Stavba tepelného čerpadla

Praktická část fóra.

Moderátor: rival

martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

300

Příspěvek od martin11 »

...to nemáte 300.- si tu knihu koupit...???....karkulka červená :oops:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
gromit
Zasloužilý člen
Příspěvky: 586
Registrován: pát 18 črc 2008 21:37
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Tepelné čerpadlo

Příspěvek od gromit »

http://www.eltex-km.cz/
+ spousta dalších informací zadarmo


Když to nejde silou, musí to jít ještě větší silou!
I

Příspěvek od I »

Opravdu nikdo neposkytne upload a odkaz na knihu.Bohužel stavět tepelné čerpadlo v bytě nemám možnost.Prostě technické věci mě zajímají.Děkuji.

¨¨http://www.eltex-km.cz/
+ spousta dalších informací zadarmo


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

I píše:Opravdu nikdo neposkytne upload a odkaz na knihu.Bohužel stavět tepelné čerpadlo v bytě nemám možnost.Prostě technické věci mě zajímají.Děkuji.

¨¨http://www.eltex-km.cz/
+ spousta dalších informací zadarmo
Stačí navštívit knihovnu.
Pokud ji nevlastní, seženou ji v jiné knihovně.


MaRTaN

Příspěvek od MaRTaN »

Ked uz sme boli pri tom - kupit ci stiahnut, odmena a celkovo

Moj nazor:
Pokial je p. Zeravik taky nadsenec ako hovorite, a poznate ho osobne, urcite tu knihu nevydaval kvoli zisku. Vydaval ju preto aby sa podelil o informacie a pomohol rozsirit dobru vec. Aj ked ju vydaval na vlastne naklady, predpokladam ze tie naklady sa mu uz vratili. Technicka literatura sice nema taku predajnost, ale predpokladam ze uz ano.
K tej obhajobe sa assimovom - autorske prava trvaju minimalne 25 rokov a ako bolo spravne poznamenane, dedia sa. Navyse existuje nieco co sa vola tantiemy - podiel z kazdej predaj knihy/cd/dvd/lp. Su to sice len nejake smiesne 3%, ale to nieje podstatne. Takze to bola rovnaka lupez ako v pripade stiahnutia akejkolvek inej knihy - aj tej od assimova, aj ked je uz mrtvy.
Je to len o osobnej ucte k tomu cloveku. Chceli ste si tu knihu kupit, pretoze si toho cloveka a jeho pracu vazite. Inak by ste si ju normalne stiahli.
<<Nebite>> ;-)


MaRTaN

Příspěvek od MaRTaN »

Aby som bol este doplnil :
Ked si ju vypoziciam z knihovne alebo si ju stiahnem, aky je v tom rozdiel? Autor za nu nedostane nic tak ci tak.
Takze menej moralizovat, a najskor mysliet kym nieco napisem.


kutil_sro

Re: 300

Příspěvek od kutil_sro »

martin11 píše:...to nemáte 300.- si tu knihu koupit...???....karkulka červená :oops:
akoze mi chcete povedat mr. martin11, JiMi a podobny ze ste NIKDY nic nestiahli z netu. Ziadny film, hru, soft, nikdy nic, hej???

tak tu nemoralizujte...

2. AKO viete ze ja tu knihu nemam doma???
Naco by som ju potom stahoval?
Napr. sa el. verzia tak neznici ked ju 400x prelistujete alebo ju nemusite nosit zo sebou aby ste si v nej nieco pozreli.

milujem takychto moralistov co tu idu poucovat...


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

martin11

Příspěvek od martin11 »

...1 jsem podnikatel v oboru, takže u mě jsou na denním pořádku počítačové kontroly....takže všechny programy oficielní s licencí....
...2. vím co je OSA...ochranný svaz autorský...a také vím....jak mě osobně lidi kradou...proto nejsem z těch, co sami kradou....aby tedy bylo jasno....
....bohužel jsme na tom tak...vychováni svojí minulostí a bohužel i současností, že krademe.....že....vážený neznámý......zdraví martin11 martin pithart
p.s. živě si představuju, jak si jakoukoliv knihu 400x projistuješ....to jako obden nebo 1x týdně....
...jo a nekecej , že ji máš....máš kulový a kradeš....jen kecáš bláboly....kutile-spol. s ručením OMEZENÝM


... věřím, že se " TO " povede ......
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Skvělé fórum o volné enegrii.Lidská vlastnost se nezmění - všichni na všem potřebují zisk a závist je věčná,jako v pohádce Nesmrtelná teta.
Byl nám dán větší mozek a to byla chyba.Lidská společnost se nechová o nic lépe jak zvířata,bohužel jsou upřímnější než lidi.Jsem z Vás znechucen.


