Jubileum

Praktické informace...

Moderátor: sao

sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

Jubileum

Příspěvek od sao »

Na to , že ještě furt žijeme v době kamenné , jemně poznamenané druhým stoletím páry , kde se dožívali tak maximálně 30 let , jsem já vlastně 100letej děda .
Normálně bych to nevykecal , ale padesátka je jenom jednou za život a tak si Vám dovoluji oznámit , že jsem se jí dneska a taky s Vaší pomocí dožil .
Moc Vám Děkuji za to , že mě naléváte sílu do žil .
Bez tohoto překrásného Fóra a tolika kamarádů , kteří přes všechny strasti drží pospolu , jako jedna velká rodina , by byl pro mě život nějakej takovej chudej a nemělo by to tu správnou šťávu .

Děkuji Vám spolubojovníci


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ilem »

Hodně zdraví, štěstí a úspěchů na poli bádání i v osobním životě, přeju nám kozorohům, celé fórácké rodině, ale ze všeho nejvíc tobě - jubilante.
Ale moc se netěš, jsem ti v patách, čeká mě to za 3 roky.

Mezi námi, naštval jsi mě, protože jsem myslel, žej sem starší než ty. Teď už ti nemůžu odmlouvat ;)

:good:


Děkuju Ti Ilemku , --- konečně Ti to docvaklo , ale pro Tvůj klid , já byl takovej šílenec už od malička a teďko využívám nahamtané zkušenosti a to nejenom psané , ale tvrdě odmakané . :devil:


"Dum spiro spero"
Ciceron
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

...no já taky...

Příspěvek od martin11 »

...Drahý SAO..tady KARKULKA ČERVENÁ.....tak Ti přeju všechno nej...no jak se to přeje...mě ještě zdaleka tolik není, nebo už dávno bylo....ono se to furt nějak mění...ale někdy jsem jak malá...no vždyť víš.....tak :pivko: ...a dobrou mysl...přeje z Mělníka KČ :oops: & m11 :lol:


Také Tobě děkuji Ti za přání Marťas a jak tam dole píše jeden čert , tak fakt na letech nezáleží . Já jsem ještě donedávna tvrdil , že je mě patnáct , ale když jsem to jednou prezentoval , tak mě jeden člověk (45) říká , -- To já su na tom trochu hůř , mě je 18náct .
Jak jsem nad tím tak tenkrát přemýšlel , tak jsem mu musel dát za pravdu a od té doby říkám taky 18náct , ale chlapci přiznejme si --- Budeme si bez toho hrát až do smrti , jako kluci .
Ženský si z nás děkají sice srandu , ale asi to dost dobře nepochopily , protože se jenom okrádají o tu hravost .
:pivko:


... věřím, že se " TO " povede ......
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

Gratulujem a veľa dobrých nápadov v ďalšej päťdesiatke! :pivko:


Budu se snažit , seč budu moct Chiq , ale jak mě to tak všichni přejí , tak když jsem to spočítal , budu tady tak dlouho , že by mě museli nacpat do TRka a pustit víc šťávy . :ewhistle:


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro Sao

Příspěvek od Iv »

Hele mladej,včera jsem ti potřás rukou a máš toho před sebou ještě hodně a tak ať máš stále tu svěžest,na roky se vykašli-jen to zatěžuje.


Trefil jsi hřebíček na hlavičku Iv , protože každej jednou časem pochopí , co zpívá Kája
Být stále mlád , to bych si přál , být stále mlád .
Já jsem to nikdy nebral doslova , protože vždycky říkám , že každej má tolik roků , na kolik se cejtí .
:smoke:


Uživatelský avatar
Marteen
Stálý člen
Příspěvky: 86
Registrován: pát 14 zář 2007 19:42

Vela zdravia a sil do dalsej prace!

Příspěvek od Marteen »

Do dalsej polovice zivota Ti praje hlavne VELA zdravia a sil do dalsej prace.

Mareen.


