„ Karban a jeho oponentura “

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Odpovědět
Anonym P.

„ Karban a jeho oponentura “

Příspěvek od Anonym P. »

Tu môžete písať všetko čo si myslíte o pepe Mirkovi Karbanovi. Nebudete uz nevedome zasierať vlákna, ktoré ste zasierali pričinením nášho všemocného oponenta doktora filozofie, teoretiky a nového odboru oponentúri v ktorom získal nedávno titul OP. M. Karbana csc.

P.


Karban

Re: „ Karban a jeho oponentura “

Příspěvek od Karban »

Anonym P. píše:Tu môžete písať všetko čo si myslíte o pepe Mirkovi Karbanovi. Nebudete uz nevedome zasierať vlákna, ktoré ste zasierali pričinením nášho všemocného oponenta doktora filozofie, teoretiky a nového odboru oponentúri v ktorom získal nedávno titul OP. M. Karbana csc.

P.
Jelikož tu, milej Anonyme P., zmiňuješ můj nickname, kapku se vyjádřím k tvýmu nekvalitnímu příspěvku:

Jsem "Karban", žádnej "pepe" ani "Mirek".

8)


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

oponenti jsou zdraví a důležití

Příspěvek od 1220 »

S jakýmkoliv názorem má oponent význam pro tříbení poznatků. Protože ale nemám zálibu ve špionážních programech , těžko a spíš jenom náhodou mohu určit zda se třeba nejedná o zdánlivý dialog . Opravdový oponent je z masa a kostí, stojí přede mnou, a ukazuje na mých pokusech slabiny a logické chyby. Nebo má svoje pokusy a tam ukazuje lepší řešení. Diskuze po internetu jsou zdlouhavé a vyznačují se malou efektivitou . Spíš si myslím, že Rámečky by byly lepší. Vyfotím rozpracovanost,sručně popíšu stav, zeptám se co dál. Placený vstup do rámečků nebo ne a forum třístupňové. Nebo to nechte nadále nijaké, svět se bude točit dál.
K.


Uživatelský avatar
gromit
Zasloužilý člen
Příspěvky: 586
Registrován: pát 18 črc 2008 21:37
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

nové vlákno...

Příspěvek od gromit »

toto vlákno už není o "zasírání" vláken, to je zasírání fóra - navrhuji adminovi ho zrušit bez náhrady.

má-li někdo potřebu, může se realizovat na k tomu určených místech - viz třeba http://nadavej.neserme.com/.


Když to nejde silou, musí to jít ještě větší silou!
pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Re: „ Karban a jeho oponentura “

Příspěvek od pepe »

Anonym P. píše:Tu môžete písať všetko čo si myslíte o pepe Mirkovi Karbanovi. Nebudete uz nevedome zasierať vlákna, ktoré ste zasierali pričinením nášho všemocného oponenta doktora filozofie, teoretiky a nového odboru oponentúri v ktorom získal nedávno titul OP. M. Karbana csc.

P.
Už som sa dávno tak dobre nezasmial . A kedže smiech lieči , ďakujem ti za túto ,,medicínu" k raňajkam . Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Příspěvek od lajos »

No a přiberte sem ještě rádio papoušek a bude klid, zachránce našich životů již naštěstí se odmlčel tak že vyřešeno
Naposledy upravil(a) lajos dne stř 01 dub 2009 12:59, celkem upraveno 1 x.


Karban

Příspěvek od Karban »

Sám jsem již vytvořil pro boxování s mým nepřítelem martinem11:

http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=971

On se bohužel vyhýbá a na střet nepřistoupil.

Tohle je tedy zbytečné, smazat....!


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Nevím proč stále někdo používá můj podpis, dokonce i když zakládá nesmyslné vlákno.
P.


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Tedy valím bulvy :shock: a teď ani nevím jestli s měkým či tvrdým :D .Pokud mne něco nebo někdo prudí tak mu to písnu i bez nějaké škatulky a nebo si skočím na území krále miroslava. Hovg.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Elektro
Zasloužilý člen
Příspěvky: 434
Registrován: čtv 19 črc 2007 11:52
Bydliště: Banskobystrický kraj
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Příspěvek od Elektro »

Anonymous píše:Nevím proč stále někdo používá můj podpis, dokonce i když zakládá nesmyslné vlákno.
P.
To vypadá na druhú stranu anonymity. Keď sa podpisuješ, prečo zostávaš v anonymite?
Keď budeš naďalej anonymom, vždy ťa niekto anonymný môže napodobniť, alebo v tvojom mene písať aj nehorázne príspevky.
Prosím neuraz sa, ale toto je jeden z dôvodov, prečo nemám v láske anonymov.