kutil_sro

Re: martin11

Příspěvek od kutil_sro »

martin11 píše: ...jo a nekecej , že ji máš....máš kulový a kradeš....jen kecáš bláboly....kutile-spol. s ručením OMEZENÝM
omezeny je tu asi niekto iny....

mam ti z nej poslat foto? chytak jeden...

takze pan martin11 nam nikdy nepozeral film za ktory si nezaplatil
nikdy necital ziadny ebook nascenovany niekym inym

no to tak verim.... take kecy som uz davno necital


kutil_sro

Re: martin11

Příspěvek od kutil_sro »

martin11 píše:máš kulový a kradeš
taka otazka co jeto kulovy? ked to uz mam? da sa to niekde kupit?
a ze kradem.... jedno prislovie hovori podla seba sudim teba, tak neviem :)))))))))))


ale hlavne ze si pan podnikatel z oboru a ked su u teba na dennom poriadku pocitacove kontroly tak s tym nebude nieco v poriadku, tym by som sa moc nechvalil


kazdopadne je to smutne ze sa naozaj ako bolo napisane forum o energii zvrhava na nieco uplne ine.

uz teraz lutujem ze som toto forum vobec nasiel

ZBOHOM!


MaRTaN

Příspěvek od MaRTaN »

1. ano, v praci oficialne s licenciu. Deti doma bezia a stiahnu co chcu. O tom sa bavit nemusime. Zodpovednost je na tebe, nie na nich.

k tomu p.s.
Ja podnikam v inom odbore. Keby som mal vsetky knihy ktore potrebujem k praci mal nosit so sebou v papierovej forme, asi by som potreboval kamion, alebo minimalne dodavku. To uz nehovorim o vyhladavani informacii, ktore je v elektronickej forme mozne, v papierovej asi dost tazko. Preto funguje PDA+Phone+GPS a elektronicke knihy, zrejme preto to bolo vymyslene. Btw. aj elektronicke knihy sa daju kupit ;-)

Stale mi vsak unika rozdiel medzi tym ci si tu knihu stiahnem alebo pojdem do kniznice, kniznica mi umoznuje prekopirovat si co potebujem a odniest si to. Vysvetlite mi to niekto... Aky je v tom rozdiel?
Kniznica tu knihu ma tak ci tak. Cize autor zaplatene dostal. Mozno som hlupy, ale ja v tom nevidim rozdiel.

Potrebujem tu knihu sukromne, nie na podnikanie, takze pokial by niekto myslel na to ze na tom zarabam, nezarabam.
A v plane je zakupenie TC prave od p.Zeravika, cize to co nezarobil na knihe, zarobi na dodavke. Nehovorim uz o tom ze kopec ludi v mojom okoli som touto myslienkou infikoval (hlavne po plynovej krize), ktory o tom neuvazovali lebo kupit TC od "znackovych" firiem je drahe, takze hadajte koho som im odporucal?

Ale jeden predsalen vidim aj sam. Zaplatim kniznici za sluzby - napr. prekopirovanie jednej strany 2-3-5 SK (povodne), pouzitie papiera (odkaz na ekologiu?)
Takze v konecnom dosledku - to ze si tu knihu stiahnem - setrim nase lesy, jediny kto nezarobi je kniznica - ktora je tak ci tak platena statom a samospravou = z mojich dani (a tie v mojom pripade niesu male, mesacne z dani zivim jednu cigansku rodinku).

Nedockavo cakam na vysvetlenie, a skuste pri nom pouzit SKUTOCNE argumenty.
Dakujem


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

najdi si někoho jinýho...kutile sro

Příspěvek od martin11 »

...já martin11....jsem NIKDY...nestáhl 1 film nikdy jsem nevopálil žádný CD....za 1 nemám...!!!!!....DVD pčehrávač.....za 2....moderní hudba mě nezajímá...a klasiku mám na vinylu...a ta se ukrást ...kpírovat nedá....za 3 ....počítačové programy , které používám jsou JEN licentované...a budeš se divit ukrást se nedají...prodávají se s klíčem.....
...jesli jsem někdy něco...tak jen volně přístupné....a co je zadarmo ....jsou většinou amatersý sračky nevhodný pro seriozní práci....
....hele ty jedno SRO....dělej si co chceš....stahuj si co chceš..a až prolistuješ 400x žeravíka tak zjistíš, že ho nepotřebuješ, protože to budeš znát spaměti....mimo jiné...nevím kolik ti je....ale v knize...myslím tištěné....se hledá líp než v tý naskenovaný....a že mi je 60 a něco o tom vím....jmenuje se to "Teorie sdělování" to je taková jedna disciplína na jedné škole...víš....tak už sem nepiš a dělej jak uznáš za vhodný a pracně hledej v kompu..a čuč do monitoru....očím to prospívá.........nabo piš ale na jiný tema a ne se hádat, že neznáš nikoho kdo by nic neukradl.......a vykašli se na to , že jsem ti napsal jestli nemáš 300.-.....zdraví tě martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Příspěvek od pepe »