Jakápak půlka Marteen , vždyť já sotva začal a už mám mít půlku života za sebou ?
Tak to teda ne .
Se cejtím , že i Metuzalém bude chlapec . (jenom se moc neraduj Sao)
Co to slyším , co to slyším , že by mé druhé já .
Asi jo .
Je třeba být pokorný a sklonit se před moudrou Matičkou přírodou , která to zařídila nanejvýš spravedlivě .
:esilenced:


Uživatelský avatar
Pego
Zasloužilý člen
Příspěvky: 612
Registrován: sob 05 dub 2008 19:46
Dal: 29 poděkování
Dostal: 19 poděkování

Gratuluji

Příspěvek od Pego »

a přeji hooodně zdraví a také úspechů při experimentování. :good: :hip:
PS To se s Vama kozorohama snad roztrh někde pytel, nebo co - moje máma, sestřenka (obě 14.1.), bejvalá také a dál radši už nemenuju... :shock:


No , ---- já bych se moc neradoval a nevyskakoval si , protože se Tě chystám pěkně prověřit .
(teďko jsem to prolátl , no nic , když už je to teda venku , tak Ti teda Pego oficiálně oznamuju , že přijedu na inspekci --- tak --- a máš -- to )
S Těma 14.1 alias Kozorohama , jsem to kolem Tebe zařídil já :ewhistle: , abych Tě měl pod kontrolou . No a eště že jsi dál nemenoval , protože by jsi mě vyzradil všechny agenty .
:smoke:


tbest
Zasloužilý člen
Příspěvky: 444
Registrován: čtv 11 led 2007 0:55
Dostal: 1 poděkování

Re: Jubileum

Příspěvek od tbest »

Vše nejlepší k završení první poloviny životní poutě :) přeje Tomáš.


Ááááá --- další takovej . Ten to ještě k tomu řekne na plnou hubu . Tome , Tomáši , Tomatěnko , za živa se teda nedám pochovat ani náhodou .
Vím že to myslíte od srdce , ale takhle mě to lajnovat ?
No nic , musím se smířit s tím že umřu v roce 2059 .
Jak tak na ten letopočet tak koukám , tak to neni až tak nejhorší , -- vlastně je to celkem fajn -- už abych si na to pomalu začal zvykat .
Du si udělat truhlu a budu se v ní začít učit spávat .
:color:


Ludvas
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 02 zář 2007 15:28

Příspěvek od Ludvas »

Hodně štěstí a hlavně zdraví a pevné nervy a spoustu skvělych nápadů ti přeje Ludvas

(Jo a s těma nápadama to nepřeháněj jak to má pak normalní smrtelník stihat. :lol:)


Teď jsem si to pošmákl Ludku --- aj jaj jaj . To je pohodička :smoke: -- Hlavně zdrávíčko :pivko: -- mňam mňam -- to je pošušňáníčko .
Jenom ať slouží a nejenom mě , -- ale Vám všem , -- protože je to nejcennější , co na tom Božím světě máme .
Dvě zdravý ruce -- a ráno se probudit do nového dne . :zzz:
To je ta největší bašta , kterou si vždycky ráno vychutnávám – mlasky mlasky -- mlask .
Nervy mám sice někdy na pochodu , ale zatím se mě je daří ukočírovat , až na nějaké ty moje úlety --- však to znáte , --- teda čtete .
Kotvičník ale --- od našeho výhradního pěstitele a skvělého kamaráda Pištu , mě celého postavil do latě a ty nápady , kterých mám dost a dost , zdvojnásobil . :eclap:
Kotvičník vůbec je taková zvláštní prazvláštní věc , která ................. ..... .. .
Už dlouho si to slibuju a ostatní mě nabádají , abych udělal zvláštní vlákno , ve kterém bych popsal a poradil každemu , kdo o to bude stát , ztran toho našeho Zdraví , protože už toho mám tolik naštudováno a v praxi odzkoušeno a Pan Paseka , dej mu Pán Buh věčnou slávu , mě taky tahal za ušiska , že bych se musel sám před sebou stydět , kdybych se o to s Vámi nepodělil .

