atp je i užitečné.
Kdysi jsem zkoušel autohypnozu,minulé životy a funguje to.Dále si myslím že i THC /rozumné množství/funguje jako zkratka k tvému podvědomí.
No nic takže kdybz náhodou tak napiš.
dík Alien


je hodně věcí mezi nebem a zemí ale obloha je super.
complain

Příspěvek od complain »

asi jsi nečetl celou diskusi,nicméně sis zasloužil todle:http://www.kolumber.com/sub_offer.php o thc vím taky mnohé,mému tátovi to zachránilo život. takže nějaký kecy o hulibrcích sice chápu,ale není to o lidech,ale o látce. nejen nausea,ale i deprese,ekzemy vč atopického a fůru jiných. o té zkratce do podvědomí... no,prostě to neberu,anžto to není definované. myslím ten účinek ve vstahu k podvědomí. jo, píšeš o vůli. pokud máš pevnou vůli,dokážeš všechno. nějaká obezita,sklon k chlastu či podobné závislosti tě nemůžou rozhodit. ten přístroj je pro nás,bačkory,pohodlné týpky,jenž si sami nepomůžou. ty s podvědomím těžko něco zvládneš ujednat. musíš ho přemlouvat. neustále mu to opakovat. tak mu změníš pohled na konkrétní problém. pouze izolovaně na jeden!!!! pak,až ho zvládneš můžeš dál. takže ten přístroj není o vůli,ale o KÁZNI. o vnitřní čistotě. pokud je někdo prase. tak mu nebude činit zádný problém ublížit druhému. ale to je obecně známo.


jarda
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pon 05 lis 2007 17:12

Příspěvek od jarda »

Complaine. Prosím,popiš své dechové cvičení. pokud možno podrobně.DÍKY.


JÁ NEŘÍKÁM TAK ANI TAK,ALE NA MOJE SLOVA DOJDE
Odpovědět

Zpět na „Léčba těla i ducha“