Spořič paliva

Návrhy konkrétních zařízení.
Odpovědět
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Spořič paliva

Příspěvek od 1220 »

vlákno čisté - poo.

Vtipné řešení
opravdová Stavebnice, patři k tomu jěště potenciometr na cca 100 W ?
K.


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Jednoduchý a moc hezký ;)


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pěkně vysvětleno

Příspěvek od 1220 »

Přidal jsem bod a věřím, že nebudu sám. Podobnou funkci mají i různé VORTEXY V SÁNÍ.
K.


petr111

Peter

Příspěvek od petr111 »

dávám bod :good:


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Takový potvory někde i s chloupkama

Příspěvek od 1220 »

Jsou třeba na odtokové hraně u křídel letadel a kde tu, aby se náboj pořád odstraňoval, :good:
K.


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

rada

Příspěvek od laik »

Zdravím Není mě jasny trochu to ionizování.říkáte že je lepší ionizovat vzduch až za vyvíječem,ale myslím že iv v posledním dokumentu secret ionizoval nasávanej vzduch do vyvíječe.pokouším se postavit vyvíječ z KG odpadní trubky a zaujaly mě ty uv diody.myslel sem si že bych navrtal díry do vyvíječe ,od od spod, nebo do stěn a vlepil tam ty diody.??? myslíte si že je to blbost?....mělo by to mít podobný účinky jak tam cpát VN....ne???.jen mě to tak napadlo...budu vděčen za radu.dík


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

rada

Příspěvek od laik »

Dík ,tak budu přemejšlet o VN.Ještě jedna věc mě tak před spaním napadla, která sem ale vůbec nepatří, co stejnej systém z nacpanyma diodama do trubky použít na čištění vody v bazénu? diť uv čističky se vyrábějí ne?....


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: rada

Příspěvek od la »

laik píše:Zdravím Není mě jasny trochu to ionizování.říkáte že je lepší ionizovat vzduch až za vyvíječem,ale myslím že iv v posledním dokumentu secret ionizoval nasávanej vzduch do vyvíječe.pokouším se postavit vyvíječ z KG odpadní trubky a zaujaly mě ty uv diody.myslel sem si že bych navrtal díry do vyvíječe ,od od spod, nebo do stěn a vlepil tam ty diody.??? myslíte si že je to blbost?....mělo by to mít podobný účinky jak tam cpát VN....ne???.jen mě to tak napadlo...budu vděčen za radu.dík
Zionizovat to jde opravdu různým způsobem i vn .Přesněji se asi dá trefit vn. Je to podle mýho názoru o tom že to stejně jde amatérsky jen přibližně a profi a dokonce přesně to měřit ,je úplně o jiných cenách .Třeba : http://www.watrex.cz/cz-products/hplc-d ... asp#uvd250


petr111

dobrá.....

Příspěvek od petr111 »

nechám si poradit, jen mě zajímalo, jestli někdo zkoušel různé varianty.....jestli ne, tak to beru jako názor člověka zasvěceného, nikoliv jako experimentální výsledek


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: dobrá.....

Příspěvek od la »

Zatím se ukazuje lepší mít sání v motorovém prostoru.


tbest
Zasloužilý člen
Příspěvky: 444
Registrován: čtv 11 led 2007 0:55
Dostal: 1 poděkování

Re: dobrá

Příspěvek od tbest »

Peter píše:
petr111 píše: A stejně mi nikdo neporadí, kde nasávat pod kapotou ten vzduch ?
Je to jedno. Hlavně ať je bez prachu.
Ahoj, nerad se vměšuju, ale tak úplně jedno to podle mě nebude. Záleží na směru proudění vzduchu v daném místě. Nevím, jaký je na probublání zapotřebí tlak, ale nasávací hadička, umístěná nevhodně, může někdy být také vysávána.


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: dobrá

Příspěvek od la »

Cucá si to samo podtlakem ,takhle rychle snad nikdo jezdit nebude aby překonal sání motoru. :D


Novák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 407
Registrován: ned 20 srp 2006 15:33
Bydliště: Praha
Dostal: 2 poděkování

Peter

Příspěvek od Novák »

Tohleto je jeden velký experiment. Čím víc lidí se do toho zapojí, tím víc výsledků dosáhneme. V dobrém i špatném smyslu. Statisticky se pak nechá z toho vytáhnout nějaký výsledek. Proto jsem uveřejnil tenhleten materiál, který se buď potvrdí, nebo vyvrátí. Snažím se ke všemu zachovat neutrální postoj. Zatím se mi ale všechny předpoklady potvrzují.
Seděli jsme u stolu a já ti říkal,že to všechno prověřím.Bohužel jsem došel k opačnému závěru a všechna tvoje teorie je podle mně jeden veliký omyl.
Začni třeba obyčejnou karosérií a rozložením náboje ve všech vrstvách a pak se podívej,kolik máš kolem sebe značek a tedy variant.Možná ti tohle trochu napoví.


Novák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 407
Registrován: ned 20 srp 2006 15:33
Bydliště: Praha
Dostal: 2 poděkování

Peter

Příspěvek od Novák »

Nemám potřebu někomu něco vysvětlovat a vlákno zakládat taky nebudu.
Jsi chytrý chlap a je to jen otázka času až na to přijdeš,nebo ti to někdo řekne.
---
Není to jenom můj poznatek a mám to ověřený z několika zdrojů a to i od lidí mimo tohle fórum.Sám dobře víš,že nezveřejňuji neověřené věci. :D


petr111

Re: Peter

Příspěvek od petr111 »

Novák píše: a mám to ověřený z několika zdrojů ........... dobře víš,že nezveřejňuji neověřené věci. :D
Pro jistotu bych to ještě jednou ověřil :D


Odpovědět

Zpět na „Stavebnice“