Mám báječné věci na -- chřipku -- bolesti zad i krční páteře -- záněty skoro všeho druhu -- bolesti při menzes -- prostatu -- popáleniny -- časná stádia odvápnění -- bolesti hlavy i migrény -- žal. vředy -- paradontóza -- .................. prostě tak nějak povšechně co nás trápí .
I tu Gabču jsem si pořádně naštudoval , protože jestliže ji Jarda ovčák tleská a moc dobře ví proč , tak jsem si řekl že to není jenom tak a pokud Gabča nekecá , což by bylo kách , tak ji věřím .
Je sice pravda , že s tím mohla přijít dřív (CFIDS) a ne to furt okecávat a nechat si ze sebe dělat srandu . Taky mě celkem , -- u ní konkrétně vadí , že je anonymní , protože se tím uzavírá sama do sebe .
Ať tak či tak , tak není nic jednoduššího , než že jí Habana připraví vše potřebné a ona si to u něho vyzdvihne , pokud je teda schopna si tam pro to dojít .

To jsem se zase zakecal .


PeTr1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 341
Registrován: úte 03 črc 2007 23:20
Dostal: 3 poděkování

:)

Příspěvek od PeTr1 »

Přidávám se ke gratulantum a hlavně pevny kořínek a mnoho štěstí vdalší kaskádě.


Já si teda myslím , že ten kořínek mám pevnej , ale jenom bych nerad , aby mě ho někdo nevytrhnul . Osobně si dám ještě jeden šálek Kotvičníku a až se jednou přinutím , tak se pudu taky proběhnout po lese , abych si pročistil hlavu .
Děkuji za přáníčko
:pivko:


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

.

Příspěvek od la »

Hodně štěstí , zdraví a pohodu přeje la .
PS:Nápady na 15 a realizovat a realizovat,nanechat se zviklat,pak člověk mladej furt. :pivko: :smoke:


Milej Ládíku , kamaráde můj zlatej , že to říkáš právě Ty , kterej společně se mnou tak teoretizuje , až se k práci málem ani nedostaneme .
Né že by jsme už pár věcí nedodělali , ale mohlo toho být mnohem víc a Víc a VÍc a VÍC . :devil:
Kdyby ten den měl aspoň 240 hodin co ?
:pivko: :smoke:


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Přání Saovi

Příspěvek od 1220 »

Přeju Ti ,lepší svět aspoň o malý krok, aby se dařilo dodělávat rozdělané , a aby se Síla ukázala kde má regulační páku.
Hodně zdraví, nápadů a neutuchající píle. A vlastně vůbec, ať se dobře daří .....
Pohlednice jsou místo kytek a dortu.


Kadlíku Kadlíku , -- dobrá kaše na mlíku . To jsme říkávali jako děcka a teďko se mi vybavilo celé mládí .
Ale co , -- rozdělaného , teda dopředu nachystaného je toho tolik , že mám co dělat na sto let dopředu a to je dobře .
Kurňa -- já bych raději ani nechodil spát -- tak mě ta práce baví -- a to ještě nejsu žádnej vorkoholik , ale tu páku , --- tak tu páku se teda snažím držet pěkně pevně , jako když jsem držel celou noc kormidlo na 12m jachtě , kterou jsem měl možnost , jako starej mořskej vlk kormidlovat .
Všichni spali .
Vlny se zvedaly do šesti metrů a můj plavčík málem minul úžinu , která nás měla zavést do klidnějších vod .
Řídil se sice podle majáku a navigace , ale vlny se zdouvaly s takovou silou , že jsem beztoho na půl staženou plachtu sesunul raději ještě níž .
Trošku jsem si ofuňoval . Plavčík zatím řídil a když jsem otevřel oči , tak byl maják přímo předemnou .
Kam to jedeš , řval jsem .
Tys říkal , že se mám držet furt na maják !!!
To jóó´, řval jsem znovu , ale tím jsem nemyslel až na doraz !!
Plavčík totiž , aktivně a neomylně vedl jachtu přesně na maják , ale myslel si snad , že je to jenom nějaká bójka na moři .
Jaké zděšení potom pro něho bylo když zjistil , že se maják nachází na skále , která se tyčila do 100m víšky .
Kýl byl sice 6m hluboko , ale čidlo bylo nastaveno z bezpečnostních důvodů na 10m a tak jsme o něho nepřišli .
V poslední vteřině jsem stočil kormidlo na JJV .
Letěl jsem rychlostí 18 nám mil , což pro mě byla na rozbouřeném moři takřka 200km rychlost v autě .
Jako velkej frajer jsem samo sebou Kapitána nevzbudil a naučil jsem se ovládat všechna lana a navijáky s plavčíkem sám . I obraty jsme celkem zvládli bez potíží .
Akorát můj plavčík jednou málem neuhnul , když kolem něho prosvištělo ráhno -- bylo to o fous .
Tenkrát jsme nad ránem šťastně dopluli , -- do přímo pohádkového zálivu a snažili se zapomenout na noční můru
To byla ukázka z mnoha dobrodružství , která jsem tenkrát na té Jachtě zažil , protože popisovat celých deset dní by vydalo na malej román .
Stal se tenkrát ze mě takovej malej námořník .
:smoke:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
wolf234
Starší člen
Příspěvky: 158
Registrován: sob 18 říj 2008 12:47
Bydliště: u pajkovačky
Dostal: 9 poděkování