Kutil sro , dávam ti za ,,pravdu". Podla mňa všetky knihy by mali byť len v elektronickéj podobe . Vela vecíam a vela luďom by to velmi pomohlo a tým nemám na mysli len naše lesi ničené denodene na hafo bezcenných ,,bescelerv", technických nevinímajúc . Martin11 v dnešnéj dobe je už LCD monitor bežný štandart a ten pokjal viem ,,nerengenuje". Také , vyhladávanie , zvedšovanie , archivovanie a tisíc dalších ,,maličkostí" ktorým papierová kniha nemôže ani zdaleka konkurovať . Nie je žiadný problém kúpiť si klúč na túktorú ,,knihu" od autora , tak ako je to bežné pri softvéri atď. . Pokjal ide o to kradnutie , naezistuje na téjto zemi živý tvor ktorí by nekradol !!! Je to prirodzený pud podmienený ,,hladom" a tieto pudy sú nadradené nášmu mysleniu . Takže ten , kto o sebe tvrdí , že nekradne , buď nevie o čom hovorí alebo ,,dobre vie" o čom hovorí . Mimochodom aj tu na fore sa veselo kradnú cudzie ,,myšlienky" . Pepe
Naposledy upravil(a) pepe dne stř 04 úno 2009 14:57, celkem upraveno 1 x.


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Příspěvek od martin11 »

pepe píše:Kutil sro , dávam ti za ,,pravdu". Podla mňa všetky knihy by mali byť len v elektronickéj podobe ! Vela vecí a vela luďom by to velmi pomohlo a to nehovorím o naších lesoch znicených na hafo bezcenných ,,bescelerv", technických nevinímajúc . Martin11 v dnešnéj dobe je už LCD monitor bežný štandart a ten pokjal viem ,,nerengenuje". Pokjal ide o to kradnutie , naezistuje na téjto zemi živý tvor ktorí by nekradol !!! Je to prirodzený pud podmienený ,,hladom" a tieto pudy sú nadradené nášmu mysleniu . Takže ten kto o sebe tvrdí , že nekradne , tak buď nevie o čom hovorí alebo ,,dobre" vie o čom hovorí . Mimochodom aj tu na fore sa veselo kradnú ,,myšlienky" . Pepe
...zdravím srdečně Pepe...tento .." konflikt "...vznikl.jen z jednoho důvodu....Ing Žeravík tu knihu vydal vlastním nákladem. Nedal souhlas ji takto šířit...já osobně tu knihu nemám...ale ve všech knihách...99.99% je napsáno....elektronické šíření zakázáno...právě z důvodu autorských práv....Ano jsem pro zdigitalisovat starší příručky čehokoli, autorská práva jsou , dle současných norem tuším 70let od umrtí autora, pokud není ustanoveno jinak...viz KAREL ČAPEK......
....o tom jak se .."krade " vím svoje....jako fotograf mám také svoje zkušenosti s uloupením fotek...a je jedno jestli to je fotka, přepálený CD nebo film....teď o sobě....osobně mě filmy ...vůbec, ale vůbec nezajímají....co chci mít ve svém archivu, z jakéhokoli důvodu....tak original...jsou věci které trvale sháním..ale spíše jako sběratel.
...neříkám , že jsem nikdy nic neukradl....kradli jsme všichni....ve fabrikách jsme si dělali melouchy...a potichu přikrádali, podle toho kdo kde co dělal....bez vyjímky....a papalášové kradli tak, že měli nehorázné platy....
...je to povídání na dlouhý lokte...a kdo jsi bez viny hoď kamenem....
...a ten borec co má tu knihu...tak si ji může sám sobě oskenovat...je to práce na hodinu....a mimo jiné sám uznáš, že se v knize lépe listuje než v kompu...
...je zajímavý tvuj postřeh....že máme zakodováno ...kradnúť.....zajímavý názor...a slyším ho poprvé....no budiž...jsem mladej...60....že některá etnika to mají v genech je mě jasné....ale různé pudy se dají snad ukočírovat...a nemusejí se takto projevovat...že si vobčšlohnu ....z hladu.....nějaký CD.....tak Pepe zdravím....a věř , že bych velmi rád měl kopii některých tvých knih.....i za cenu toho , že bych to elektronicky ukradl......nejen tebe ..ale všechny zdraví martin11 :lol: p.s
včechny knihy by skutečně měly být zdigitalizované...a jako film....zaplať ...malý poplatek a stahuj....papírová kniha třeba 300.- poplatek za stažení 30.-a bude spokojenost na všech stranách


... věřím, že se " TO " povede ......
Odpovědět

Zpět na „Dílna“