Meyer-Replikace

Praktická část fóra.

Moderátor: rival

Odpovědět
Martin27
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: úte 03 kvě 2016 17:58
Dostal: 1 poděkování

Re: Meyer-Replikace

Příspěvek od Martin27 »

Ja pisem o kapanadze a nie kapagen. Kapanadze je neobmedzene a mozes ist bez zeme o tom rozprava sam kapanadze ze sa da pouzit v lietadlach a elektroautach. Zaplatim ti za to ze mi ten generator ukazes v chode a funkcny teraz som zvedavi ako sa zachovas


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: Meyer-Replikace

Příspěvek od duraj »

Martin27 píše:Ja pisem o kapanadze a nie kapagen. Kapanadze je neobmedzene a mozes ist bez zeme o tom rozprava sam kapanadze ze sa da pouzit v lietadlach a elektroautach. Zaplatim ti za to ze mi ten generator ukazes v chode a funkcny teraz som zvedavi ako sa zachovas
Neukáže, jde o fikci.


bony1
Starší člen
Příspěvky: 129
Registrován: čtv 01 pro 2016 20:42
Dal: 2 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Meyer-Replikace

Příspěvek od bony1 »

Jsi upadl? Myslis ze roky stravene vyvojem ted nekde rozhazu v hospode u piva? Co nabidnes, parek s horcici? Nechodim na zadne srazy, taky nic verejne neukazuju, jen tem ktere duverne znam. Chci dat jen malou napovedu vsem co neveri tady na tomto foru a ze to jde a funguje, staci chtit


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: Meyer-Replikace

Příspěvek od duraj »

bony1 píše:Jsi upadl? Myslis ze roky stravene vyvojem ted nekde rozhazu v hospode u piva? Co nabidnes, parek s horcici? Nechodim na zadne srazy, taky nic verejne neukazuju, jen tem ktere duverne znam. Chci dat jen malou napovedu vsem co neveri tady na tomto foru a ze to jde a funguje, staci chtit
Ne, on neupadl.
Pouze naivně věří hochštaplerovi a podvodníčkovi, tlachajícímu o tom, jaký je vynálezce a neznajícímu ani základní věci, jako třeba jaký materiál se používá na vinutí trafa.

:lol:


bony1
Starší člen
Příspěvky: 129
Registrován: čtv 01 pro 2016 20:42
Dal: 2 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Meyer-Replikace

Příspěvek od bony1 »

1) Nove prevratne technologie nestoji na piliru konvencni vedy a fyziky, to je potreba si uvedomit
2) Nejsem vynalezce a ani to o sobe netvrdim, moje zarazeni by bylo asi neco jako frofi bastlir nebo replikator
3) Vim moc dobre jak a cim motat klasicke trafo a take spocitat vse okolo nej. Tady se ale nebavime o klasickem prevodnim trafu, ale trafo alla Meyer, ale tohle ty nikdy nepochopis, na to nemas koule


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: Meyer-Replikace

Příspěvek od duraj »

bony1 píše:1) Nove prevratne technologie nestoji na piliru konvencni vedy a fyziky, to je potreba si uvedomit
2) Nejsem vynalezce a ani to o sobe netvrdim, moje zarazeni by bylo asi neco jako frofi bastlir nebo replikator
3) Vim moc dobre jak a cim motat klasicke trafo a take spocitat vse okolo nej. Tady se ale nebavime o klasickem prevodnim trafu, ale trafo alla Meyer, ale tohle ty nikdy nepochopis, na to nemas koule
1.
Ty tvoje "nove prevratne technologie" jsou snůška blábolů, kterou jsi pochytal z internetu.
Nedokážeš uvést jediný konkrétní příklad něčeho převratného, co by nestálo na fyzikálních zákonech.
Můžeš tu leda žvanit o fantasmagorických nápadech, perpetuu mobile a podobně.

2.
Ne, nejsi vynálezce ani zdatný domácí kutil, natož odborník v nějakém technickém oboru.
Kdybys byl, nebudeš tu tlachat nesmysly o tajemných pokusech a psát vychloubačné fráze jako "...roky stravene vyvojem".