Příspěvek od wolf234 »

prajem vsetko najlepsie k jubileu ale preco 1 polovica ved v rusku jeden detko tvrdil ze sadozil 150rokov (ked sa ho novinari pytali kedy sa narodil tak si uz nevedel na ten rok spomenut) :eliar:


No vidíš --- hnedka lepší rozhodnutí -- aspoň 150tky je zapotřebí . Ale věříš , --- že si ani já kolikrát nevzpomenu , kdyže jsem se to tenkrát narodil ??
Něco si tak matně vzpomínám , že to snad byl ještě Masaryk -- né – to je blbost , -- Toník Novotný byl tenkrát a potom Svoboda a Gustík byl potom a Gustík totiž , když byl tenkrát zavřenej , tak šlapal na měchy nějakýmu Tondovi Šmídovi , kterej byl se mnou na montážích a tak mě o něm vyprávěl .
Tonda Šmíd byl totiž kovář a byl mu přidělenej jeden takovej mladej a velice šikovnej , kterej by porát jenom agitoval a agitoval -- takovej byl Gustík .
Jenom furt strana a vláda --- a vlajky --- a soudruzi -- a hurá na ně a .....
Když ho potom zvolili a byl tady na prvního máje , tak se k němu Tonda prodral a říká mu : Gustíku , Ty mě nepoznáváš .
A Gustík na to : Kto by Těba něpoznal Toníku .
Pak už mě tlačila ochranka pryč a víckrát jsem s ním nepromluvil -- říkal .
Když jsem s ním pracoval , tak mu bylo 74 roků , protože musel nadpracovat kriminál . ................ :esilenced:
Toník by byla kapitola sama pro sebe a povídky jak třeba smažil v maringotce krocana na pánvičce a při tom usnul , --- i Švejk by se uculoval . :pivko:
Naposledy upravil(a) wolf234 dne stř 14 led 2009 20:02, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

50!

Příspěvek od jeff »

Taky Ti Sao přeju do té druhé půlky života vše nejlepší, asi budeš sám vědět, co nejvíc potřebuješ a vítám Tě do klubu padesátníků!

Jeff


Ty Jeffe , --- ale já mám dvě půlky a Ty mě přeješ jenom do téj jednej .
Co ta druhá ??
Až přijedeš , tak mě do tej druhej můžeš .......... píchnout nějakou injekci , aby se ji dařilo taky líp .
A já tady mám už založenej svůj vlastní Klub , teď --- teď jsem ho v tento moment založil --- a to Klub Maštalníků , ve kterém Vás všechny zanedlouho přivítám .
Když už tak jsme u té Maštale .
Když jsem před deseti lety osedlal svého prvního oře -- Šilda se jmenoval , jestli si dobře vzpomínám , -- ano Šiling , tak jsem měl po třech dnech tak obouchanou riť , že jsem si na ni nemohl další tři dny sednout .
Pak ale následovalo několik dalších koňských seancí a dnes by mě ani Vinetou neujel o Oldovi ani nemluvím
:smoke:


morse59
Starší člen
Příspěvky: 157
Registrován: čtv 22 úno 2007 19:32
Bydliště: hradec králové
Dostal: 5 poděkování

50

Příspěvek od morse59 »

Ahoj. Tak to už patříš mezi chlapy,gratuluji. Patříš k nemnoha lidem,které skutečně beru. Tak do dalších padesáti to nej. Ahoj Zdenek Morse59


Odpovědět

Zpět na „Sao“