Nejenom pro KOLEMJDOUCÍHO , ale pro všechny,kdo o něco stojí

Praktické informace...

Moderátor: sao

Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro Kolemjdoucího

Příspěvek od Iv »

Jen jsem nakoukl do tohoto vlákna a zkusím jen okrajově a to z určitého důvodu.Jak jsem přečetl:Svůj šírák odhazuji v dál....tak jsem musel,koho se to týká,ví.
VE(můžeš tomu říkat i éter) se rozděluje když to vezmeme trochu hrubě na čtyři základní skupiny.Tyto skupiny VE se rozdělují dle svého přirozeného kmitání,vysíláného z určitého Středobodu.Jeho směr je tak jak v přírodě v elipse(mlhoviny),když to protneš na zemský střed,proti směru hodinových ručiček.Každá tato vibrace éteru má svůj specifický vliv i na hmotný prostor,jinak pokud by nedocházelo k interakcím,náš svět by se rozplynul(laicky řečeno,odborně-uskutečnil by se v jiné dimenzi než M3).Nejblíže hmotnému(co je vlastně hmota-jednoduše řečeno změněná frekvence energie,zmenšená frekvence,dalo by se říci jako zamrzlá) prostoru je právě vibrace přicházející ze západu a čím více se stáčíme vlevo,tím je přímý vliv na náš hmotný M3 menší.Dál už raději ani psát nebudu,snad k tomu bude někdy příležitost a vhodná doba,nerad bych zvedl ze židle materilistické despoty-jen pamatuj,vše se vším souvisí......Měl jsem záměr o těchto věcech hovořit právě ve vlákně Univerzum,které jsem založil,no moc se to nerozjelo,mimo jednoho Anonyma,ale v dobrém,je to vyjímka ,ale jeho slova dost často seděla.......


Svůj šírák odhazuji vdál a letím zpět ke hvězdám. (Cyrano)
Odpovědět

Zpět na „Sao“