Nejenom pro KOLEMJDOUCÍHO , ale pro všechny,kdo o něco stojí

Praktické informace...

Moderátor: sao

sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

Nejenom pro KOLEMJDOUCÍHO , ale pro všechny,kdo o něco stojí

Příspěvek od sao »

Nejenom pro KOLEMJDOUCÍHO , ale pro všechny,kdo o něco stojí
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Novák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 407
Registrován: ned 20 srp 2006 15:33
Bydliště: Praha
Dostal: 2 poděkování

Sao

Příspěvek od Novák »

Některé věci se už nedají vrátit.Je to škoda,ale život jde dál.5-tého května se zde taky odehrálo něco smutného,co už nikdo nenapraví.O tom všem tohle fórum je a nikdo z nás není soudce,aby házel kamenem.


Adrien
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 10 dub 2008 15:35

Příspěvek od Adrien »

Je nejen velmi neprijemne, ale zaroven i smutne, neustale narazet na smazane prispevky a navic stylem editace, kdy puvodni text je nenavratne ztracen. Ztrata informaci je v teto dobe obzvlast citlivou veci nutici k zamysleni, jestli stoji za to vest mezi sebou sve zabo-mysi valky, nebo potlacit svou hrdost a obcas polknout i trochu te horkosti. Poctive procitam zdejsi forum, at nemusim klast zbytecne dotazy, ktere uz nekde tady zodpovezene byli. Vim jak muze byt protivne neustale opakovat to-a-to, kdyz si to muze dotycny sam dohledat. Kdyz ale narazi na spoutu nesouvislych a promazanych temat, informace dohleda jen stezi. Adminuju forum s cca 20.000 ucty a neexistuje aby si kdokoli dovolil cokoli smazat. Maximalne to muze skryt pred zraky ostatnich uzivatelu, ale nic se neztraci, informace zustavaji a kterykoli spravce je muze opetovne vratit ... Prosim zdejsiho admina, aby se se svym tymem zamyslel nad temito pripominkami


petr111

sao

Příspěvek od petr111 »

:good:
to o té stimulaci zdánlivě nesouvisejících myšlenek jsi napsal přesně.....testatiku nedělám, ale při čtení těch příspěvků mě nepadlo několik zajímavých myšlenek......


peer jasenic
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: stř 03 říj 2007 7:21
Bydliště: Praha

archiv

Příspěvek od peer jasenic »

Podle svého jména, má pan Kolemjdoucí někde důležitější práci.
Z toho co tu zanechal je zřejmé že má na rozdávání.
Škoda že nejsme tak bystří a rychlí abychom nabrali co se dá.
Zkušenost mi praví, že tito lidé nebývají ješitní, tak můžem doufat že zas půjde kolem.

ovšem do archivu...? něco mi říká že na to nemá čas.


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

V souvislosti

Příspěvek od 1220 »

s cestou kolem energie jsem měl sen, o dvou v sobě protisměrně rotujících pyramidálních světelných útvarech. Tato technika je nám zprostřekovávána vyspělejšímí bytostmi. Může sloužit na ochranu jednotlivce i celé planety, zároveň ale můze být použita k vysílání bytostí v prostoročase, což může být i mooc negativní, protože se vše dá zneužít.
Dalo by se říct, že vlastnictví této technologie je bodem Omega.
Tak jsem si opatřil jěště 3 kotouče pr 300 mm. Když nepřijde další sen nejde pokračovat. Skoro si myslím že kotouče notabene z plexi jsou spíš na překážku. Uvidíme.
Peerovi jsem dal bod, protože má dobrý úhel pohledu.


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Příspěvek od NAVAR »

Zdravím,
to zamyšlení je moc hezky napsané.
Přeji pěkný den.


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Haichová

Příspěvek od 1220 »

Elizabeth : Zasvěcení
Wiesner Ivo: Do ráje dojdeš peklem II

Analýza a syntéza. Ty barvy ale pořád nemám.
Přeju dobré sny
K.