3.
Těžko bys dokázal spočítat i jednodušší záležitosti, než je transformátor, když nechápeš, co je odpor, výkon nebo účinnost.
Žádné "...trafo alla Meyer..." neexistuje, chytil jsi někde hoax a protože seš neználek a vejtaha, bleješ tu nesmysly o trafu vinutém odporovým drátem.
Jak jsem už psal, je to nesmysl - asi jako pálit uhlí venku na hromadě, protože se jen snižuje účinnost trafa.


bony1
Starší člen
Příspěvky: 129
Registrován: čtv 01 pro 2016 20:42
Dal: 2 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Meyer-Replikace

Příspěvek od bony1 »

Uz jsem rikal jednou ze tady koncim, a ted na dobro. Neprisel sem se tady hadat s nejakym psychousem ale zjistit jak jsou na tom ostatni. Myslel jsem ze cesi jsou bedny pomazany ale asi jsem se mylil, nebo ti co neco vlastni nebo rozjeli tak nechodi na tohle stupidni forum


Martin27
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: úte 03 kvě 2016 17:58
Dostal: 1 poděkování

Re: Meyer-Replikace

Příspěvek od Martin27 »

400E ti je asi malo za ukazanie tvojho 300W funkcneho kapanadze :D ci je to parok s horcicou u teba? Tak vidno ze len kecas a nic nemas :D


bony1
Starší člen
Příspěvky: 129
Registrován: čtv 01 pro 2016 20:42
Dal: 2 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Meyer-Replikace

Příspěvek od bony1 »

Tak 400 ecek je pro mne opravdu ten parek s horcici, kdyz do vyvoje jsem investoval statisice a casu radeji ani nechtej vedet. To by jsi hoodne musel pritlacit na pilu


Martin27
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: úte 03 kvě 2016 17:58
Dostal: 1 poděkování

Re: Meyer-Replikace

Příspěvek od Martin27 »

Ved ja to nechem kupit len vidiet a na to je 400 dost ale kedze ty mas len vyhovorky je jasne ze nic nemas :D kecas ako kazdy druhy


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: Meyer-Replikace

Příspěvek od duraj »

bony1 píše:Uz jsem rikal jednou ze tady koncim, a ted na dobro. Neprisel sem se tady hadat s nejakym psychousem ale zjistit jak jsou na tom ostatni. Myslel jsem ze cesi jsou bedny pomazany ale asi jsem se mylil, nebo ti co neco vlastni nebo rozjeli tak nechodi na tohle stupidni forum
1.
Jasně.
Klidně konči.
Takových "končičů" už tady bylo hodně.
Třeba Mim nebo Elabs Vracov.
Víš, kde jsou dneska?
Já ano...

2.
Jo, psychouši tu jsou, obvykle různé psychicky narušené osoby, hrající si na vynálezce, inženýry, mesiáše a tak.
Ty seš asi vynálezce, že...?

3.
Jak jsou na tom ostatní?
Asi každej podle svýho gusta.
Někdo realista, jinej třeba blábolista.
Kterej asi umí víc...?

4.
Jo, Češi taky umí.
Jak kterej, někdo zná, jinej nezná - ty určitě neznáš, protože motat trafo odporovým drátem je fakt blbej nápad...

5.
Tohle forum je stupidní, obsahem je převážně halda blitinců - perpetuum mobile, pavěda, kecy o mimozemšťanech, pseudoléčiva a podvůdky.
Tak zkus třeba orgonet, omforum a další...

:O))


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: Meyer-Replikace

Příspěvek od duraj »

bony1 píše:...do vyvoje jsem investoval statisice ...
Ale houby, krom tlachání jsi nic neinvestoval.


bony1
Starší člen
Příspěvky: 129
Registrován: čtv 01 pro 2016 20:42
Dal: 2 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Meyer-Replikace

Příspěvek od bony1 »

Duraj jen ti chci rict, ze zadnej nouma jako ty nas ve vyvoji nezastavi ani nerozvrati nase vedomosti. Nazdar :bye:


duraj
Zasloužilý člen
Příspěvky: 283
Registrován: ned 10 dub 2016 7:20
Dostal: 4 poděkování

Re: Meyer-Replikace

Příspěvek od duraj »

bony1 píše:Duraj jen ti chci rict, ze zadnej nouma jako ty nas ve vyvoji nezastavi ani nerozvrati nase vedomosti. Nazdar :bye:
1.
Ňouma seš ty - meleš o sobě, jakej seš znalec a neznáš nic.
Klidně s tebou půjdu do konfrontace - pokud dokážeš, že znalosti máš, provedu omluvu.

2.
Tím "nás" míníš koho?
Perpetomobilní pomatence? Lháře a podvodníky, vydávající se za vědce?

3.
Vývoj?
Jaký?
Kde, co...?
Aha, zase nic...

4.
Vědomosti se dají rozvracet...?

:lol:


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Meyer-Replikace

Příspěvek od lajos »

A kdo se tě na co ptal ???


Odpovědět

Zpět na „Dílna“