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Elektro píše:
Anonymous píše:Nevím proč stále někdo používá můj podpis, dokonce i když zakládá nesmyslné vlákno.
P.
To vypadá na druhú stranu anonymity. Keď sa podpisuješ, prečo zostávaš v anonymite?
Keď budeš naďalej anonymom, vždy ťa niekto anonymný môže napodobniť, alebo v tvojom mene písať aj nehorázne príspevky.
Prosím neuraz sa, ale toto je jeden z dôvodov, prečo nemám v láske anonymov.
Je tu mnoho neanonymních, dokonce i víckrát. Máš je tolikrát raději, kolikrát jsou registrovaní? A nemáš je rád tolikrát, kolikrát vystoupí jako anonymové protože nemají odvahu projevit svůj názor pod některým ze svých nicků?
P.


Elektro
Zasloužilý člen
Příspěvky: 434
Registrován: čtv 19 črc 2007 11:52
Bydliště: Banskobystrický kraj
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Příspěvek od Elektro »

Anonymous píše: Je tu mnoho neanonymních, dokonce i víckrát. Máš je tolikrát raději, kolikrát jsou registrovaní? A nemáš je rád tolikrát, kolikrát vystoupí jako anonymové protože nemají odvahu projevit svůj názor pod některým ze svých nicků?
P.
Ak sa prihlási ako anonym, tak ho nemám rád. Nemám rád ľudí, ktorý neveria sami sebe a nie sú schopný postaviť sa za svoje slová, a navyše svojou anonymitou odmietajú niesť zodpovednosť za svoje slová a skutky. A nesnaž sa ma vtiahnuť do nič neriešiacej debaty. Mne nejde o počet príspevkov, ale o ich kvalitu.


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Iv »

Elektro píše:
Anonymous píše: Je tu mnoho neanonymních, dokonce i víckrát. Máš je tolikrát raději, kolikrát jsou registrovaní? A nemáš je rád tolikrát, kolikrát vystoupí jako anonymové protože nemají odvahu projevit svůj názor pod některým ze svých nicků?
P.
Ak sa prihlási ako anonym, tak ho nemám rád. Nemám rád ľudí, ktorý neveria sami sebe a nie sú schopný postaviť sa za svoje slová, a navyše svojou anonymitou odmietajú niesť zodpovednosť za svoje slová a skutky. A nesnaž sa ma vtiahnuť do nič neriešiacej debaty. Mne nejde o počet príspevkov, ale o ich kvalitu.
Máš bod,nechtěl jsem už reagovat(natož když vidím pod Anonymem podpis "P",to je taky jeden z důvodů mé absence a nechání volného průchodu věcí-nemám právo nic ovlivňovat,je to zákon....je to jejich volba),ale tento názor musím podpořit-děkuji,nemám nikdy potřebu nikoho přesvědčovat(vše je úplně jinak...),protože to záleží vždy na vývinu samotné bytosti a proto.........
Děkuji Iv


Anonym P.

Vyznamenanie pre registrovaných členov

Příspěvek od Anonym P. »

Takže ste sa vyznamenali a úkazali ste verejne aký ste, na jednej strane nadávate na Karbana v iných vláknach, na druhej strane nadávate na mňa že som založil toto vlákno. Narážka aby som písal v iných fórach, je z vašich úst mierená na mňa a kedže karban na fóru neustále špiní a nikto z vás sa mu to nodváži povedať tak toto je vyzitkou vášho prístupu. Bojíte sa verejne napísať co si o ňom myslíte. Ale anonym je ľahka korisť, nikomu nebude prekažať, keď mu to niekto vytmaví. Toto vlákno bolo založené na to, aby ste tu reagovali na nezmyselné karbanové príspevky. Nereagujte na jeho nezmyselné príspevky v iných vláknach, ale píšte to tu, tým aspoň trochu odbremeníme iné vlákna od nezmyselných diskusií.

P.


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyznamenanie pre registrovaných členov

Příspěvek od 1220 »

Anonym P. píše:Takže ste sa vyznamenali a úkazali ste verejne aký ste, na jednej strane nadávate na Karbana v iných vláknach, na druhej strane nadávate na mňa že som založil toto vlákno. Narážka aby som písal v iných fórach, je z vašich úst mierená na mňa a kedže karban na fóru neustále špiní a nikto z vás sa mu to nodváži povedať tak toto je vyzitkou vášho prístupu. Bojíte sa verejne napísať co si o ňom myslíte. Ale anonym je ľahka korisť, nikomu nebude prekažať, keď mu to niekto vytmaví. Toto vlákno bolo založené na to, aby ste tu reagovali na nezmyselné karbanové príspevky. Nereagujte na jeho nezmyselné príspevky v iných vláknach, ale píšte to tu, tým aspoň trochu odbremeníme iné vlákna od nezmyselných diskusií.

P.
Hm je to rozpor v zákonech fora viď. Rivale prosím Tě ta třístupňovitost bude nezbytná a některé oddělění pro registrované členy ano ?Vím, že tu jsou, ale toto je na p..u
V např ekozahradách se aspoň lidi zbytečně neosočují a snaží se vybudovat svojí zahradu/aspoň svojí. Asi mám blbej den.
K.


Odpovědět

Zpět na „Černá díra“