Kolemjdoucí

Červený jako Karkulka...

Příspěvek od Kolemjdoucí »

Prosím,nepřeceňujte mne,jednak není vůbec žádný důvod a potom hlavně nevím,jakým stylem se do diskuse opět zapojit-leda bych změnil identitu a zaregistroval se.Ovšem nikdo sebe sama nezapře.Sporům tak jako tak nelze zabránit.Přednost mají informace a byť kusé,měly by se pečlivě shromažďovat a pokud je to jenom trochu možné,i šířit dál.Když nepochopíme my,je to na dětech...Mohu-li soudit podle sebe,slušnou oponenturu ani zlatem nelze vyvážit.Získal jsem z vlákna a diskuse o testatice mnohem,mnohem víc,než možná vy z mých příspěvků.Dlouho hledaná souvislost,(mimo jiné) díky vaší iniciativě zapadla do myšlenkové mozaiky a velice si toho vážím.Opravdu.Tyto výměny zkušeností a názorů nikdy nejsou jednosměrné.Člověk vyslechne problém stokrát,tisíckrát a byť pokaždé z jiné strany,stejně je tma.Potom někdo cosi úplně v jiném smyslu jen tak ledabyle utrousí a ejhle,svítá.Proto bych rád poděkoval všem,kdo se jakýmkoli způsobem zúčastňuje a především Adminu Rival za jeho upřímnou snahu a ochotu udržet a rozvíjet zajímavá a důležitá téma.Budete-li chtít na nově vytvořeném vláknu Éter,a co o něm už víme..?pokračovat,rád přispěji svou troškou do mlýna.Některé teoretické směry pro experimenty jsou sice připravené,ale jako vždy ne zcela dotažené-to lze ověřit a doplnit až v praxi.Do jaké míry budeme schopni spolupráce, ukáže čas.

https://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=714

Přeji všem mnoho úspěchů.


sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

Vítej na nemazacích stránkách Kolemjdoucí

Příspěvek od sao »

Já to celé , když jsem se tak do Tebe mohl natáhnou , vnímám již velice dlouho tak , že energie je úplně někde jinde , než si spousta lidiček myslí a pokud kdy bude vědět a myslet si .
Celé se to velice jednoduše a s trochou nadsázky dá shrnout do pomyslného “energie nulového bodu “ i když tento název jen velice těžko přesně dokáže vystihnout podstatu věci samotné , ale budiž . Můžu si to dovolit napsat , protože vím , že jenom ten , kdo ví o co se jedná , mi může dát za pravdu a ví o čem je řeč .


Kolemjdoucí

Re-Vítej na nemazacích stránkách...

Příspěvek od Kolemjdoucí »

Děkuji sao,
doufám,že nás bude více.Už jsem reagoval i na jiném vláknu.Přemýšlím nad zařízením W.Reicha,orgon-záření-sada trubek na rotující plošině...Mám popis něčeho podobného,ve zkratce: Sady trubek první-vyšší,zalomená a namířená a oblohu pod úhlem 30- směr západ slunce,druhá vertikální sada plněná chemikálií,celé z velké části zatopené vodou, uzemnění nevede do vody-ale naopak,"odzemnění"-divný výraz,tedy z vody ven...Tady jde ovšem myslím o něco jiného,to "něco" postupuje od západu (proč jenom od západu je otázka),"něco" ve smyslu dejme tomu,pro zjednodušení částice,která(zjednodušeně) se systémem (uloženým v min.cca 90m3 v nádrži) reaguje tak,že ji předává svou energii. No a na nás je změny využít.
Bylo by zajímavé vyzkoušet to v praxi,sestava není až tak složitá,ba právě naopak,leccos se dá na místě do upravit.Kdyby byl zájem,klidně do toho za jistých okolností půjdu.Vše by se muselo řádně zadokumentovat.No,možná by stálo zato popřemýšlet...

Přeji všem hodně úspěchů


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

nevím co s tím....

Příspěvek od martin11 »

...ačkoli jsem zde známý...od magnetů...nedá mi to trochu paraelně zareagovat v tomto vláknu , kterému nerozumím, ale sleduji....tak....když je mě těžko, mám trápení nebo se nedostává fyzických sil...udělám toto....sednu si...zavřu oči, dám ruce nad hlavu a v mysli postupuju svým tělem do rukou...až do konečků prstů...na ty se "nějak" soustředím...za chviličku mě konečky prstů začnou brnět....co se děje nevím...je mi to jedno, ale pomáhá to....když mám pocit , že to stačí....otevřu oči a jdu dál....osvěžený a mladší....zkuste to...nic to nestojí....přišel jsem na to sám...náhodou....martin11 :lol: p.s. soukromě...pozdrav kolemjdoucímu


... věřím, že se " TO " povede ......
sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

K 007

Příspěvek od sao »

Ty moje Karkulko Červená

Ono není až tak , že odezva .
Hluboce přemýšleje po dobu neodpovědi na Tvůj dotek 30°Z a stále dumaje nad oním , jsem se dotknul již .
Moje hloubání , jak řka mu “ Otevření m brány energie středu “ má mnoho , s Tvým zamyšlením se.
Žel , nedá se , pro posměch , pro nepochopení .
Snad říci pouhé – Svůj širák .
A padne-li , snad , mnohé snazší .


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Re: V souvislosti

Příspěvek od martinq »

Karel m píše:s cestou kolem energie jsem měl sen, o dvou v sobě protisměrně rotujících pyramidálních světelných útvarech.

popisovaný útvar dvou rotujících pyramid, je stav "Já jsem", opak současné společnosti "Já sám", jde o MERKABA cvičení, které plně oživí světelné tělo a posune tě ze 3. do 4. nebo ze 4. do 5. dimenze, která je polohmotná, ano lze jak píšeš teleportovat sebe, na fyzicke urovni kamkoliv, najdi si na youtrubce merkaba a tetrahydron a na googlo taky pár zajímavých informací, do vínku tuto techniku dostal Drunvalo Melchizedek


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
habana

Re: nevím co s tím....

Příspěvek od habana »

martin11 píše:...ačkoli jsem zde známý...od magnetů...nedá mi to trochu paraelně zareagovat v tomto vláknu , kterému nerozumím, ale sleduji....tak....když je mě těžko, mám trápení nebo se nedostává fyzických sil...udělám toto....sednu si...zavřu oči, dám ruce nad hlavu a v mysli postupuju svým tělem do rukou...až do konečků prstů...na ty se "nějak" soustředím...za chviličku mě konečky prstů začnou brnět....co se děje nevím...je mi to jedno, ale pomáhá to....když mám pocit , že to stačí....otevřu oči a jdu dál....osvěžený a mladší....zkuste to...nic to nestojí....přišel jsem na to sám...náhodou....martin11 :lol: p.s. soukromě...pozdrav kolemjdoucímu
To co se sebou provádíš je nade všechny pochyby to, že se ti lehce daří vstoupit do změněného stavu vědomí. Někdo to dokáže hned, někdo musí těžce bojovat. Je to hodně užitečný stav který, když ho správně použiješ, tak ti přinese spoustu užitku.
Přečti si něco od prof. Stanislava Grofa...
A kukni na začátek třeba tady: http://www.psychocentrum-brno.cz/grof.php
a i jinde. Na netu je informací hafo.
A dost často mají někteří jedinci (hlavně ženský) při pícháníčku taková různá brněníčka, zažijou to ale i mužský.
Stav je to ale velice pomíjivý a po odeznění vrcholu pícháníčka z něj každý ihned vypadne.
Změněného stavu vědomí kupodivu využívá i Silvova metoda, kdy je každý jedinec který kursem prochází "naprogramován" pro řízený vstup do změněného stavu vědomí s tím, že Silvova metoda to označuje jako "sestup do hladiny..." :roll: :roll:


Odpovědět

Zpět na „Sao“